Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN znowu pokazał, że w "show telewizyjnych" nie ma sobie równych w Polsce. Po prostu genialne widowisko! B. dobrze, że wygrał Gienek, bo zasłuzyl na to. Spiewal z serca i widac, ze muzyka to dla niego wszystko. Dobrze, że to "coś" z Jasła na wygrało. Szkoda tylko, że będzie to reprezentowało Polskę na Orange Warsaw Festival. Takie znane "marki" przyjadą, a my wystawiamy jakiś kicz. Jeżeli to "coś" ma osobowości i jest oryginalne to chyba ktoś postradał rozum. Jeżeli ubieranie sukieneczek, malowanie paznokci, oczu i zachowywanie się jak baba jest "oryginalne" to współczuje osobie, która tak myśli. To samo można powiedzieć, że pedofil jest oryginalny i ma osobowosc, bo lubuje w dzieciach. A jakoś nikt go za to nie chwali. Po prostu ten transseksualista ( bo tylko tak go można nazwać ) próbuje zrobić koło siebie szopkę, aby było o nim głośno ( a taki ma "cel na życie" - tak mówił w wywiadzie ). Głosu to on nie ma ( w duecie z Burke został zgnieciony, poniżony i widać było jego "talent" ), talentu tym bardziej, więc jakoś musie się "pokazać, żeby było o nim głośno. Po tym jak kompletnie zniszczył piosenke red hot chili pepers - californication, na prawdę zasługiwał na odpadnięcie. Szpak to kicz i tandeta. Gdy widze takiego człowieka to chcę żeby wróciło obowiązkowe wojsko. Dostałby tam kilkanaście razy za swoje widzi-misie i skończyłby błaznować. Brawo dla Gienka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy będą transmisje na żywo z "Orange Warsaw Festiwal"??? Jakoś dziwne, że "TVN" tak szumnie kiedyś zabrał festiwal w Sopocie "TVP", a po rezygnacji z niego i "zaopiekowaniu się" "Orange Warsaw Festiwal" tego drugiego na żywo już nie transmitują...

 

Co do Gienka Loski to mam nadzieję, że "TVN" pójdzie po rozum do głowy i skoro wygrał "X-Factor", to wykorzysta go jakoś szerzej w swoich programach, bo Marcina Wyrostka (zarówno z jego zespołem, jak i z "Kayah") pokazał na "Top Trendach" "Polsat".

 

Według mnie dodatkową nagrodą dla zwycięzcy "X-Factora" i "Mam Talent" powinien być właśnie występ na transmitowanym na żywo w "TVN" "Orange Warsaw Festiwal", albo innym festiwalu, którym "TVN" się będzie "opiekował".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend nie miałem czasu, ale chcę pochwalić "TVN" (co mi się rzadko zdarza :D ) za program "Taniec Z Gwiazdami" kontra "You Can Dance" z soboty :brawo:!

 

Poszli w końcu za moimi wcześniejszymi poradami z tego wątku i pokazali, że jednak potrafią robić fajne plenerowe imprezy z transmisją NA ŻYWO :D!

 

Czekam teraz na transmisje z "Orange Warsaw Festiwal" (może po mojej pochwale się na to jednak zdecydują :D ) i inne tego typu relacje, koncerty, recitale :D .

 

Kiedyś "TVN" realizował też chyba na żywo turnieje miast w różnych konkurencjach sprawnościowych i może warto byłoby też do tego pomysłu właśnie wrócić w okresie wakacyjnym, zamiast tych różnych licencyjnych "wymiataczy" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes

reTransmisja z "OWF"? nie bardzo jestem za Twoją propozycją, "na żwyo", chętnie bym obejrzał, ale reTransmisja... :/

 

Przecież ja właśnie pisałem, że liczę na transmisję NA ŻYWO z "Orange Warsaw Festiwal", ale podobno zapowiada się, że będzie tylko retransmisja niestety, chociaż może zmienią jeszcze decyzję po tej mojej pochwale za "Taniec Kontra Dance" i na to właśnie liczę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli TVN lub Polsat? oni nie muszą powtarzać żadnych koncertów sprzed lat, iż w ramówkach mają już zaklepane, sprawdzone pozycje, a to, że w archiwach się kurzą, to dla nich nie ma większego znaczenia, bo dla nich się liczą zyski, a reTransmisje koncertów pewnie by takich już nie przyniosły, co sprawdzone seriale, czy programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...