Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieku :? Zeby nie znac Mozila to trzeba byc albo dzieckiem 15 letnim albo kompletnie nie znac sie na muzyce :x Bardzo dobra osoba w jury, razem z kuba moga ladnie prezentowac swoje wypowiedzi :lol2: Brakuje mi tutaj Sabilewskiej, chociaz mam nadzieje, że i ona bedzie w jury.

 

to ten Czesław co śpiewa - ten całkowicie niszowy wykonawca promowany przez TVN. Po za tym co to jest znanie się na muzyce? Czy zna się tylko ten co słucha Mozila? ;> Bardziej by podobały mi się osoby w jury, które zajmują się muzyką od tej strony niewidocznej - kompozytorzy, nauczyciele śpiewu, tekściarze, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zastanow sie co piszesz. Jakby tylko tacy ludzi zasiadali w jury to sypaliby takimi kwestiami, że szary czlowiek, ktory nie zna sie na spiewie nie mialby pojecia o czym oni mowią. Jezeli dla ciebie Wojewodzki, ktory w muzyce siedzi od 30 lat ( pomine to co robi/robił, bo mozna spokojnie przeczytac to w internecie ) nie jest odpowiedni do jury to ja juz nie wiem kto jest. Mozil jest równiez odpowiednia osoba. Pozostaje ostatnia osoba, ktora powinna wlasnie być taka Ela z Idola, ktora zna sie na barwie glosu. Tylko, że Zapendowska nie ma szans, więc raczej stawiam na Sabilewska, ktora nie jest moze osoba, ktora zna sie tak dobrze na barwie dzwieku, jednak doskonal obraca sie w showbiznesie i ma dobre oko na "wschodzace gwiazdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja im dłużej myślę o tym, że Kuźniar będzie prowadzącym ten "X-Factor", tym bardziej myślę, że to jednak właściwa decyzja, bo Kuźniar to właśnie bardziej "showmen", niż dziennikarz "newsowy" i bardziej pasuje do "X-Factor", niż do "TVN24" :D ...

 

Przy okazji, to po dzisiejszym "Dzień Dobry TVN", gdzie była rozmowa właśnie na temat "X-Factor" z jego reżyserem Wojciechem Iwańskim postanowiłem poszukać jakichś informacji na jego temat (Iwańskiego) i wszędzie jest oczywiście napisane, że jest reżyserem "Tańca Z Gwiazdami", "Mam Talent" i "Idola", ale nigdzie nie ma wymienionych produkcji, które Pan Wojciech stworzył za czasów jego pracy w "TVP" (jest tylko wzmianka, że tam pracował)... Czy ktoś mógłby jakieś wymienić???

 

Z góry dzięki :D .

 

Acha, co teraz z "Porankiem TVN24"??? Przeproszą się jednak z Kubą Poradą (ja od dawna uważam, że w "Poranku" powinni zostać Porada i Marcin Żebrowski) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wojewódzkim nie napisałem, że nie powinien być :P Pisałem tylko o Mozilu.

Program jak dla mnie i tak od razu odpada z powodu osoby prowadzącego.

A co, chciales znowu Prokopa i Hołownie? :roll: Ci panowie sa swietni, jednak sa juz w MT! i widać, że TVN w odroznieniu od Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! probuje wporowadzac nowych prowadzacych. i Bardzo dobrze! Kuxniar bedzie swietny i jestem o tym przekonany. Dobrze, że TVN nie idzie tropem Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy!, czyli w kazdym nowym show jest Ibisz/Cichopek :roll: Parodia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[beep]zipałek, jak Ci Kuźniar nie pasuje, to się przełącz na Polsat News. To jest dziennikarz i trzeba go oceniać za warsztat dziennikarski. To czy w domu hoduje chomiki czy koty, to jego prywatna sprawa. Jak chcesz uniknąć "zboczeńców" jak sam to nazwałeś, to moze zaglądnij do tv Trwam? Jest szansa, że na kogoś bez zboczeń trafisz. Reasumując- daj sobie siana w temacie Kuźniar. A! Poczytaj też sobie trochę o tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w lutym 2011 roku:

Anioł zemsty / Anthony Zimmer / Ballistic / Chłopiec z Marsa / Córka generała / Dom nad jeziorem / Dotyk miłości / Furia: Carrie 2 / Grzech milczenia / Historia przemocy / Jak ugryźć robala / Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm / John Q / Kandydat / Kangur Jack / Kod Karola Wielkiego / Kosmiczny mecz / Leśny wojownik / Matczyna sprawiedliwość / Mężczyźni o tym nie mówią / Nie chcę tego dziecka / Obserwator / Ostatni samuraj / Peacemaker / Podejrzani / Poszukiwacze świętej włóczni / Przepis na kataklizm / Psim tropem do domu / Siedem / Syriana / Święty / Terminal / To nie jest kraj dla starych ludzi / Wulkan / Zabójcza broń III / Zabójcza broń IV / Zaginiony w akcji III / Zejście / Złap mnie, jeśli potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dosyć pilna informacja. Otóż Tomasz Berezowski na forum Emitela poinformował co następuje:

TVN SD z satelity HB 13E zostanie przełączony na format 16:9 FHA w dniu 15 czerwca 2011.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo!! Gratulacje,a więc nie Polsat,a TVN jako pierwszy na satelicie przechodzi na 16:9 :D:brawo: :brawo:

Jeszcze dużo czasu zostało, więc teoretycznie Polsat nadal może być szybszy niż TVN, ponieważ NA PRZYKŁAD w kwietniu czy maju przejdzie i kto tu pierwszy? oczywiście oni się nie chwalą tym wcześniej, równie mogą pochwalić się dopiero w marcu albo w kwietniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Lepiej późno niż wcale.. Ale właściwie, to czemu nie wcześniej?

Berezowski tłumaczy się tym, że trzeba poinformować wszystkich operatorów kablowych (bo to dosył) i ewentualnie dać im możliwość zmiany ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zastanawia czemu to "przełączenie" na "16:9" nastąpi dopiero za pół roku (ta informacja dla operatorów, to moim zdaniem wybieg, bo jakoś nie słyszałem, żeby np. "kablówki" miały problem przy zmianie formatu choćby "TVN24")???

 

Ciekawe też czy to będzie stałe "16:9", czy tak jak na "TVP1" i "TVP2" format będzie się "płynnie" zmieniał w zależności od audycji (dziwię się w ogóle, że tylko na "TVP1" i "TVP2" są te "płynne" zmiany formatu, bo to powinien być standard emisji, żeby w ogóle nie było już nigdzie tych czarnych pasków po bokach obrazu)???

 

Tak przy okazji, wie ktoś jak się ta "płynna" zmiana formatu fachowo nazywa, bo może zapytam o to na forum "Nki"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
bo jakoś nie słyszałem, żeby np. "kablówki" miały problem przy zmianie formatu choćby "TVN24")???

To słabo u Ciebie z pamięcią :P Trudno nie pamiętać afery, przez którą mamy teraz grafikę taką, jaką mamy. Jeśli nie pamiętasz, to poczytaj temat TVN24 na forum z marca 2009.

 

Ciekawe też czy to będzie stałe "16:9", czy tak jak na "TVP1" i "TVP2" format będzie się "płynnie" zmieniał w zależności od audycji ???

Tak, będzie tak samo jak na TVP1 i TVP2.

 

Tak przy okazji, wie ktoś jak się ta "płynna" zmiana formatu fachowo nazywa, bo może zapytam o to na forum "Nki"???

Sygnalizacja WSS (flaga WSS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czemu na TVN HD +1 jest napis powtórka skoro kanał z założenia miał być powtórką??

Jeżeli juz to na programach Live taki napis powinien byc aby ludzie nie dzwonili do teleGry.

 

Kiedyś myslalem że te kanał jest beznadzieny ale teraz jak mam N to czaje jego zadanie, nawet częściej go oglądam niż główny TVN szkoda tylko ze jakośc nieco gorsza niż TVN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...