Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.10.2023 o 18:59, vigoo napisał(a):

Od 22 października (23:45) całkiem dobry serial HBO "Od nowa" ("The Undoing").

W rolach głównych: Nicole Kidman, Hugh Grant.

Czy nie jest za mroczny i za bardzo skomplikowany? Należy oglądać odcinek za odcinkiem. Z tego powodu 1. sezon "Belfra" sprzedali od razu do Canal+, bo zarządcy TVN tłumaczyli, że może być ciężko z odbiorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie też żałuję że nie docisnął Kraśko o program. Chętnie bym to zobaczył. 

A jak mają na swoich listach ludzi z takimi poglądami to sami mogą mieć do siebie pretensje że takich ludzi promują. 

Dlatego dziwię się że oni się dziwią że się o te kontrowersyjne postacie zadaje pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Przecież oni programu nie mają :)

No może poza likwidacją ZUS i podatków. 

To tvn ci tak wmówił. Program jest od czerwca dostępny na ich stronie i ani razu go w tvnie nie pokazali. Jak już jest jakiś wywiad, to za każdym razem tylko pytają o wyrwane z kontekstu wypowiedzi. Ciekawe czy jutro będą tak Tuska pytać o słowa Giertycha, Kołodziejczaka lub Trzaskowskiego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wywiad "dziennikarza" (a raczej funkcjonariusza) Kraśki z Mentzenem to po prostu skandal, a materiał TVNu przed wywiadem niczym się nie różnił od najgorszych materiałów TVP na Tuska. Dlaczego Rymanowski wczoraj w Gościu Wydarzeń potrafił przeprowadzić normalną rozmowę z Mentzenem, a dzisiaj Kraśko nie? I oni później mają czelność krzyczeć "wolne media" i upominać się o rzetelność dziennikarską? Hańba...

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wywiad "dziennikarza" (a raczej funkcjonariusza) Kraśki z Mentzenem to po prostu skandal, a materiał TVNu przed wywiadem niczym się nie różnił od najgorszych materiałów TVP na Tuska. Dlaczego Rymanowski wczoraj w Gościu Wydarzeń potrafił przeprowadzić normalną rozmowę z Mentzenem, a dzisiaj Kraśko nie? I oni później mają czelność krzyczeć "wolne media" i upominać się o rzetelność dziennikarską? Hańba...
Pan Kraśko kiedyś pracował w TVP to może dlatego.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pijesz do mnie to jestem krytyczny. Napisałem już że chętnie bym zobaczył jak Kraśko odpytuje Mentzena z tego wspaniałego programu. 

Ale nie dziwcie się że padają pytania o wypowiedzi często jedynek na listach, skoro mają takie "fantastyczne" wypowiedzi. Które ugrupowanie ma takie historie na listach w takiej liczbie? Mamy udawać że tego nie ma? 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraśko dziś bardzo ładnie zagiął Menzena wiedzą o konflikcie w strefie Gazy. Nie wiem, nie interesuję się, nie mam zdania - wiedza o świecie w tej partii po prostu nie istnieje i Kraśko świetnie to pokazał widzom TVN.

A co do pytań o program - po co pytać o coś co zostało wymyślone tylko pod wybory? Przez 3 lata i 9 miesięcy mówi się jedno a teraz się wypierają wszystkiego. Na tiktokach może to przejdzie, w tv grono odbiorców jest trochę bardziej zorientowane w temacie i chce odpowiedzi skąd taka zmiana a nie co jeszcze sobie wymyślili w programie na te 3 miesiąc.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Music próba budowania symetryzmu na siłę może przekona niezorientowanych. Jak napisał mój poprzednik konretne pytanie o sytuację miedzynarodową padło. Odpowiedź, nie moja sprawa. 

Pytanie o UE padło, nagle chce zostać w wywiadzie telewizyjnym. 

Kiedy zatem mówią prawdę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

Czyli chcesz rządzić krajem i wygodnie mówisz że obie strony robią to samo :)

Pytanie zostało rozbudowane o sytuację na Ukrainie i hipotetyczną decyzję co by zrobił gdyby w Polskę ktoś w ten sposób uderzył. Uciekł od odpowiedzi. 

Czy wyście to w ogóle oglądali i te detale wyłapali jak się dał na to złapać? 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...