Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie tylko 11 odcinków Kuby Wojewódzkiego:

 

https://www.press.pl/tresc/75540,talk-show-wojewodzkiego-wiosna-w-tvn-z-mniejsza liczba-odcinkow

 

Jak dla mnie to ten program stracił swój urok już wiele lat temu, ale taka pora emisji, że i tak jest liderem, bo większość osób już myśli o spaniu. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Najwyraźniej jest widownia, skoro ciągle na antenie ;)

 

48 minut temu, Kiler napisał(a):

Raczej brak pomysłu na to czym można by zastąpić taki program. Po 22 jeszcze jakoś się kręci, ale pewnie w prime time by przepadł. 

No właśnie nie brak pomysłu tylko właśnie widownia. Program potrafi mieć dwa razy większe udziały w rynku w grupie komercyjnej niż drugi kanał w zestawieniu, więc deklasuje konkurencję. Nie rozumiem dlaczego miałby być w takiej sytuacji czymś zastępowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest taka, że w tym momencie program Kuby Wojewódzkiego, co zresztą jest takim założeniem, opiera się na Kubie Wojewódzkim, zaś goście to dodatek. Sam oglądam dość rzadko, głównie wtedy gdy do Wojewódzkiego przychodzą ludzie, którzy mnie interesują, których lubię i o których chcę się czegoś nowego dowiedzieć, choć formuła tego aż tak nie ułatwia. Przyznam jednak, że prowadzący się do tych rozmów przygotowuje, jeśli gości u niego pisarz - jest o najnowszej książce i widać, że Wojewódzki ją przeczytał. Jeśli piosenkarz - jest o najnowszej płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, k05 napisał(a):

 

No właśnie nie brak pomysłu tylko właśnie widownia. Program potrafi mieć dwa razy większe udziały w rynku w grupie komercyjnej niż drugi kanał w zestawieniu, więc deklasuje konkurencję. Nie rozumiem dlaczego miałby być w takiej sytuacji czymś zastępowany. 

Może i masz rację. Patrząc na dzisiejsze realia to te niecałe 700 tyś widowni to całkiem dobry wynik. Jednak musisz przyznać, że program stał się trochę oklepany i gdyby ktoś miał pomysł na nowy program to mógłby z Wojewódzkim konkurować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Wojewódzkiego ma w tej chwili ten problem, że jest często po prostu "billboardem" reklamowym dla kogoś, kto akurat coś wydał, coś napisał, w czymś zagrał. Brakuje mi tam po prostu takiej starej, dobrej rozmowy prowadzącego z gościem, a Wojewódzki umie je doskonale prowadzić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Konkursy skoków narciarskich mężczyzn odbywających się podczas MŚ w Planicy oglądało średnio 3,54 mln widzów w telewizji (2,47 mln osób w TVN i 1,07 mln w Eurosporcie 1) - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/planica-2023-skoki-narciarskie-ogladalnosc-tvn-eurosport-kto-wygral-piotr-zyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2023 o 14:50, Kiler napisał(a):

Może i masz rację. Patrząc na dzisiejsze realia to te niecałe 700 tyś widowni to całkiem dobry wynik. Jednak musisz przyznać, że program stał się trochę oklepany i gdyby ktoś miał pomysł na nowy program to mógłby z Wojewódzkim konkurować.  

Nie może, tylko na pewno mam rację.

Póki program będzie osiągał dobre wyniki oglądalności to z anteny nie zejdzie (a właściwie udziały w rynku). A te są bardzo ważne dla telewizji komercyjnej, która żyje z reklam. Poza tym ten program promuje poprzez gości swoje produkcje. Nieźle radzi sobie też na Playerze. 

Pomysłów na programy jest wiele, problem jest taki, że najczęściej nowości nie są w stanie dorównać oglądalnością swoim poprzednikom. Krótko mówiąc: program nie do ruszenia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2023 o 21:55, rotalplus napisał(a):

To jest raczej zwiastun poważnych problemów finansowych grupy skoro treści premium nawet już nieco zapomniane lądują w kanałach otwartych i basic cable bo i Warner tv ma być Wataha. Warto zauważyć dobór produkcji premium nie pasuje do poszczególnych profilu stacji. TVN 7 raczej jest stacja rozrywkową a emisja serialu Slepnac... to raczej po 23. albo wypikana. Podobnie z Sukcesją . Tym bardziej jest to dziwne ze stacją zastanawia się nad anulowaniem serialu, który gorzej radzi sobie w tv niż player.pl a sam zaczyna emitować produkcje znane ze streamingu

Według mnie normalna kolej rzeczy. Są osoby, które nie wykupią pakietu HBO ale mają dostęp za darmo do TVNu. Zarówno Wataha jak i Ślepnąc od świateł nabiły by  oglądalność stacji FTA.

W dniu 7.03.2023 o 13:31, Kiler napisał(a):

W tym sezonie tylko 11 odcinków Kuby Wojewódzkiego:

 

https://www.press.pl/tresc/75540,talk-show-wojewodzkiego-wiosna-w-tvn-z-mniejsza liczba-odcinkow

 

Jak dla mnie to ten program stracił swój urok już wiele lat temu, ale taka pora emisji, że i tak jest liderem, bo większość osób już myśli o spaniu. :D 

Bo ile można tak samo prowadzić program. Wojewódzki stał się przewidywalny. Jednych próbuje ośmieszyć, do innych odnosi się z szacunkiem, omijając prywatne sprawy.

 

W dniu 7.03.2023 o 14:40, Kirk napisał(a):

Kwestia jest taka, że w tym momencie program Kuby Wojewódzkiego, co zresztą jest takim założeniem, opiera się na Kubie Wojewódzkim, zaś goście to dodatek. Sam oglądam dość rzadko, głównie wtedy gdy do Wojewódzkiego przychodzą ludzie, którzy mnie interesują, których lubię i o których chcę się czegoś nowego dowiedzieć, choć formuła tego aż tak nie ułatwia. Przyznam jednak, że prowadzący się do tych rozmów przygotowuje, jeśli gości u niego pisarz - jest o najnowszej książce i widać, że Wojewódzki ją przeczytał. Jeśli piosenkarz - jest o najnowszej płycie.

Raczej ma ludzi od tego, którzy go przygotowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

Wiosenne odcinki „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler gromadzą 1,35 mln widzów, o 60 tys. osób mniej niż rok temu. Reality-show daje TVN pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kuchenne-rewolucje-tvn-wiosna-2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najnowszą serię „Kuby Wojewódzkiego” ogląda średnio 620 tys. osób, o 14 tys. widzów więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. TVN w czasie emisji programu zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym - wynika z analizy wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kuba-wojewodzki-34-sezon-ogladalnosc-tvn-roksana-wegiel-piotr-gasowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność po trzech tygodniach emisji "Milionerów”:

 

milionerzy%20marzec%202023-1.png

 

Cytat

Ósmy sezon talent-show „MasterChef Junior” ogląda średnio 1,18 mln osób. W porównaniu do początku siódmego sezonu, emitowanego w analogicznym okresie ub.r., produkcja zyskała 30 tys. widzów. TVN w czasie nadawania produkcji jest trzeci w całym rynku i drugi w 16-49 - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/masterchef-junior-8-edycja-tvn-jury-kto-odpadl-gdzie-ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z wtorku na środę, 11/12 kwietnia, g. 0:55-1:59 będzie "Superwizjer - wydanie specjalne". Będzie to jedyna emisja w TVN (bez poprzedzenia w niedzielę). Wielka szkoda, że tak wartościowe magazyny nadają po nocach i widzowie mający jedynie NTC nawet nie zobaczą, gdy sobie nie nagrają, a mało kto to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinki Superwizjera są udostępniane w serwisie VOD.pl. Można je obejrzeć przez tydzień po emisji na TVN. Co do pory emisji, to tutaj rządzi rachunek ekonomiczny. Nadawca wie najlepiej, co i o której godzinie emitować. Też mi się to nie podoba, dlatego dla mnie telewizja linearna nie stanowi poważnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...