Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ipo napisał:

To przecież Wiadomości mogą puszczać tylko w internecie albo ewentualnie w satelitarnym TVP Seriale. Po co je emitować w TVP 1 i TVP Info idąc tą logiką? 

No nie do końca, bo:

  1. TVP1, TVP info i inne kanały tego nadawcy są dostępne na satelicie więc nie wiem dlaczego piszesz że "mogą puszczać tylko w internecie albo ewentualnie w satelitarnym TVP Seriale"
  2. TVP Seriale jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla seriali i filmów więc jest mało prawdopodobne żeby tam było emitowane serwisy informacyjne
Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to porównanie jest jak najbardziej na miejscu bo twierdzisz, że mają tracić widownię 2,5 miliona i nadawać na kanale co by nie mówić niszowym. To tu masz kanał niszowy który nie nadaje naziemnie więc sytuacja bardzo zbliżona. Tak samo jest to bez sensu jak twój post. Może z milion Fakty na TVN24 i Wiadomości na TVP Seriale by zgromadziły.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Bartosz10

 Poprawki jeszcze nie ma. Ma być zgłoszona do senatu. To raz. 

 

A dwa Discovery to nie tylko TVN 24. Ja pisałem o całości biznesu a nie o TVN 24.

Wywłaszczenie będzie dotyczyć wszystkich kanałów naziemnych grupy TVN. 

Zatem poprawka niczego nie załatwia. I argument nie upadł. 

Serio tego nie widzisz? 

2 godziny temu, Bartosz10 napisał:

przecież Fakty mogą puszczać dalej na tvn24 i innych stacjach na satelicie i kablówkach więc to nie ma nic do rzeczy

ktoś na tym forum pisał że NTC ma coraz mniejszą popularność więc tvn-owi bez różnicy będzie

Telewizja naziemna to wciaz 1/3 rynku. 

To bardzo dużo. 

Czyli 1/3 Polski miałaby tylko jedną wersję wydarzeń. A to głównie wieś czyli wyborcy kogo? 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te kary będą wysokie, powinny wynosić minimum kilka procent PKB. Wtedy te 35% Polaków nie zagłosuje w wyborach na najgorszą partię jaka rządziła polską od 1989r bo nie będzie pieniędzy na nic 😀.

Edytowane przez Mtv
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i zapłaci za to każdy z nas niestety. Rząd ma taki problem, że z chęcią by się TVN-u pozbyli już dawno, ale pech chciał że to Stany Zjednoczone i oni tak łatwo nie odpuszczą. Do tego zapowiada się jeszcze, że amerykański prezydent w ostateczności też może podjąć jakieś kroki żeby nas "ukarać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, dvbtowiec napisał:
 
 

 

@Bartosz10

 Poprawki jeszcze nie ma. Ma być zgłoszona do senatu. To raz. 

 

A dwa Discovery to nie tylko TVN 24. Ja pisałem o całości biznesu a nie o TVN 24.

Wywłaszczenie będzie dotyczyć wszystkich kanałów naziemnych grupy TVN. 

Zatem poprawka niczego nie załatwia. I argument nie upadł. 

Serio tego nie widzisz? 

Telewizja naziemna to wciaz 1/3 rynku. 

To bardzo dużo. 

Czyli 1/3 Polski miałaby tylko jedną wersję wydarzeń. A to głównie wieś czyli wyborcy kogo? 

Nie będzie żadnego wywłaszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ipo napisał:

 Do tego zapowiada się jeszcze, że amerykański prezydent w ostateczności też może podjąć jakieś kroki żeby nas "ukarać".

 

"W obronie TVN Amerykanie wycofają z Polski swoje wojsko.

Jeśli sytuacja będzie eskalować, wstrzymają sprzedaż Coca-Coli. Potem rozpoczną zrzuty stonki na nasze pola ziemniaczane."

;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jednak TVN był prekursorem tanich produkcji paradokumentalnych. Docu-crime "W-11" (premiera 6.09.2004) i court-show "Sędzia Anna Maria Wesołowska" (premiera 6.03.2006).

Wcale ramówka TVNu nie jest lepsza od Polsatu.

Program na 13.08.2021:

Ukryta prawda 7:00, 11:45, 12:50, 13:50, 18:00

 

Do tego "LAB" i "Szpital" oraz powtórki "Kuchennych Rewolucji" tworzonych na jedno kopyto.

 

Gdyby nagle większość kanałów TVN i Polsatu przestała nadawać - nie zapłakałbym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradokumenty nadawane są w czasie najmniejszej oglądalności. 

Też nie przepadam, ale wtedy kiedy ja zasiadam do oglądania telewizji czyli przeważnie ok 19:00 są już ambitniejsze pozycje programowe na wszystkich kanałach. 

Nie przesadzajmy z tymi paradokumentami. Ma je każda duża stacja telewizyjna, także TVP. To tanie zapchajdziury i nic na to nie poradzimy, zwłaszcza że jest na to widownia, inaczej dawno znikłyby z ramówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfishTu się w pełni zgadzam, dzienna ramówka TVN paradokumentami stoi.
Choć ja W11, Geslerrowej i Sędziny pod klasyczne nie podciągam.

Bardziej miałem na myśli to, że te Polsatowskie od początku szurały poziomem o dno.

Edytowane przez Bushiken
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

A kanały naziemne? TTV, METRO, TVN, TVN7 będą musieli kombinować albo zlikwidować te kanały- Pisowi chodzi o główny kanał TVN.  

Na początek będą musieli utworzyć spółkę od nich i tutaj można wykorzystać Green Content od Metra do którego można by przesunąć TVN, TVN7 i TTV. Teoretycznie pod ten przepis można by podpiąć strategiczny dla nadawcy kanał TVN24 który to jakimś sposobem musiałby dołączyć do telewizji naziemnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Czyli 1/3 Polski miałaby tylko jedną wersję wydarzeń. A to głównie wieś czyli wyborcy kogo? 

Jak tylko jedna wersja wydarzeń? Przecież jakby nawet TVN zniknął z NTC to i tak by został jeszcze Polsat z "Wydarzeniami" i z tego co słyszałem kanałem Wydarzenia24 - co dla chyba, tak mi się wydaje, większości społeczeństwa jest uważany za najbardziej bezstronny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu? Napisałem w temacie o TVN o nowości programowej na jesień. litości. Czy za każdym razem trzeba przeprowadzać tu wywód doktorski  na zasadzie TVN wprowadza jakąś pozycję, ale to w Polsacie jest tyle samo takich programów, ale to w innej stacji one są lepsze czy gorsze.. W każdej wypowiedzi będziecie się doszukiwać piramidalnych interpretacji, drugiego, trzeciego dna ? 

20-15 lat temu miałem zdecydowanie więcej pozycji do oglądania czy to w TVN czy w Polsacie. Pisałem o tym nieraz w wątku o Polsacie. Wytłumaczeniem tego jest zmiana rynku i stawianie na kanały tematyczne, płatne. 

Dobra zaznaczę- nie mam za bardzo co oglądać na TVN- czasami jakiś film np. "kiler" czy "Kuchenne rewolucje" . Czy jestem za likwidacją TVN - NIE. Ale w sumie po co to pisać, skoro WY wiecie lepiej za czym jestem, nie jestem, chociaż w życiu się nawet na oczy nie widzieliśmy. Trudno przekonać kogoś,że się nie jest wielbłądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał:

Na początek będą musieli utworzyć spółkę od nich i tutaj można wykorzystać Green Content od Metra do którego można by przesunąć TVN, TVN7 i TTV. 

Coś się uczepił tej spółki?

Jak spółka w której Discovery ma 100% udziałów ma pomóc w "obejściu" nowego prawa gdzie Discovery może mieć 49% udziałów. 

Wytłumacz proszę, bo ja niestety nie rozumiem Twojego toku rozumowania.

2 godziny temu, Bartosz10 napisał:

Jak tylko jedna wersja wydarzeń? Przecież jakby nawet TVN zniknął z NTC to i tak by został jeszcze Polsat z "Wydarzeniami" i z tego co słyszałem kanałem Wydarzenia24 - co dla chyba, tak mi się wydaje, większości społeczeństwa jest uważany za najbardziej bezstronny

 

TVN znika z NTC.

Zostaje PRO rządowa TVP i bezstronny Polsat.

Nadal widzisz równowagę w przekazie?

Czy może brakuje kogoś ANTY rządowego patrzącego na "ręce"?

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...