Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale właśnie o to chodzi, żę ja chcę ustawić antenę na HotBirda, tylko się pytam czy to by było możliwe, że przez przypadek ustawiłem na Astre. Jednak nie mam ustawionej na Astre. Co może być tego przyczyną, że nie mam dolnego paska i zielonej kropki? Parametry mam ustawione takie:

-LNB - 1

-Przełącznik - brak

-LNB 1 - Uniwersalny LNBF - HotBird

, a tryb szukania mam ustawione na Sieć, gdyż jak ustawiam na Cyfrowy Polsat od razu przeskakuje mi TP na 12188/V. Sprawdziłem wszystkie TP i zielone kółko mam tylko na 1558/V i 12693/H i w obu przypadkach wyskakuje mi DigiTV, lecz gdy naciskam "Szukanie kanałów", żadnych mi nie znajduje. W przypadku 1558/V pierwszy pasek jest na poziomie 69%, a drugi 28%, a przy 12693/H 66% i 24%. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od trzech lat. Mały kuzyn zepsuł pilot, no i właśnie mam taki dylemat czy kupić oryginalny pilot polsatowski do tego modelu dekodera, czy lepiej pilot uniwersalny.Wolałbym jednak pilot uniwersalny.Czy ktoś ma jakiś dobry pilot do polecenia?Słyszałem że dobry jest pilot Elmak Oskar? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam od czasu nabycia nowego dekodera problem otóż, gdy wyjeżdżam na kilka dni wyłączam dekoder i telewizor. Po powrocie zastaje dekoder zresetowany, z brakiem kanałów i za każdym razem trzeba instalować kanały co jest nie tyle czasochłonne co wkurzające. Macie jakąś rade na ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam od czasu nabycia nowego dekodera problem otóż, gdy wyjeżdżam na kilka dni wyłączam dekoder i telewizor. Po powrocie zastaje dekoder zresetowany, z brakiem kanałów i za każdym razem trzeba instalować kanały co jest nie tyle czasochłonne co wkurzające. Macie jakąś rade na ten problem?

 

To jest bubel mówiąc dosadniej chiński szajs więc reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada jest prosta , nie odłączaj tunera od zasilania , a problemy znikną .

W stanie czuwania tuner pobiera minimalną ilość energii elektrycznej .

 

To nie jest rozwiązanie problemu,kto tak robi też czasami musi wył.(burza,wyjazd itp..) Ja wyłączam zawsze z zasilania,jaki by nie był tuner i coś takiego nie miałem.Do reklamacji echosia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam do was pytanko: chcę aby kanały z CP odbierały mi na dwóch tv. Niestety w tym moim tunerze nie ma zwykłego wejścia antenowego, ale zamiast niego jest wejście euro. Czy w takim razie, są może w sprzedaży trójniki, który z jednej strony podpiął bym do tunera (poprzez to dodatkowe euro) a z drugiej normalną wtyczkę antenową ? Jeśli tak to w jakich cenach one są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po przeczytaniu tej wiadomości https://satkurier.pl/news/47146/tvp-kult ... w-169.html , chciałem zobaczyc, czy rzeczywiście TVP 1 jest teraz niekodowane z Astry 19,2. Gdy wpisałem parametry tp.59 nie mogę wyszkac kanałów z tego transpondera, a na liście TP jest czerwone światło. Moj dekoder to Echostar 717.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Masz tu nawet film-poradnik.

Działa?

Łooo... matko, trochę to potrwa zanim odpowiem czy działa. W pracy większość stron mam zablokowanych (między innymi ten link co mi podałeś :twisted: ), a wdomu jeszcze nie mam netu. Jak będę u rodziców to sobie go obejrzę.

Tym czasem bardzo dziekuję za wyrozumiałość.

Trochę to trwało, ale oblukałem filmik i działa.

A powiedzcie mi jeszcze czy jest możliwość w tym dekoderze wykasowania niechcianych kanałów z listy (podstawowej oczywiście)?

Bo po kiego grzyba potrzebne mi są jakieś arabskie ścierwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Jestem nowy na forum.

 

Mam klasyczny zestaw Echostar 717 z CP + ASTRA (monoblok). Już drugi raz dekoder traci ustawienia kanałów z astry. Wyskakuje komunikat "ten kanał nie znajduje się na Twojej liście". Jak ponownie przeskanuje i pododaje kanały to jest ok. Myślałem, że to brak w dostawie prądu, ale od poprzedniego razu nie wyłączałem go z zasilania. W menu dekodera CP i ASTRA mają "zielone światełko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...