Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Echostary są same w sobie dobrymi tunerami, trzeba tylko wiedzieć jak do nich podejść - np. żeby listy nie popsuć kasując z niej niepotrzebne kanały. Ale fakt jest faktem, odbiorniki tych marek w Cyfrowym Polsacie są częściej awaryjne niż sprzęt niezwiązany z platformą.

Już nie raz się o tym przekonałem. Kiedyś zachciało mi się, aby zamiast tworzyć listę ulubionych, poukładać stacje na liście Wszystkie kanały. Więcej już tego nie próbowałem. Dlaczego? Miałem po 10 stacji na tym samym numerze, a nowa pozycja zapisała mi się na numerze 65536. :lol: Ile razy wywalił mi wszystkie kanały - sam nie wiem. Stopklatki i zaniki dźwięku to okresowe atrakcje. Teraz niestety naprawdę dostał szajby - przy każdym wyszukiwaniu, które zahacza o 10719 V 27500, zawsze dopisuje do listy wszystkich stacji 4 razy HBO z identycznymi parametrami co oryginał. Na liście CP przestał dopisywać, ale i tak nazbierało się 16 HBO na pozycji 28. Jako główny dekoder będzie służył jeszcze przez miesiąc. Nie wiem czy przez ten czas nie będzie znowu jakiejś niespodzianki. :P Ogólnie można stwierdzić, że to całkiem niezły sprzęt jak na cenę 79 zł (w promocji). Jest nawet obsluga konwertera do pasma C (przynajmniej jest taka opcja, nie sprawdzałem czy działa ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie te dziwne zdarzenia występują od początku, a jakoś jeszcze chodzi. :D Do wywalania wszystkich kanałów co jakiś czas już się przyzwyczaiłem. Pamiętam, że kiedyś na liście CP miałem na niektórych numerach "z przodu" (czyli 1-100) po 2-3 kanały - 1 polski oraz zagraniczny(-e). Pomógł na to standardowy lek: naciskam kolejno menu, 2,2 i wiadomo co robić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemy z dekoderem zaczynały się od kilkugodzinnych, później kilkudniowych awarii i niereagowania na jakiekolwiek polecenia. Na szczęście po jakimś czasie wracał do normy dopóty, dopóki nie zepsuł się na dobre. Po wymianie mam ponownie ten dekoder (nowy), ale ten też nie jest bez wad. Czasami od tak wyłączy się i muszę znów włączyć go ze stanu czuwania. Powód? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno kupilem tv hd i teraz chcialem kupic dekoder hd, pisalem do cp czy by mi tego echostara nie wymienili na jakis dekoder hd, to dostalem odpowiedz ze jest taka mozliwosc ale za 399 zl :o no to sie troszki wkurzylem i teraz szukam jakiegos haka na cp ale sie chyba nie doszukam :/ wie ktos czy nowe regulaminy beda wysylane do wszystkich abo ? i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno kupiłem tv hd ,też mam tego echo. i również chciałbym mieć teraz dekoder hd, ciekawe jak będę chciał przedłużyć umowę( mam na czas nieokreślony) co mi powiedzą (zaproponują) czekam najdalej do połowy grudnia.

A żeby zgodnie z tematem było, po zakupie 2 razy był w serwisie, od tamtej pory wszystko z nim ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukaj programy :wink:

 

osoby zainteresowany dekoderami HD muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na przywrócenie podmian i wprowadzenie promocji dla stałych klientów. faktycznie dla obecnych klientów CP do końca października była możliwość zakupu dekodera HD za 399 zł. (przy pakiecie familijnym), jednak teraz chwilowo nie ma takiej możliwości.

 

regulaminy wysyłane są do osób, które mają umowy na czas nieokreślony, a jeśli komuś umowa kończy się np. za pół roku to dostanie regulamin wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno kupilem tv hd i teraz chcialem kupic dekoder hd, pisalem do cp czy by mi tego echostara nie wymienili na jakis dekoder hd, to dostalem odpowiedz ze jest taka mozliwosc ale za 399 zl :o no to sie troszki wkurzylem i teraz szukam jakiegos haka na cp ale sie chyba nie doszukam :/ wie ktos czy nowe regulaminy beda wysylane do wszystkich abo ? i kiedy?

 

 

 

2 grudnia wyłączają Jetix Play i będzie można wypowiedzieć umowę bez konsekwencji w trybie natychmiastowym i weź sobie n (turbodekoder np wszystkie pakiety za 48 zł przez całą umowę albo promocje full wszystkie pakiety i opcje dodatkowe za 99 przez całą umowę [tylko full zamawiaj przez internet bo po 12 miesiącach można zrezygnować nawet przy umowie na 24]) albo c+ (najlepsza teraz u nich z pakietem komfortowy+ i gratis HD tylko że dekoder jest gorszy niż w n)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 grudnia wyłączają Jetix Play i będzie można wypowiedzieć umowę bez konsekwencji w trybie natychmiastowym

 

jezeli bedzie taka mozliwosc no to tak zrobie ale watpie, gdzies czytalem ze jak cp zastepuje jakis kanal innym o tej samej tematyce to nie mozna zerwac umowy :?

jezeli by sie udalo to oczywiscie biore N w promocji za 68 zl z turbodekoderem :!::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodaniem kanału Polsat Jim Jam do listy ulubionych kanałów. Problem polega na tym że nie wyszukuje mi tej stacji. Wchodzę w menu ustawienia konfiguracji, szukanie kanałów, wybieram TP00 i ręcznie wpisuje częstotliwość 12284 polaryzacja H, symbol rate 27500, no i znajduje mi kanały z tego transpondera, ale test2, czy Polsat Jim Jam mi nie znajduje, znajduje mi tv1000, Blue Hustler, Rmf Fm, test1, ale test 2 tam nie ma, bo żeby dodać kanał do listy ulubionych trzeba go ręcznie wyszukać, bo musi się on znajdować w liście wszystkie kanały, na liscie Cyfrowego Polsatu Polsat Jim Jam śmiga, dotychczas jak pojawiały się jakieś nowe kanały w pakiecie mini, to nigdy nie miałem problemu z ich wyszukaniem i dodaniem do listy ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Proszę podpowiedzcie jak połączyć nagrywarkę MEDION MD 40598 z tunerem polsatu Echostar dsb-717?

podpinałem już chyba na wszystkie możliwe sposoby i nic.

Dodam że podpinam do starego TV z jednym wejściem euro a do nagrywarki przez chinch i ona nie widzi sygnału :(((

Gdy podpinałem na te same gniazda chinch w nagrywarce kamere cyfrową nie było najmniejszego problemu.

Czy wogóle jest możliwe podłaczenie do tej nagrywarki cyfrowego polsatu?

 

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje za wszystkie informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spróbuj wpisać częstotliwość 10 773, polaryzacja H, Symbol Rate 22 000. Innego pomysłu nie mam. U mnie na tym dekoderze dodałem powyższy transponder bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie,

Zareklamowałem dekoder echostar dsb-717a, że nie można zmieniać i ustawiać listy kanałów podstawowych na tym dekoderze Polsat zaproponował mi wymianę na dekoder Samsung S305G, który podobno umożliwia taką edycje. Wiem, że echostar jest bardziej zaawansowany technicznie czy waszym zdaniem warto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...