Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Mam problem z transponderem TVP 10773, wpisuje go ręcznie, po kliknięciu POTWIERDŻ dekoder szuka i znajduje paczkę z TVP ale na listach kanałów nie ma żadnego z kanałów z tej paczki ani zobaczyć ani dodać do ulubionych. Gdy też ustawiam aby zrobił selekcje wg. transpondera też go tam nie ma . Natomiast w oknie gdzie dodaje się transpondery po dodaniu ręcznym jest i świeci na zielono.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam echostara 717 od 3 lat. Od paru miesięcy na kanał HBO (kanał 28), powtarza się 5 razy. Jest to strasznie denerwujące. Przywracałem ustawienia fabryczne i ponownie pojawia się 5 kopii tego programu. Już w czasie szukania pojawia się HBO 5 razy. Dzwoniłem na infolinię i wysyłałem e-maile, lecz odpowiadali, żeby przywrócić ustawienia fabryczne.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam!

Mam echostara 717 od 3 lat. Od paru miesięcy na kanał HBO (kanał 28), powtarza się 5 razy. Jest to strasznie denerwujące. Przywracałem ustawienia fabryczne i ponownie pojawia się 5 kopii tego programu. Już w czasie szukania pojawia się HBO 5 razy. Dzwoniłem na infolinię i wysyłałem e-maile, lecz odpowiadali, żeby przywrócić ustawienia fabryczne.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

 

Możesz przecież na tym dekoderze utworzyć aż 8 list ULUBIONYCH KANAŁÓW i nie korzystać z listy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie sądziłem że zadam to pytanie, ale od wczoraj mam ten dekoder zamiast samsunga, i dziś próbuje ustawić listę ulubionych kanałów biorę dla przykładu Polsat z listy podstawowej, edycja przesuń/ przenieś i przeskakuje mi na kana 501 dla abonanentów i nic nie mogę zrobić, jak się tworzy taką listę od podstaw? Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponuję rozdzielić ten temat na dwa osobne: Echostar DSB-717 i Echostar DSB-717A, ponieważ jakby nie patrzeć, te dwa tunery różnią się jedną z podstawowych funkcji w oprogramowaniu, czyli możliwością tworzenia LIST ULUBIONYCH PROGRAMÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co za szrot. 2-3 tygodnie temu skasował zawartość wszystkich list ulubionych. Dziś znowu to samo. Jeszcze nie zdążyłem poukładać list. Mam rozumieć, że z biegiem czasu będzie coraz gorzej i przynajmniej raz w miesiącu wszystko będzie kasowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Użytkowałem ten tuner 3 lata, mówię o Echostarze 717, (ponieważ mam nadzieję, że o Echostarze 717A będzie oddzielny temat) i też ze dwa razy lista kanałów zniknęła. Leży sobie teraz spokojnie w szafie i może kiedyś do Pakietu Mini lub Mini Max się przyda. Na razie korzystam jak widać w podpisie z Samsunga, na którym listy ulubione można tworzyć. Tylko co będzie jak Samsung padnie? Bez względu na koszty naprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za szrot. 2-3 tygodnie temu skasował zawartość wszystkich list ulubionych. Dziś znowu to samo. Jeszcze nie zdążyłem poukładać list. Mam rozumieć, że z biegiem czasu będzie coraz gorzej i przynajmniej raz w miesiącu wszystko będzie kasowane?
Taka sytuacja pojawia się, gdy główna lista zostaje automatycznie lub ręcznie zaktualizowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety, to nie jest prawda. Reguły nie ma, kiedy Lista Ulubionych Kanałów znika. Tuner sam sobie ,,wybiera porę" i listę wywala.

Trzy lata miałem Echostara 717 i ze cztery Echostara 606 , więc wiem co piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaczynam mieć tego już dosyć. OK. Rozumiem, że jak miałem na maxa zapchaną pamięć, setkami kanałów to mógł tak zrobić. Ale teraz było elegancko. 1200 niecałe na "Wszystkie kanały". Lista TV1 - 170 kanałów. I tak wszystko wywalił.

 

Co za szrot. 2-3 tygodnie temu skasował zawartość wszystkich list ulubionych. Dziś znowu to samo. Jeszcze nie zdążyłem poukładać list. Mam rozumieć, że z biegiem czasu będzie coraz gorzej i przynajmniej raz w miesiącu wszystko będzie kasowane?
Taka sytuacja pojawia się, gdy główna lista zostaje automatycznie lub ręcznie zaktualizowana.

To jest w E717A. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dekodery Made in China więc nie oczekujcie od nich zbyt wiele. To sprzęt kiepskiej jakości, na którym można jaja smażyć (tak się grzeją, nawet ten najnowszy HDS-400E) Wina może leżeć w oprogramowaniu, że wywala listę. Ja korzystałem z DSB-616, DSB-717 i 717A i stwierdziłem jedno, nie chcę więcej tego badziewia widzieć na oczy. Obecnie korzystam z dwóch tunków Samsunga DSB-S305G i h370G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To wywalanie może przejść, ale ostatnio mojemu coś odbija i wywalił chyba 4 raz w tym roku. Jak mu dawałem w kość, zapychałem pamięć kanałami z Astry1, Astry2 czy Siriusa to mogłem przymknąć oko. Ogólnie ten dekoder wcale nie jest aż taki zły. Bardzo się cieszę, że nie miałem nigdy doczynienia z Echostarem DSB-717A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...