Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie najgorsze zdanie o T5, ale zmieniłem je, gdy zaczęli w nieprawidłowych formatach nadawać filmy i seriale.

Przecież 15 stycznia 2013 zlikwidowali tę usterkę :wink:  Oczywiście również się bardzo na nich zdenerwowałem, gdy zaczęli nieproporcjonalnie rozciągać obraz, na szczęście nie trwało to zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie KRRITV nie chce w MUX1 kanału o charakterze ogólnym jakim jest Tele 5, więc nie wiem o co Ci chodzi. Nadawca tego kanału już startował w konkursie właśnie z Tele 5, ale nie zdobyli miejsca w NTC, toczą o to bój z KRRITV w sądzie do tej pory. Jeszcze może być tak że sąd przyzna im rację i będziemy mieli Tele 5 w tv naziemnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 jest niepoważne.

Zamiast samemu ubiegać się o miejsce to oni wystawiają jakiś twór, który jeszcze nie istnieje.

 

Żale wylewaj na adres e-mailowy albo pocztowy KRRiT, która to uznała, że Tele5 to nam nie potrzeba, a bardziej potrzebne okazały się Polo TV, Eska TV, TTV i ATM Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nadawca tego kanału już startował w konkursie właśnie z Tele 5, ale nie zdobyli miejsca w NTC, toczą o to bój z KRRITV w sądzie do tej pory. Jeszcze może być tak że sąd przyzna im rację i będziemy mieli Tele 5 w tv naziemnej...

A jak przyznałby im rację to by zastąpili jakiś kanał, którym przyznali czy tylko dostali odszkodowanie bez miejsca ma MUX1? Bo miejsca nie są z gumy i nie wyczarowali by im dodatkowego.

 

Tele 5 jest niepoważne.

Zamiast samemu ubiegać się o miejsce to oni wystawiają jakiś twór, który jeszcze nie istnieje.

 

Żale wylewaj na adres e-mailowy albo pocztowy KRRiT, która to uznała, że Tele5 to nam nie potrzeba, a bardziej potrzebne okazały się Polo TV, Eska TV, TTV i ATM Rozrywka.

No i bardzo dobrze KRRiT uznała. Niektórzy za tym [beep]em płaczą jak by to było co najmniej HBO albo Canal+Film.

 

Obecnie KRRITV nie chce w MUX1 kanału o charakterze ogólnym jakim jest Tele 5, więc nie wiem o co Ci chodzi

Nie masz racji Tele 5 jest filmowy a nie ogólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Obecnie KRRITV nie chce w MUX1 kanału o charakterze ogólnym jakim jest Tele 5, więc nie wiem o co Ci chodzi

Nie masz racji Tele 5 jest filmowy a nie ogólny.

W poprzednim konkursie Mediasat ubiegał się o koncesję dla Tele5 jako kanału uniwersalnego, a nie filmowego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To kłamią. Wiążące nie jest to co napisane na stronie internetowej. Bo tam równie dobrze mogą sobie napisać, że są stacją sportową i to nie będzie wiążące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 jest niepoważne.

Zamiast samemu ubiegać się o miejsce to oni wystawiają jakiś twór, który jeszcze nie istnieje.

No ale to przecież podwójna szansa na dostanie się do MUX. Podejrzewam, że dla samego nadawcy nie jest istotne z jakim kanałem ewentualnie wkroczą na rynek cyfrowej telewizji naziemnej, tylko jakie będą czerpać z tego korzyści. W odwołaniach wykłócają się o miejsce dla Tele5, którego raczej nie otrzymają - nie wyobrażam sobie by cofnąć pozytywne wobec ZPR czy Lemon Records decyzje, a jednocześnie próbują wbić się tam z kanałem filmowym. Grunt, że jeśli zdobyliby miejsce w NTC z obojętnie którym kanałem, dodatkowe przychody byłyby takie same zarówno w przypadku T5 jak i K5 - w końcu oferta filmów fabularnych by się raczej pokrywała, a co za tym idzie uderzyliby do tej samej grupy docelowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie najgorsze zdanie o T5, ale zmieniłem je, gdy zaczęli w nieprawidłowych formatach nadawać filmy i seriale.

Przecież 15 stycznia 2013 zlikwidowali tę usterkę :wink:  Oczywiście również się bardzo na nich zdenerwowałem, gdy zaczęli nieproporcjonalnie rozciągać obraz, na szczęście nie trwało to zbyt długo.

Przez taką usterkę przestałem oglądać T5. Dzięki za cynk.

 

W programie zostały same seriale, filmy, calltv, telezakupy i sextelefony. Nawet "Disco bandżo" wyleciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Kupisz szatkownice do warzyw za 200 czy 300 zł, która rozsypie Ci się po kilkunastu użyciach :) Do programów call-tv zadzwonisz, stracisz 3-4zł za połączenie i dajesz sobie spokój :) W takim razie idzie polemizować, która z obu form telesprzedaży jest niegroźna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę. Mam nadzieję, że do fuzji nie dojdzie.

 

Ciekawostka: Przed chwilą oficjalny profil nadawanego jakiś czas temu na Tele5 bardzo ciekawego programu "Kurczak na ostro" zmienił nazwę na Polonia 1.

 

EDYCJA: Z 5 razy zmieniali nazwę tego profilu, chyba się nie mogli zdecydować. Na razie stanęło jednak na "Kurczak na ostro" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...