Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem przeciwny dzieleniu kanałów na kobiet i mężczyzn uważam ze Tele5 powinna nadawać wszystko ale stawiać na nowe pozycje a Polonia 1 powtórki tak jak robią prawie wszyscy porównywali nadawcy czyli TV4 i TV6 czy Puls i Puls2 a przecież mają ten plus ze oba są w DVB-T a T5 i P1 żadnego. Wtedy Kosmica TV i ten drugi o 7 co jest do Polonii 1 i porządna ramówka Tele 5 z powrotem także telenowel. Co więcej idą w kierunku seriali z Australii wiec mogliby dac Szczury wodne serial ma 177 odcinków. No i filmy erotyczne powinny się zaczynać jednak o lub nawet po północy. I wtedy można by powalczyć o DVB-T jeśli nie jest już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele5 nie dostało się do DVB-T, bo KRRiT uznało, że jest tam już za dużo kanałów ogólnych, a ulepszanie ramówki nic w tym nie zmieni. Już rozsądniejsze byłoby szykowanie łapówki dla Dworaka. ;) A ulepszanie ramówki już po otrzymaniu miejsca w DVB-T pomogłoby w powiększaniu widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozsądniejsze byłoby szykowanie łapówki dla Dworaka. ;)

I kolejny bezpodstawny atak na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Może czas najwyższy zgłosić Cię do prokuratury za szkalowanie organu konstytucyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd informacja o powrocie anime na P1? W ramówkach próżno ich szukać.

Od 26 listopada wraca serial anime "Gigi". Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00. Można to już sprawdzić na Telemagazynie :wink:

Zgadza się ale to nie wszystko będą także serial Shaft (od 18 11) Młody książę (od 20.11), oraz seriale Grunt to rodzinka, Akta prosiaczka i Słowo na R (od 26.11). Do tego jeszcze Kurs rysunku dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozsądniejsze byłoby szykowanie łapówki dla Dworaka. ;)

I kolejny bezpodstawny atak na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Może czas najwyższy zgłosić Cię do prokuratury za szkalowanie organu konstytucyjnego?

 

Proszę bardzo. Ja cię nie zatrzymuję ;).

 

A skąd informacja o powrocie anime na P1? W ramówkach próżno ich szukać.

Od 26 listopada wraca serial anime "Gigi". Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00. Można to już sprawdzić na Telemagazynie :wink:

Zgadza się ale to nie wszystko będą także serial Shaft (od 18 11) Młody książę (od 20.11), oraz seriale Grunt to rodzinka, Akta prosiaczka i Słowo na R (od 26.11). Do tego jeszcze Kurs rysunku dla dzieci

 

No i dobrze. Część z nich kojarzę, jako powtórki powtórek, ale jeżeli to ma być początek zmian (powrotu) na lepsze, to mi pasuje (bo akurat te seriale co kojarzę oglądałem sporadycznie, więc jak będą o dogodnej porze dla mnie, to może obejrzę, a jak nie, to na pewno jeszcze będą powtarzać :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking napisał(a):

pavl6 napisał(a):

Już rozsądniejsze byłoby szykowanie łapówki dla Dworaka.

 

I kolejny bezpodstawny atak na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Może czas najwyższy zgłosić Cię do prokuratury za szkalowanie organu konstytucyjnego?

 

 

Proszę bardzo. Ja cię nie zatrzymuję .

W tym tygodniu już nie zdążę, ale na początku powinno mi się udać. Tak, więc w ciągu dwóch tygodni powinna wezwać Cię na Okopową. :)

 

Jakiś miesiąc temu z Vectry zniknęły 2 programy: TELE5 i Polonia 1, gdzie teraz można to oglądać?

Przede wszystkim na satelicie HotBird i to za darmo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu z Vectry zniknęły 2 programy: TELE5 i Polonia 1, gdzie teraz można to oglądać?

Może trzeba sobie kupić cyfrowy dekoder. Tam Tele 5 i Polonia 1 nadają nieprzerwanie, natomiast o ile mi wiadomo P1 nie ma tylko w analogu. Tele 5 chyba ostatnio tam widziałem, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TELE 5 HD powinna też być na satelicie....jeśli nie mają kasy to niech zakodują....ze względu na charakter platformy umieściłby go w podstawowych pakietach i każdy kto by chciał oglądać byłby zadowolony. Wersja SD powinna pozostać niekodowana. Za HD dostawaliby kasę i wszyscy byliby happy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby ograniczyli TopShop-y , a zamian nich puszczać jakieś filmy , seriale przerywane reklamami znanych marek.

 

Jak słusznie stwierdził przedmówca, Top Shop generuje zyski, więc skrócenie go jest niemożliwe, chyba, że znajdzie się jakiś szaleniec, który wsadzi w Polonię trochę pieniędzy.

 

Co do filmów, to już chyba lepsze są telezakupy, niż filmy z polskim lektorem nałożonym na włoskiego lektora/włoski dubbing. Nawet jeśli nie było Top Shopu, to nie wypchają go niczym ciekawym, filmów pewnie też nie mają zbyt dużo, więc Top Shop jest wpasowany w ramówkę jak ulał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co obecnie według mnie przydałoby się dla Polcastu to utworzenie nowego kanału FTA którego ramówka byłaby bardzo prosta:

6:00 Top Shop - Telezakupy

7:00 Zapisane w gwiazdach

9:45 Top Shop - Telezakupy

10:00 Kosmica TV

12:00 Top Shop - Telezakupy

22:40 Różowa noc

Tym samym w miejscu Top Shopu i Różowej Nocy na Polonii 1 oraz ezoteryki na Tele 5 można by wsadzić nowe propozycje programowe - filmy i seriale oraz produkcje własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmów, to już chyba lepsze są telezakupy, niż filmy z polskim lektorem nałożonym na włoskiego lektora/włoski dubbing. Nawet jeśli nie było Top Shopu, to nie wypchają go niczym ciekawym, filmów pewnie też nie mają zbyt dużo, więc Top Shop jest wpasowany w ramówkę jak ulał. ;)

Czyli uważasz że zamiast filmów powinni zrobić drugie mango24? Porażka. Jak chcą zarabiać kasę na TopShop-ach, to niech zrobią oddzielny kanał , a ten zostawia w spokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym w miejscu Top Shopu i Różowej Nocy na Polonii 1 oraz ezoteryki na Tele 5 można by wsadzić nowe propozycje programowe - filmy i seriale oraz produkcje własne.

Kurde, powinni utworzyć jeden kanał z telezakupami, drugi z ezoteryką, trzeci z zapowiedziami, a czwarty z reklamami. Dopiero by upchnęli programów na Tele 5 i Polonii 1. Kisiel, ogarnij się bo naprawdę co jakiś czas świrujesz - przecież w teleshoppingu i programach ezoterycznych o to chodzi, by pojawiały się na większych antenach - stacje wybijają się na filmach i serialach, ale dzięki temu ktoś wie o ich istnieniu i czasem zajrzy gdy akurat leci Kosmica TV.

 

Czyli uważasz że zamiast filmów powinni zrobić drugie mango24? Porażka. Jak chcą zarabiać kasę na TopShop-ach, to niech zrobią oddzielny kanał , a ten zostawia w spokoju .

To nie jest takie proste. Top Shop gwarantuje stały dochód podczas mało rentownych pasm programowych, podczas gdy inni reklamodawcy mogą być nimi średnio zainteresowani, tym bardziej, że Polonia 1 to stacja niskich lotów i u nich pasmo niskiej oglądalności powinno być traktowane bardzo poważnie i jeszcze podniesione do kwadratu. Inną kwestią są także umowy z firmami, które wykupują pasma teleshoppingowe, bo być może łączą ich kontrakty terminowe i odejście od telezakupów nie jest takie proste. Oddzielnego kanału nie da się utworzyć, bo nikt go nie włączy do oferty - a pamiętaj, że operatorzy włączają Polonię 1, a nie emitowany w jej paśmie Top Shop. Za retransmisję kanału z telezakupami Polcast prawdopodobnie musiałby już kablówkom dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz że zamiast filmów powinni zrobić drugie mango24? Porażka. Jak chcą zarabiać kasę na TopShop-ach, to niech zrobią oddzielny kanał , a ten zostawia w spokoju .

 

Źle mnie zrozumiałeś. Oni nie chcą zarabiać na Top Shopie, oni od 1998 roku trzepią na tym kasę. Jeszcze coś - czy ty oglądasz filmy na Polonii? Czy ktokolwiek w ogóle oglądał tam filmy? Dlatego właśnie wolą puszczać telezakupy, albo powtórki seriali/programów rozrywkowych. One dają jakąkolwiek oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udostępnianie wersji HD w kablówkach jest niby bardziej opłacalne ? Ile tam niby im płacą od gniazdka ? :) Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie zakładał kablówki dla TELE5 HD :) Ja mam swój tuner i sam decyduje co oglądam i kablówki zupełnie mnie nie interesują.... Jak w ten sposób będą sobie ograniczać widownię to ten Top Shop będzie zajmował 3/4 programu :) Niestety trzeba zainwestować najpierw żeby się zwracało... Wystarczy porównać sobie nasze TELE5 i niemieckie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...