Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od 21 stycznia w Polonii 1 program muzyczny Music Break nowością w ramówce (chodź nie jest to nowość) jest tez chyba Stoliczku nakryj się. Nie będzie tak jak zapowiadano filmów i telenowel ale serial będzie. Trochę mnie dziwi ta ramówka przede wszystkim krótkie jednak te programy Music Break. Seriali tez raczej dawałbym więcej. Ciekawe czy w archiwum T5 są jeszcze seriale z początku nadawania jak Metropolis, Mieszkanko dla dwojga, Wujek Silias, Jedna noga w grobie, City Life, This Life, Adwokaci, Amerykańskie nastolatki, Hakerzy, Między młotem a kowadłem, Między nami pacjentami, Next TV, Nie zapomnij paszportu, Studenci, Ten dom to nie hotel, W sieci, Waleczne serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TV6 bez naszej pomocy czy z nasza pomoca ustawowo ma prawo i obowiazek byc we wszystkich kablowkach i platformach.

Drogi przedstawicielu Polonii 1 zaskakuje mnie, że nawet nadawcy nie znają przepisów polskiego prawa, a zwłaszcza tych, które bezpośrednio ich dotyczą, gdyż w końcu Media 5 starały się o miejsce w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dla Tele 5. Żadna ustawa nie nakłada obowiązku na TV6 bycia we wszystkich kablówkach i platformach. Proponuję poczytać ustawę, a nie opierać się na błędach, które powielane są w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jesteś w błędzie. Obowiązek opłacania abonamentu RTV niesie za sobą także obowiązek umieszczania przez operatorów kablówek wszystkich kanałów telewizji naziemnej jeśli w budynkach nie ma możliwości instalacji anten telewizji naziemnych lub nie ma instalacji AZART.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

POLONIA 1 mówił o wszystkich kablówkach i platformach.

Możesz kolego podać nazwę aktu, który do tego obliguje?

PS. Pierwszy raz słyszę o budynkach, w których nie ma możliwości instalacji anten do odbioru telewizji naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej w Polonii1 był emitowany Music Break, jako blok teledysków pomiędzy programami. Jednak nie był to program znany z telewizji EDUSAT. Całkiem inne belki były i utwory z lat 90, skierowane do żeńskiej widowni. Więc to chyba na pewno będzie inny program, lecz pod tym samym tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, dlaczego nie udzielają się już na forach dyskusyjnych? Bo do końca nie wypaliło, tak jak chcieli. Nie zdołali wchłonąć tej negatywnej krytyki od widzów na forach. Zawsze się tłumaczyli, że na fora tylko zaglądają, a na "fejsie" odpowiadają... Teraz się nie zasłonią "fejsem", bo i już z niego zrezygnowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że Piątka jeszcze tam działa a Polonia 1 hmm było dobrze ale coś przedobrzyli a szkoda. Poza tym szkoda że nie ma ich (lub są rzadko) na forach medialnych. Miło było dowiedzieć się cos od nich z pierwszej ręki.

Ja im się nie dziwię, że zrezygnowali z FB, skoro osoby takie jak Ty bombardowały ich durnymi pytaniami i propozycjami ramówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...