Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W latach 90-tych na MTV Europe, belka widniała 5 sekund i każdy zdążył zapoznać się z jej treścią i wydaje mi się, że nikt wówczas nie narzekał, że widniała tak krótko, bo aż do 1998 roku wyświetlała się przez 5 sekund, a dziś młodzi gniewni buntują się, że belka za krótko wyświetlana jest. Jak nie belka, to co innego znajdzie się - byle ciągle narzekać - typowy naród!

 

coronatherhythmofthenig.jpg

 

Mam prośbę do wpływowych w NEXT Music + HD - może by jakiś weekend z Donną Summer lub jakaś wideografia jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety tematu Donny Summer nie możemy szeroko ogarnąć bo mamy za mało jej teledysków :( Nasza baza klipów jest w ciągłej rozbudowie i mamy jeszcze wiele braków, ale z czasem to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby nie było, z naszą bazą nie jest tak źle, mamy 3 tyś teledysków i jest tam wszystko co chcemy grać na co dzień. Problem pojawia się jedynie gdy trzeba by zmajstrować coś extra, są artyści których mamy 20 klipów ale są tacy, że mamy tylko jeden czy dwa. I wtedy nic specjalnego się nie uda. Więc dalszy rozwój bazy będzie uzupełnieniem, mocną podstawę już mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - kiedy poszerzycie swoją bazę teledysków?

 

Zajrzyj kilka stron wyżej, do moich pytań o klipy "Papa Dance".

 

Baza się powiększy jak stacja uzbiera na to pieniądze (sam proponowałem w żartach sponsoring klipów "Papa Dance" :D ).

 

A co do długości wyświetlania belki też uważam, że powinno to być dłużej, niż krócej i nie ma co się powoływać na "MTV" z lat 90-tych (wtedy przecież nie było forów dyskusyjnych, takich jak Nasze, a właściciel "Facebook`a" chodził do podstawówki, więc jak widzowie mieli się domagać wydłużenia czasu emisji belki??? - dzwonić do Londynu, albo pisać listy :D???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No gdzie sama pop sieczka? Jest jeszcze disco sieczka i rock sieczka :) A poważnie, napisz wykonawców którzy ciebie interesują to będziemy mogli odpowiedzieć czy cokolwiek mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem post, że puszczacie dobrą muzykę i nie ma słabych teledysków, a zaczęła akurat lecieć Nicki Minaj. Mam nadzieję, że nie macie zbyt dużo utworów Nicki Minaj, Pitbull, Robert M, David Getta i innego typu "badziewia", którym chce się [beep]ć, bo co chwilę jest w radiu lub w telewizji.

 

Zamiast tego chciałbym usłyszeć polskich, mniej znanych wykonawców.

 

Słucham was od kilku dni w wolnym czasie i zdecydowana większość to utwory, które wpadają w ucho. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzie sama pop sieczka? Jest jeszcze disco sieczka i rock sieczka :) A poważnie, napisz wykonawców którzy ciebie interesują to będziemy mogli odpowiedzieć czy cokolwiek mamy.

Np. coś z repertuaru Camel,Marillion,Pendragon,Eloy,IQ,Dream Theater,Anathema,Purcupine Tree,Blackfield i temu podobne klimaty.Z elektroniki Tangerine Dream,Kitaro,Vangelis,Mike Oldfield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko tych trzech bo reszty nie chcemy grac... my jestesmy tv muzyczna ktora gra jedynie hity. Natomiast definicja hitu jest prosta, to piosenka ktora zna i lubi wiekszosc "targetu" do ktorego kieruje sie produkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tych trzech bo reszty nie chcemy grac... my jestesmy tv muzyczna ktora gra jedynie hity. Natomiast definicja hitu jest prosta, to piosenka ktora zna i lubi wiekszosc "targetu" do ktorego kieruje sie produkt...

 

Czyli jesteście tacy sami jak reszta telewizji muzycznych.Polo TV też gra hity dla swojego targetu.Eska podobnie.Ja parę razy was włączyłem na kompie ale powiem szczerze że mnie nie powaliliście.I to nie dlatego że nie znalazłem żadnego z wcześniej wymienionych wykonawców tylko dlatego że gracie to samo co inni.Miałem nadzieję na jakiś ambitniejszy projekt w stylu chociażby nieistniejącego Onyxa czy wczesnej Vivy II.Stacji z blokami tematycznymi,z muzyką której nie znajdę gdzie indziej dlatego włączam Next Music.Nie dziwię się że macie problem z wejściem do sieci kablowych bo nie oferujecie niczego nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka sama stacja jak inne? Na NEXT Music z tego co zauważyłem jest aktualnie granych więcej starych kawałków niż nowych, a na Eska / Viva / 4Fun to lecą zazwyczaj tylko utwory z 2011/2012. Jednak są to tylko zazwyczaj znane utwory, a szkoda, bo mniej znanych wykonawców też bym chętnie posłuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Paweł: Jeśli twierdzisz, że niczym się nie różnimy od Eski, Vivy czy 4Fun to... nie mamy argumentu, nie wiemy jak polemizować :) A co do grania piosenek znanych i lubianych, jak myślisz dlaczego tak jest?? Bo ludzie nie chcą słuchać mało znanych numerów, większość ludzi. A projekty robi się dla większości jeśli to ma być rentowne. Takie życie, my tego nie zmienimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Next Music ja nie porównywałem was do Eski czy Vivy tylko napisałem że oni też grają hity dla swojego targetu.Was mogę porównać do VH1 czy darmowego Deluxe Music z Astry.

@Sentence myślę że w dobie kanałów tematycznych jest miejsce na kanały muzyczne oferujące coś więcej niż tylko granie oklepanych hitów.Zresztą to mogą być odpowiednie bloki tematyczne.W prime time niech lecą hity ale w godzinach mniejszej oglądalności można przecież zagrać coś mniej znanego.

Taki prosty przykład : mam trochę płyt DVD z teledyskami różnych wykonawców.M.in wspomnianego przeze mnie M.Oldfielda.Na płycie jest kilkanaście utworów a ciekawi mnie które z nich są w zasobach kanału NEXT Music?Pewnie poza "Moonlight Shadow" nic więcej.I tak jest z wieloma innymi artystami którzy poza przebojami wydali masę utworów które się nimi z rożnych powodów nie stały.

 

Poza tym skąd pewność że ludzie nie chcą słuchać mało znanych numerów jak nikt ich nie gra?Z drugiej strony ci sami słuchacze idą na koncert i przecież przez dwie godziny nie słuchają samych przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział tak : Ludzie chcą słuchać,kupują płyty innych wykonawców itd.Przecież rynek nie kręci się tylko wokół muzyki lekkiej,łatwej i przyjemnej.Kanały nie miały może dużej oglądalności ale na pewno nie było tak że nikt ich nie oglądał.

Oferujący muzykę klasyczną Mezzo jakoś istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest kanałem Pay? Już TV Disco miało być inne niz wszystkie, a wyszło co wyszło, ale JEST OGLADALNOŚĆ, a co za tym idzie przychody z reklam. NEXT MUSIC... nie wróżę im wielkiego sukcesu, co więcej, splajtują prędzej czy później. No chyba, że drastycznie powiększą zasięg. To by było zbyt proste, stworzyć kanał, upchać kablówkom i liczyć zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...