Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@wizjaplus: Normalnie przez Ciebie wychodzimy na ignorantów... nie znamy odpowiedzi na Twoje pytania.. my programowi jesteśmy :) Ale pod emailem który podaliśmy dostaniesz odpowiedzi na wszystkie techniczne pytania :)

 

p.s.

wiemy jedynie, że TELETEXT nie jest planowany.

 

edit:

Jak wiecie, 99,5 % naszej zagranicznej bazy pochodzi ze sklepu MM. Ich klipy mają takie parametry dźwięku:

Audio Stream Type: AAC Audio Bitrate (kbps): 320kbps Sample Rate (kHz): 48.0 Channels: Stereo Bits / Sample: 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie chociaż może się wydawać dziwne .Czy jest sens aby Next posiadała tyle kanałów ? czy nie lepiej skupić się na jednym kanale ,ale z bogatą ofertą bo to chyba nie o to chodzi aby otworzyć kilka kanałów a potem je stopniowo zamykać .Oczywiście nikt tego nie neguje ,że taka "paczka" kanałów wypali i projekt się powiedzie ,ale czy Państwo też rozważacie taką możliwość (scenariusz) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Ania28: My reprezentujemy jedynie kanał NEXT Music +HD ( i mamy nadzieję, że utrzymamy się na rynku ), Natomiast co do ilości kanałów NEXT i sensu tej ilości to już pytanie na które tylko zarząd firmy może się wypowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja także dorzucę swoje pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź :D .

 

Otóż czy mają Państwo możliwość pozyskiwania materiałów z archiwów "TVP"???

 

Chodzi mi o to o czym wspomniałem wczoraj w wątku o "Tv Disco", czyli o archiwalne teledyski do piosenek zespołu "Papa Dance" (może to nie jest preferowany przez Państwa rodzaj muzyki, ale ja akurat naprawdę od dzieciństwa jestem fanem tego zespołu i ciągle mi nie przeszło :D ).

 

Szczególnie mi zależy na klipach do piosenek "Bez Dopingu" (według mojej wiedzy to jest fragment programu "Rozśpiewani Chłopcy z Baker Street"wyemitowanego na początku czerwca 1987 w "Teleranku"), "Kryształek Nocnej Opowieści" (także z "Teleranka"), "Złudzenia Telelenia" ("Dyskoteka Pana Jacka"), czy "Skajlajt" (był to fragment całego recitalu do płyty "Nasz Ziemski Eden" wyemitowanego w Sylwestra 1989) i byłoby mi (i myślę nie tylko) naprawdę miło, gdyby udało się Państwu te klipy pozyskać (na pewno mają Państwo większe możliwości w tym względzie, niż ja, tzn. zwykły widz) i puścić od czasu do czasu na antenie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Frazes: w sam raz zgłosiłeś zapotrzebowanie :) Na początku roku będziemy się wybierać na łowy do archiwum TVP w poszukiwaniu polskiej klasyki. Papa Dance do polskiej klasyki zaliczamy :) Będziemy brać co nam w ręce wpadnie :)

 

@Sentence: Suzi nie mamy ale będzie w kolejnym zamówieniu... W "sklepie" mają kilka jej klipów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To co wyciągniemy z TVP to w większości będą wersje live ( Sopot, Opole, inne koncerty organizowane przez TVP ) Do tego mają prawa i można to kupić. Mają także tonę starych teledysków ale nie mają do nich praw. Prawa należą do różnych firm które dzisiaj w większości nie istnieją, trzeba szukać spadkobierców itp. generalnie ogrom pracy do wykonania bez dużych szans na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes: w sam raz zgłosiłeś zapotrzebowanie :) Na początku roku będziemy się wybierać na łowy do archiwum TVP w poszukiwaniu polskiej klasyki. Papa Dance do polskiej klasyki zaliczamy :) Będziemy brać co nam w ręce wpadnie :)

 

Z góry BARDZO dziękuję za próby wydobycia tych nagrań o których wspomniałem, bo akurat właśnie tych nawet na "youtube" obecnie nie ma...

 

Teraz tylko czekać aż pojawicie się na satelicie, bo stąd dużo łatwiej byłoby mi te klipy nagrać (może po połączeniu "Cyfry+" z "Nką" pomoże Wam "Cyfrowy Polsat", żeby mieć u siebie ciekawy kanał, którego tamci nie mają :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie żartuj sobie z nas :)

 

Aktualnie to mamy problemy, nasza popularność nieco przerosła nasze możliwości techniczne ( nie wiem czy wiecie ale gdy projekt powstawał to nie było planów pokazywania go w necie ).

 

Ale idzie lepsze, będą nowe serwery, nowe karty graficzne, nowe oprogramowanie - generalnie wszystko będzie nowe. Już w styczniu :) I skończą się problemy z przycinaniem obrazu, asynchronem audio itp. No i wreszcie będziemy mogli zestawić dwa przekazy, jeden w takiej jakości jak teraz a drugi 5Mb/s :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie o możliwość odbioru tego programu drogą satelitarną ,co prawda odpowiedzi padały jednak były enigmatyczne i wymijające ,bo myślę ,że szkoda tego potencjału zmarnować do nadawania programu wyłącznie w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Ania28: nie jesteśmy telewizją internetową chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że teraz może to jeszcze tak wyglądać. Sieci kablowe + internet, tak to będzie wyglądało w najbliższej przyszłości... Na przekaz satelitarny zarząd nie chce nam jeszcze dać środków ale... jak karierę zrobimy to sobie sami kupimy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z okazji Sylwestra :) włączyliśmy w ramach emisji TESTOWEJ ( testy mają to do siebie, że chwilami może coś nie działać ) najlepszy darmowy stream polskiej telewizji muzycznej :) 720p, bitrate dynamiczny do 3Mb/s, audio 192 kbps. Miłego oglądania i słuchania.

 

http://oognet.pl/content/details/1152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...