Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=5643& można przeczytać więcej o ich planach programowych

 

Stare reality shows(o ile z licencjami się uporają), seriale z lat 90. i kulisy produkcji własnych seriali

 

Takie trochę TV6 bis na początek.

 

Stare też może być dobre. Wszystko zależy jakie to będą programy, seriale, czy będą ciekawe. Ja na przykład na tv6 ostatnio coraz częściej zaglądam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się nazwa stacji. Stacja telewizyjna nie powinna się nazywać tak jak producent telewizyjny, ale raczej na odwrót. Do tego "ATM Rozrywka" jest dosyć długie, co utrudnia wymowę i trudniej jest taką stację zapamiętać.

 

Myślę, że byłoby najlepiej gdyby nowy nadawca nazywał się po prostu ATV. (A od ATM, TV od telewizji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas mam nadzieję, że to wszystko najzwyczajniej nie wypali. Liczyłem, że w końcu TV Trwam postawi na swoim, ale obecnie wydaje się to być coraz mniej prawdopodobne.

Przed konkursem popierałem szanse dla nieistniejących kanałów, ale teraz jestem temu jak najbardziej przeciwny. Miejsca w NTC powinny być zarezerwowane wyłącznie dla podmiotów już istniejących na polskim rynku medialnym. A tak to mamy kilka sztucznych tworów stworzonych nie dla widzów, ale po to tylko, żeby zajmować miejsce. Nie mam zamiaru na siłę przekonywać się do TV6 czy (o zgrozo!) ATM Rozrywka. Nadawca do ostatniej chwili nie wiedział czy mu się opłaca startować z kanałem czy też nie (być może nadal nie jest tego pewien). Więc po co brał udział w konkursie? To bezsens! Takich KRRiT powinna od razu eliminować z gry, ale jak widać rację mieli ci, którzy widzą w tym powiązania z "grubszymi rybami".

 

Myślę, że byłoby najlepiej gdyby nowy nadawca nazywał się po prostu ATV. (A od ATM, TV od telewizji).
Albo lepiej po prostu ATM TV, bo (jak się domyślam) drugi kanał ATM Grupy pozostanie tylko planem. ATV kojarzy mi się z azerską telewizją, znaną z HOT BIRDA. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem wątek tegoż forum i muszę przyznać,że dużo obiecanek,cacanek ,a pewnie skończy się na reality show i kilku starych serialach..

Obiecanek cacanek, ale nie wiadomo, czy w ogóle osoba podająca się za przedstawiciela ATM rzeczywiście nią jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence przecież o tym piszemy.. Ale fakt,że nie wiemy czy to na pewno jest osoba z tego kanału,nie to co u nas,rangi specjalne,myślę,że jest większa weryfikacja osób piszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szkoda tylko, że na dekoderach SD nie można oglądać tego kanału. TVP Historia z Hot Birda 13*E również jest dostępna tylko dla osób posiadających dekodery HD. Czy abonenci z dekoderami SD są gorsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie CP chce zmobilizować ludzi do wymiany sprzętu na nowocześniejszy,bo chcą być jak N,która oferuje tylko dekodery HD i HD PVR.

Nie zapominajmy także,że TVR,albo Eska TV w początkach nadawania też były na częstotliwości w DVBS-2,a potem zostały przeniesione na inny transponder,który jest osiągalny dla dekoderów SD.Może w tym przypadku też tak będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...