Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przecież ATM Rozrywka na satelicie, jak i naziemnie dostępna jest od lutego zeszłego roku. Różnica wynosi około tygodnia na korzyść satelity. Tak, więc osoby, które korzystają z satelity oraz te, które korzystają z NTC, mają dostęp do tego kanału przez praktycznie ten sam czas. :)

A kanał jest oglądany przez Polaków, gdyż Polacy mają taką mentalność, która mówi im, że trzeba oglądać to, co jest "znane i lubiane". A znają to i lubią z anteny Polsatu. :) Podobny sukces odnosi TVP Seriale, które też emituje "znane i lubiane" seriale z tym, że anteny TVP 1 i TVP 2. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od wtorku będzie powtarzany od pierwszego odcinka serial fala zbrodni, to już paranoja jest, przecież kilka dni temu był ostatni odcinek tego serialu wyemitowany, nie wiem kto tworzy ramówkę tego kanału, ale to już wydaje sie być bez sensu, powtarzać wszystko w kółko, po co taki kanal dostał miejsce w NTC aby blokować miejsce dla innych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bądźmy szczerzy. I tak to najlepszy kanał jaki mogli zaoferować. Bo jaki inny? TVN 24, Polsat News czy inne tematyczne kanały wielkich nadawców nie byli zainteresowani umieszczaniem ich na darmowym muxie więc i tak nic lepszego do zaoferowania nie było. Bo niby co? A jak mieli by umieścić gnioty jak np. Tele 5, Superstacja, TV Trwam czy jeszcze co innego to już lepiej niech będzie kanał z chętnie oglądanymi powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bądźmy szczarzy. I tak to najlepszy kanał jaki mogli zaoferować. Bo jaki inny? [...]

A jak mieli by umieścić gnioty jak np. Tele 5, Superstacja, TV Trwam czy jeszcze co innego to już lepiej niech będzie kanał z chętnie oglądanymi powtórkami.

Dziwne, że jakoś TTV może być normalnym kanałem z małą ilością powtórek. A za ATM Rozrywka, zdecydowanie wolałbym Tele 5, uważany przez Ciebie za gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z matikiem zgodzę, również wolałbym zdecydowanie Tele 5. Kiedyś na ATM oglądałem Awanturę o kasę, Grę w ciemno. Ale teraz się mi to już znudziło, bo rozumiem powtórki, ale nie w taki sposób. Obecnie omijam szerokim łukiem, do tego częste problemy techniczne. I jak dla mnie ewidentnie Polsat tutaj macza palce i to jest właściwie ich kanał mimo, że oficjalne informacje są inne. Tu nie trzeba się zbytnio zagłębiać - nadawanie powtórek Polsatu, kanał tylko w CP i mnóstwo reklam. Polsat Powtórka w przebraniu to cała prawda o tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to kpina z widza.

Kpiną to jest to, że ludzie oglądają ten kanał. :) Gdyby to [beep] miało marną oglądalność, to musieliby coś zmienić, a tak klepią w kółko to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że oglądalność atm rozrywki ciągle rośnie. W którymś z ostatnich tygodni była chyba w dwudziestce najchętniej oglądanych kanałów w 16-49. Niestety dopóki tak będzie to nie ujrzymy tam żadnych nowości, no bo po co się wysilać i inwestować w premiery, jak można emitować ciągle te same powtórki i jeszcze na tym zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że oglądalność atm rozrywki ciągle rośnie. W którymś z ostatnich tygodni była chyba w dwudziestce najchętniej oglądanych kanałów w 16-49. Niestety dopóki tak będzie to nie ujrzymy tam żadnych nowości, no bo po co się wysilać i inwestować w premiery, jak można emitować ciągle te same powtórki i jeszcze na tym zarabiać.

Ja w ogóle tego kanału nie oglądam,natomiast Polsat 2 to u mnie teraz nr 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety ale te seriale mają to do tego, że ludzie oglądają nawet po kilkadziesiąt razy. U mnie to samo mama np. bardzo lubi oglądać Rodzinę Zastępczą, Kiepskich czy Daleko od noszy i tak to leci.

No u mnie Rodzina Zastępcza,którą zarówno lubi moja mama jak i moja skromna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...