Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ATM Rozrywka według mnie jest męczącą stacją, ponieważ jak można w kółko oglądać ''Pierwszą Miłość'', ''Agentki'' czy film ''W Pustyni i w puszczy'' z 2001r. Rozczarowałem się między innymi tym że ten kanał puszcza ''Pierwszą Miłość'' nie od 1 odcinka ale emituje odcinki z ostatniego sezonu oraz ''Świat według Kiepskich'' gdzie obecnie można oglądać odcinki w których Ferdek ze śmiesznego stał się poważniejszy i nudniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i ciemność nastała. Była pikseloza jakby się sygnał ciął i zgasło. Teraz już jest, ale to zjawisko występuje bardzo często.

 

O znowu...

Technicznie leżą całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dodatkowo powtarzają już Grę w ciemno, czyli jest to powtórka powtórek, jak zaczną emitować reklamy to dopiero będą jaja na całego, dla mało wymagającego widza kanał może jest w porządku, ale jak dla mnie to zwykły zapychacz miejsca w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację drogi przedmówco. Poczekajmy do tego 1 sierpnia i zobaczmy czy rzeczywiście uda im się wreszcie (bo po raz trzeci) uruchomić nową oprawę garficzną oraz ramówkę czy wprost przeciwnie znowu natrafimy na poślizg i będziemy musieli kolejny miesiąc czekać na jakiś ruch z ich strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, że od 1 sierpnia będzie nowe logo i reklamy i parę programów jak będą to propozycje, które emitowali już na początku, same nudy. nic ciekawego tam się nie zapowiada! szkoda. na fb pisali, że jeżeli jakieś zagraniczne seriale to dopiero od połowy przyszłego roku ! czyli jak zniknie analogowa tv. jak się za ten prawie rok okaże, że zagraniczne seriale to te co emitował polsat to też się nie zdziwię. co za podejście do widza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciemność nastała. Była pikseloza jakby się sygnał ciął i zgasło. Teraz już jest, ale to zjawisko występuje bardzo często.

 

O znowu...

Technicznie leżą całkowicie.

 

Jest weekend i zabalowali ot taki żart .

Widziałem to , ale można powiedzieć że ten kanał nie ma racji bytu przy 6 , ale pożyjemy zobaczymy . Baśka , Klatka B jak będą w tej telewizji to będzie mechanizmem popularności tego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ATM jest producentem najlepszych polskich teleturnieji oraz seriali. Mają takie perełki w bibliotece, że mogliby spokojnie konkurować z Polsatem oglądalnością. Ale przecież to jest Polsat... Szkoda, że to tak wyszło, zapowiadał się świetny kanał. Ale ten bajkopisarz Tango Down tylko nam naobiecywał i gdzieś uciekł, bo śladu po nim nie ma. W ogóle przydałoby się ukrócić ten monopol Polsatu. Wykupują wszystko co się da a konkretnie boss Solorz. No ale on ma zysk a musimy cierpieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem po stronie ATM i proponowałbym im puści seriale Fala zbrodni, Sex FM i Ekipa oraz teleturniej Moment Prawdy

Na Facebooku pytałem o "Ekipę" i dostałem odpowiedź, że będzie. "Fala zbrodni" chyba też. Nie wiem, czy już od 1 sierpnia, czy np. od września. Co do reszty - spytaj na fb, czy będą emitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM jest producentem najlepszych polskich teleturnieji oraz seriali. Mają takie perełki w bibliotece, że mogliby spokojnie konkurować z Polsatem oglądalnością. Ale przecież to jest Polsat... Szkoda, że to tak wyszło, zapowiadał się świetny kanał. Ale ten bajkopisarz Tango Down tylko nam naobiecywał i gdzieś uciekł, bo śladu po nim nie ma. W ogóle przydałoby się ukrócić ten monopol Polsatu. Wykupują wszystko co się da a konkretnie boss Solorz. No ale on ma zysk a musimy cierpieć.

własciwie nigdzie nie uciekł, ostatnio odpowiadał na pytania na Facebook Atm Rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres badań:19-22 lipca 2012 (równie dobrze każda ze stacji może sobie wybrać okres badań, w którym dana stacja miała najlepsze wyniki)- DLACZEGO NIE CAŁY TYDZIEŃ, skoro stacja pokazuje CODZIENNIE to samo?

2. Nie wiedziałem że kanał prowadzi już badanie swojej oglądalności mimo braku reklam(dalczego Polsat Sport News tego nie robi)

3. Większość ludzi nie rozróżnia POLSATU 2 od ATM ROZRYWKA

4. Zasięg tego kanału to poza DVB-T parę kablówek i CP - czy to możliwy jest taki udział przy takim zasięgu? Wątpię w to - jest to jednorazowy wyskok

 

5. Tu sa wyniki tygodniowe: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/na ... slaby-tvp2

 

I co ciekawe nawet stacja na 20.miejscu ma 0,66% udziałów, co świadczy o tym, że widownia w zeszłym tygodniu rozłożyła sie na wiele kanałów, więc wynik 0,6% ATM ROZRYWKI jest wbrew pozorom słaby - od września wszystko wróci do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exmartino

Ten komentarz u Ciebie świetnie brzmi patrząc na avatar. Tele 5 to dopiero mistrz powtórek. ATM rozrywka o tyle lepsza ze powtarza polskie własne produkcje

 

Powtarzam żadna stacja tak szybko nie ruszy z porządna ramówka a oni zostali zmuszeni do startu.

 

I nie musieli nic dawać maja Dworaka w KRRiTV .

 

17,08% udziałów w ATM Grupie. Oficjalnie to mało, ale za kuluarami może to oznaczać jego znaczący wpływ na ATM Rozrywka, tym bardziej jeśli oferuje stacji seriale za darmo.

A ile TVN ma w TTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...