Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież można wykupić osobno kanały HD, choć nie wszystkie. Np. 2xEUSP HD za 9,90. Przynajmniej z tego tak wynika:

http://www.cyfraplus.pl/upload/regulami ... _09_10.pdf

Czytaj Załącznik nr 11 Opcje dodatkowe.

Dzięki za linka.

To ciekawe, bo w przesłanym do domu aneksie do umowy, gdzie są rozpisane szczegółowo wszystkie pakiety i opcje tego akurat nie było.

Nie ma również na stronie w zakładce opcje dodatkowe > http://www.cyfraplus.pl/cyfra_opcje-dodatkowe.html

 

Dobrze, ze chociaż taka okrojona możliwość jest, choć nie jest to zadowalające nawet w porównaniu do starych pakietów - brak osobnego pakietu z kanałami dodatkowymi HD, czy np. jak dołożyć sam ESP 2 HD posiadając kompakt HD+

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tą Astrą, nie każdemu się chce bawić w zezy lub monoblocki, do których potrzebna jest zwykle większa antena. Często jest to dodatkowa robota, do której trzeba by wzywać fachowca (no chyba, że ktoś ma wprawę w dobrym, z podkreśleniem na DOBRYM, precyzyjnym ustawianiu anten lub chce sobie próbować ustawiać "na oko", z tymże wtedy jest zwykle jeszcze więcej roboty :) ).

A jeżeli dodatkowo nikt poza tym kanałem niczego ciekawego na Astrze nie widzi, no to nie jest to warte zachodu.

 

Także nie odpisujcie na czyjeś posty o braku TVP Historia w Cyfrze hasłem "przecież jest na Astrze" bo to żaden argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21

Masz rację.

Nie jest argumentem to że jakiś kanał można znaleźć na innej satelicie np. Astrze. Płacąc abonament wolałbym aby nawet ten kanał TVP Historia był na mojej liście kanałów, żebym nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z monoblockami. Abonament wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ panuje całkowita ignorancja abonentów. To czym oni się tłumaczą w odpowiedziach na temat dodania do listy polskich kanałów FTA - Eska TV, CSB TV czy umożliwienia odbioru całej dostępnej oferty NTC z nadajnika w Śremie to przechodzi ludzkie pojęcie. Wychodzi na to, że w Cyfrze nikt nic nie wie, nie zauważają żadnych zmian w kanałach FTA, z których co tydzień znika po kilka. Coraz więcej czarnych ekranów... Dlatego mi najbardziej brakuje szybkiej reakcji techników na zmiany nadawania kanałów i aktualizowania listy kanałów przynajmniej raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę w 100%....powinni także dać ludziom jakie oprogramowanie żeby mogli ręcznie wyszukiwać kanały oraz odblokować głowicę do odbioru NTC ponieważ ludzie mieszkający przy granicach nie mają odbioru NTC sąsiednich krajów :] a jeśli chodzi o nowe kanały to powinni w końcu dodać ESPN America HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to powinno wyglądać mniej więcej tak:

 

1. Kanały 1-200 (załóżmy) - lista kanałów narzucona przez operatora, nie można nic zmieniać, usuwać itd

2. Reszta - całkowita samowolka - można dodawać kanały, usuwać, zmieniać kolejność itp.

3. Można dodawać nowe transpondery i korzystać z każdego satelity jakiego tylko uda nam się złapać, bez ograniczeń co do ich ilości

4. Wyszukują się wszystkie kanały DVB-T z okolice, a nie tylko te, które Cyfra uzna za słuszne i są one na osobnej liście niż kanały z satelity

 

Gdyby tak było to było by pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co dzisiaj Cyfra+ odpisała mi odnośnie kanałów DVB-T: Uprzejmie informuję, iż dołączenie naziemnego (DVB-T) kanału FTA do listy programów na dekoderach CYFRY+ poprzedzone jest rozmowami z nadawcą danego kanału celem ustalenia warunków technicznych nadawania jak również uzyskania zgody na dodanie ww. Kanały naziemne FTA nadają niezależnie od operatora CYFRY+, którego sprzęt jedynie umożliwia odbiór ww., lecz nie są one składnikami oferty programowej, o której mowa w Umowie o Abonament. W związku z powyższym CYFRA+ nie ma również wpływu na sposób, jak też, jakość nadawanego sygnału. MAJĄ NAS ZA [beep]I!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że to ważne dla C+ , aby mieć uruchomione tzw. FTA w DVB-T na dekoderach C+/ tych nowych/, to może jeszcze przytrzymać klientów C+ / Pakiety Startowe i kompakt / przy operatorze. Jak nie to sie byc może uwolnią i wyjdą/ z C+/, czy to trudne, czy też nie mozliwe , sam już niewiem jak to jest z tymi FTA w C+ , a dotyczy to też programów satelit. Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto co dzisiaj Cyfra+ odpisała mi odnośnie kanałów DVB-T: Uprzejmie informuję, iż dołączenie naziemnego (DVB-T) kanału FTA do listy programów na dekoderach CYFRY+ poprzedzone jest rozmowami z nadawcą danego kanału celem ustalenia warunków technicznych nadawania jak również uzyskania zgody na dodanie ww. Kanały naziemne FTA nadają niezależnie od operatora CYFRY+, którego sprzęt jedynie umożliwia odbiór ww., lecz nie są one składnikami oferty programowej, o której mowa w Umowie o Abonament. W związku z powyższym CYFRA+ nie ma również wpływu na sposób, jak też, jakość nadawanego sygnału. MAJĄ NAS ZA [beep]!!!

 

Co za brednie z tymi rozmowami. Ciekawe czy prowadzili rozmowy z azerami , arabami , hindusami i innymi narodami bo takie kanały są na liście.

Po prostu zła wola i tyle , to samo z edycją listy. Powinien być wybór: Lista Cyfry i własna dla bardziej zaawansowanych. Właśnie z tego powodu zamieniłem dzisaj Philipsa PVR na Fergusona Arive Combo - mam na liście co chce z SAT i DVB-T !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może troszkę z innej beczki. W CYFRZE brak mi... pełnego EPG obejmującego WSZYSTKIE (a nie jak teraz co drugi) kanały z oferty. Co po tylu stacjach, jak później nie można sprawdzić co będzie na nich leciało, czy też nie można zaprogramować nagrywania na PVR z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tą Astrą, nie każdemu się chce bawić w zezy lub monoblocki, do których potrzebna jest zwykle większa antena. Często jest to dodatkowa robota, do której trzeba by wzywać fachowca (no chyba, że ktoś ma wprawę w dobrym, z podkreśleniem na DOBRYM, precyzyjnym ustawianiu anten lub chce sobie próbować ustawiać "na oko", z tymże wtedy jest zwykle jeszcze więcej roboty :) ).

A jeżeli dodatkowo nikt poza tym kanałem niczego ciekawego na Astrze nie widzi, no to nie jest to warte zachodu.

 

Także nie odpisujcie na czyjeś posty o braku TVP Historia w Cyfrze hasłem "przecież jest na Astrze" bo to żaden argument.

Jestem bardzo cienki w technicznych sprawach ale zez na HB i Astrę zamontowałem w trymiga (łatwizna). Do tunera SD wystarczy 60 cm. Monoblock to już tylko wymiana konwertera (łatwiej się nie da) choć tu wymagana jest antena ok. 90 cm. Tak więc dla chcącego nic trudnego.

Dodam jeszcze, że kanały HD (FTA) z Astry u mnie chodzą z większą mocą niż na HB choć konwerter główny ustawiony jes właśnie na 13 st. E.

Inną bajką jest to, że kanały TVP powinny być dostępne wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...