Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadome że Polsat by sie przydał, Sportkluby od Nowego Roku nie sa juz na wyłaczność w n-ce no i TVP HD na Mistrzostwa Świata by sie przydał choć nie sadze ze dadzą go do jakiegoś pakietu raczej będzie jako opcja dodatkowo płatna. Nie zapominam o Discovery Historia i TVP Historia bo kanał History dostępny w cyfrze czasem mnie zadziwia jak widze na nim programy o amerykańskich ciezarówkach :jupi:

Więcej mi nie trzeba bo obecnie i tak Cyfra jest najlepsza jeśli chodzi o ofertę programową i promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności brakuje mi Sportklubów. Mają one dobrą ofertę która uzupełniła by sport w Cyfrze.

Dalej. TVP HD podstawowy kanał jakości HD od publicznego nadawcy powinnien być za darmo.

ESPN America też był by dobry za NHL.

Oczywiście C+ Sport2 HD i Planet HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome że Polsat by sie przydał, Sportkluby od Nowego Roku nie sa juz na wyłaczność w n-ce no i TVP HD na Mistrzostwa Świata by sie przydał choć nie sadze ze dadzą go do jakiegoś pakietu raczej będzie jako opcja dodatkowo płatna. Nie zapominam o Discovery Historia i TVP Historia bo kanał History dostępny w cyfrze czasem mnie zadziwia jak widze na nim programy o amerykańskich ciezarówkach :jupi:

Więcej mi nie trzeba bo obecnie i tak Cyfra jest najlepsza jeśli chodzi o ofertę programową i promocje.

 

;) ja nie przesadzalbym z Polsatem , ale fakt mistrzostwa w HD bylyby duzym prezentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że "TVP HD" powinna się JAK NAJSZYBCIEJ pojawić w "Cyfrze" (w pakiecie podstawowym ma się rozumieć), tym bardziej, że "platforma TVP" się chyba już całkiem niestety rozpadła (z dosyłem nie byłoby przecież problemu, bo można wykorzystać ten dla "n")...

 

Poza tym dla mnie pozycją OBOWIĄZKOWĄ jest "Discovery Historia", bo ostatnio widziałem na "onet.tv" BARDZO ciekawy film o losach zbrodniarza hitlerowskiego Alberta Forstera, który jest właśnie produkcją dla "Discovery Historia" (dla zainteresowanych oto link do tego filmu http://www.onet.tv/zagadka-smierci-albe ... klip.html# ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powtórzę jak mantrę:

1. program dla dzieci w przedziale 3-6, bo jedno MM nie wystarczy (nie programy, ale ramówka jest nieciekawa i moje monitowanie pozostaje bez jakiegokolwiek echa)

2. TVP Historia - wiem, że można "zezować na Astrę" ale wolałbym mieć to w paczce Cyfry+

3. Zone Europa - wiem, wiem - wyłączności "te sprawy" :> ale jednak obejrzeć Armię Cieni Melvilla czy Pour le Merite Guillerminiego - BEZCENNE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportkluby niewatpliwie by sie przydaly uzupelnilyby przynajmniej dlajak dla mnie oferte europejskiej pilki,Discovery Historia tez moglby byc.Co do polsau to jest on mi obojetny moze go rownie dobrze nie byc,mam mozliwosc przelaczenia na antene naziemna ale tego nie robie bo jak dla mnie Polsat jest nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że "Polsat" jest nie ciekawy, to ja bym polemizował, bo porównując jego ramówkę z głownym "TVN`em", gdzie w weekendy cały program opiera się w zasadzie na powtórkach seriali z całego tygodnia, to "Polsat" wypada według mnie O NIEBO ciekawiej (w ogóle wydaje mi się, że "TVN" za bardzo nie ma teraz pomysłu na ciekawy kanał "ogólny" - kupowanie na prawie każdy program licencji zagranicznej, to dla mnie nie jest już stary styl rodziny Walterów, którzy wyrobili sobie przecież nazwisko na TWORZENIU programów, a teraz tylko je ODTWARZAJĄ, ale to nie jest wątek o "TVN"), ale każdy może mieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że "Polsat" jest nie ciekawy, to ja bym polemizował, bo porównując jego ramówkę z głownym "TVN`em", gdzie w weekendy cały program opiera się w zasadzie na powtórkach seriali z całego tygodnia, to "Polsat" wypada według mnie O NIEBO ciekawiej (w ogóle wydaje mi się, że "TVN" za bardzo nie ma teraz pomysłu na ciekawy kanał "ogólny" - kupowanie na prawie każdy program licencji zagranicznej, to dla mnie nie jest już stary styl rodziny Walterów, którzy wyrobili sobie przecież nazwisko na TWORZENIU programów, a teraz tylko je ODTWARZAJĄ, ale to nie jest wątek o "TVN"), ale każdy może mieć swoje zdanie.

 

Jakimś cudem te odtwarzane programy na "licencji" TVN-u biją rekordy popularności! Dawno nie słyszałem żeby w Polsacie były jakieś na prawdę ciekawe programy typu Mam talent itp (mogłyby być nawet na licencji). W TVN powtórki są w weekend a w Polsacie są w środę, czwartek, piątek i poniedziałek...

pOZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym kanałem HD, o którym szefostwo Cyfry wspominało przy okazji dołączania History ? Miał zostać uruchomiony pod koniec zeszłego roku, i aż do chwili obecnej nie ma żadnej wzmianki o nim.

 

jest to spowodowane tym, że żeby móc uruchomić nowy kanał HD potrzebne jest nowe miejsce na transponderze i to z tym jest najprawdopodobniej kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że "Polsat" jest nie ciekawy, to ja bym polemizował, bo porównując jego ramówkę z głownym "TVN`em", gdzie w weekendy cały program opiera się w zasadzie na powtórkach seriali z całego tygodnia, to "Polsat" wypada według mnie O NIEBO ciekawiej (w ogóle wydaje mi się, że "TVN" za bardzo nie ma teraz pomysłu na ciekawy kanał "ogólny" - kupowanie na prawie każdy program licencji zagranicznej, to dla mnie nie jest już stary styl rodziny Walterów, którzy wyrobili sobie przecież nazwisko na TWORZENIU programów, a teraz tylko je ODTWARZAJĄ, ale to nie jest wątek o "TVN"), ale każdy może mieć swoje zdanie.

 

 

Chociaz to troche odbiega od tematu ale TVN dzieki temu ze zaczal inwestowac pieniadze w licencje zagranicznych programow o niebo poprawil jakosc polskiej rozrywki w TV. A Polsat jak juz tu wiele osob wypomnialo nieudolnie kopiowal.

'Agent', 'Big brother', 'Milionerzy' itd itd. W kategorii filmow jednak tylko C+ przypomina Polakom ze nie zyjemy w polowie lat dziewiedziesiatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie brak przejrzystości regulaminu, za duże zamieszanie w opcji z HBO...brak 2 góra 3 konkretnych promocji dla nowych i stałych klientów.

Dlaczego ,,mniej kumaci'' mają być poszkodowani.

Wchodzę na infolinię i rzeczowo proszę o tę lub tamtą usługę, a nie tak że trzeba się wykłócać o każdy szczegół...

Dobre promocje są dla ,,cwaniaczków'' ?

Z kanałów brak paczki BBC i ogólnie większej ilości kanałów w HD.

 

p.s

Dzierżawa dekoderów powinna być bezpłatna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej brakuje mi TVP HD i jakiegos fajnego kanalu dla wedkarzy i mysliwych (kiedys dawno temu taki byl) Milo by bylo zobaczyc jeszce Discovery HD ,History HD i NBA TV ale na ten ostatni to bym nie liczyl :( aaaaaaaa i najwazniejsze brak dobrej jakosci technicznej juz nadawanych kanalow :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...