Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już niedługo na MTV będziemy oglądać program Reality Show "Wzgóra Hollywodd", gdzie dopiero nasz polski oddział MTV puści go po 10 latach, ponieważ możemy przeczytać, na pewnej stronie, że " [...] Program miał swoją premierę 31 maja 2006 roku.[...]" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek? Dla nich to są dobre wyniki, a poza tym kują żelazo póki gorące, zakładam, że doczekamy 10 sezonu WS.

Wydaje mi się, że z upadkiem to chodziło o to, iż MTV obecnie się już prawie w ogóle z muzyką nie kojarzy, bo w naszej polskiej wersji jej praktycznie nie ma (tylko to pasmo nocne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego mam takie wrażenie, że te dawniejsze programy MTV typu "True Life" czy "Made" (swoją drogą jedne z najlepszych) były robione bardziej ambitnie i zawierały więcej treści? Przy czym oczywiście nie zapominajmy że za dawnych czasów były też takie programy jak "Jackass", "Zakład (I Bet You Will)" czy też "Viva la Bam", i one były też durnowate. Ale to i tak był poziom wyżej niż obecne "Warsaw Shore".

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MAM POMYSŁ!

Zorganizujmy wspólnie jakąś akcję, aby MTV zrobiło na test jakiś miesiąc seriali kryminalnych i nie tylko... tzn, chodzi o to, żeby np. przez Marzec puszczali seriale takie jak "Eye Candy", "Scream" itp. oraz też takie seriale życiowe... wydaje mi się, że publiczność lepiej przyjmie taką ramówkę niż ciągłe powtórki "Ex On The Beach", "Puk Puk To My!", "Spanie z Gwiazdami" itp... Wydaje mi się, że taki test przyniósł by dosyć fajne efekty jeśli chodzi o MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawsze można spróbować się dogadać z VIMN'em bo na MTV mamy praktycznie POWTÓRKI i nic więcej! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na MTV nie ma z czego wybierać. Jedyne seriale, które były na MTV takie, które wg. mnie zasługują na uwagę to "INNA" oraz "FAKING IT" i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy podobno ma się przenieść do Wrocławia.

 

//"Warsaw Shore przenosi się do Wrocławia? To nie żart. I co więcej, do Ekipy z Warszawy dołącza dwóch Dolnoślązaków. MTV dzisiaj ogłosiła datę premiery piątej edycji"//

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/9381982,warsaw-shore-5-kiedy-premiera-rusza-nowy-sezon,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...