Skocz do zawartości

Najlepszy sportowiec 2010 r.


andi12
 Udostępnij

Najlepszy sportowiec 2010 r.  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy sportowiec 2010 r.

    • 12. Inny sportowiec
      2
    • 10. Tomasz Majewski
      0
    • 11. Piotr Małachowski
      2
    • 8. Robert Kubica
      3
    • 9. Paweł Korzeniowski
      0
    • 6. Marcin Gortat
      0
    • 7. Agnieszka Radwańska
      0
    • 4. Tomasz Adamek
      2
    • 5. Jarosław Hampel
      0
    • 3. Tomasz Gollob
      11
    • 2. Adam Małysz
      6
    • 1. Justyna Kowalczyk
      21


Rekomendowane odpowiedzi

W tej ankiecie możecie głosować na najlepszego sportowca 2010 r. wybór kandydatów może dla wielu może nie wyda się prawidłowy, ale zostawiłem opcję w której każdy może podać swojego kandydata. Ja jako wielbiciel żużla oddam swój głos na Tomka Golloba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tomasz Gollob

2.Justyna Kowalczyk

3.Adam Małysz

4.Jarek Hampel

5.Kuba Błaszczykowski

 

P.S

Co tu robi Kubica?co On takiego osiągnał?.Zamiast niego,wiem że Wam się to może wydać smieszne ale można było by dać kilku polskich piłkarzy np:Kuba Błaszczykowski,R.Lewandowski,Ł.Fabiański,I.Jeleń,grają w czołowych klubach europejskich z sukscesami,regularnie występując w 1-szym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dziwię, że Kubica tu jest.

Osobiście zagłosowałem na Adamka, ale uważam że wielkie uznanie, jeśli chodzi o tę listę należy się także z Justynie Kowalczyk i Tomaszowi Gollobowi.

Na pewno wielu jest także sportowców spoza tej listy, którzy mogliby się tu z powodzeniem znaleźć - jak choćby wspomniani Robert Lewandowski czy Maja Włoszczowska, a także pewnie kilku o których nawet nie pamiętam w tej chwili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszks i @Tomo21 to moja subiektywna lista, dlatego 12 opcję zostawiłem wolną i każdy może wybrać takiego sportowca jakiego Mu pasuje, o Włoszczowskiej po prostu zapomniałem mój błąd, przypominam jednocześnie, że głosujemy tylko na jedną osobę.

@Yaneiro jak chcesz to może być to osoba nawet z Azerbejdżanu, a widzisz tu nazwiska zagranicznych sportowców :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...