Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, Cyfra+ błyskawicznie odpowiada na moje maile. Zapytałem o to dlaczego, pomimo iż w moim Sagemcomie siedzi poprzednia wersja oprogramowania, wyświetla się komunikat o braku dostępnych aktualizacji. Oto co odpisali:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualizacji

oprogramowania dekodera SAGEMCOM należy dokonywać po uprzednim

włączeniu tunera na odbiór jednego z poniższych programów:

 

- Filmbox.

- Filmbox Extra,

- Filmbox Family,

- National Geographic,

- Discovery Science,

- Discovery World,

- MTV Rocks,

- Orange Sport Info

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż Pana uwagi dotyczące programu FTA Super

Tennis zostały przekazane do odpowiedniego działu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Przełączyłem na National Geographic, wszedłem w menu i to samo.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak wygląda sprawa współpracy tego dekodera z plazmami panasonica? chodzi mi o problem z pilotem znany z philipsów pvr, jeśli ktoś miał taki problem i po wymianie jest już ok lub wie coś na ten temat, bardzo proszę o info

pzdr

 

 

Spróbuj wyłączyć w TV tryb ECO. chodzi o czujnik światła(TV sam dopasowuje jasność obrazu do jasności pomieszczenia, w którym się znajduje). Nie pamiętam, jak to nazywa się w TV Panasonic, może to być w ustawieniach obrazu lub zaawansowanych. Powinno pomóc - w PVR'ach był ten sam kłopot :) I wyłączenie tej funkcji pomaga - TV wtedy nie zbiera sygnału z pilota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza to słowo "jeśli" w Twojej wypowiedzi, bo przez to jest ona dla mnie nieco niezrozumiała :) A co do softu tego dekodera, to na stronie Cyfry+ jest napisana najnowsza wersja oprogramowania (stan na 7 grudnia). Podłączałem sprzęt 10 grudnia i od razu pobrałem nowe oprogramowanie, bo taki komunikat mi się wyświetlił, ale w menu jest napisane, że wersja oprogramowania jest inna niż ta widoczna stronie Cyfry+ :shock: Mam nadzieję, że rzeczywiście w przyszłym tygodniu wyjdzie nowa wersja oprogramowania likwidująca problem dźwięku. I czy trzeba ją pobrać ręcznie czy wystarczy przełączyć sprzęt do trybu stand-by?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z regulacją natężenia dźwięku z pilota dekodera, więc to raczej przypadek tylko Twojego dekodera :/ A z tymi narzekaniami na zaniki dźwięku poczekajmy do przyszłego tygodnia i wierzmy użytkownikowi @cyfra.tv, że za kilka dni pojawi się nowy, poprawiony soft :wink:

 

PS. Jeśli chodzi o mnie, to te zaniki dźwięku jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, bo pojawiają się u mnie bardzo rzadko i trwają niezwykle króciutko, a zdarzają się dni, w których nie występują w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ danceswithwolves

 

1. też nie mogłem z pilota dekodera regulować dźwięku. Pomogło wyłączenie w ustawieniach dekodera opcji dźwięku AC3.

 

2. u mnie też czasami przy przełączaniu kanałów pokazuje się komunikat "wyszukiwanie informacji" czy jakoś tak.

 

Więc albo wszystkie tak mają albo obaj mamy pechowe egzemplarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sygnał masz puszczony przez HDMI czy przez eurozłącze ?

 

Ja przy HDMI dźwiękiem mogę sterować tylko przy wyłączonym AC3. Kiedy włączę muszę dźwiękiem sterować z pilota tv.

Przy euro nie ma różnicy czy jest włączone AC3 czy nie. Steruję z pilota dekodera.

 

hmm... może tak ma być ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...