Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 stycznia prawdopodobnie trzeba będzie przeprogramować dekoder w zwiazku z promocją. Jak to należy zrobić? Czy przy włączeniu pojawi się okienko z informacją (tak jak w Pace DSR 2221 czy Thomsonie)? Czy w tym dekoderze trzeba to zrobić ręcznie wyszukując kanały, tak jak jest napisane na stronie Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem warto kupować tego Sagemcom DSI87, czy może lepiej zainteresować się jakimś sprzętem niezależnym.

Byłem dzisiaj w jednym z APSów i niestety na Philipsa za bardzo liczyć nie można, a i on ma swoje wady.

 

Chcę podpisać umowę z Cyfrą i nie wiem jak optymalnie rozwiązać sprawę dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dają ci dekoder w promocyjnej cenie to go bierz. Najwyżej można sprzedać np. na wiodącym portalu aukcyjnym za ok. 250-300 zeta i za te pieniążki kupić np Arive 100.

Sam dekoder jak dekoder. Na chwilę obecną ma problemy z dźwiękiem ale ponoć ma to być poprawione. Obsługuje się go normalnie, problemów większych brak. Jeśli nie zamierzasz używać splittera to ten dekoder może być. Ew. jak wspomniałem wyżej. Kupić na własność. Sprzedać i za uzyskane pieniądze kupić coś innego (wtedy np. możesz wgrywać własne listy, działa splitter, LAN, działa np. karta TNK, jest PVR Ready itd...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależny dekoder to zawsze większe możliwości. Co z tego bowiem że w Sagemie jest port LAN oraz wejście usb skoro w instrukcji obsługi przy tych opcjach dodano gwiazdki i dopisek "do wykorzystania w przyszłości". I co z tego, skoro np. w Philipsie PVR też są i są niewykorzystane bodajże od 2007 roku. Czyli nie ma co raczej liczyć, że i w Sagemie kiedyś się to do czegoś przyda. A mogliby dac ludziom chociaż możliwość podłączenia dysku do portu usb by móc nagrywać programy czy używac opcji timeshift. A tak bida. Goły dekoder, bez opcji dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak rozwiązać problem podłączenia dźwięku cyfrowego ,chodzi o to że dekoder ma wejście SPDIF a moje kino wejście optyczne. czy wie ktoś może jak to rozwiązać.

 

chodzi o to że tuner ma WYJŚCIE a nie wejście SPDIF a kino wejście optyczne i czy jest na to jakieś rozwiązanie w formie przejściówki (sygnał ma iść z tunera do kina domowego a nie w przeciwnym kierunku) proszę o poradę bo nie mogę nic znaleźć na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że na stronie można sprawdzić, to wiem, bo pracuję w Call Center... :> Ale tam jest tylko info o aktualnej wersji oprogramowania... Tego w necie nie ma i ja też nie wiem, a chcę wiedzieć, a kolega cyfra.tv jest z tego co się domyśliłam dystrybutorem, więc jest bardziej zorientowany w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...