Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@taiszo w trybie standby moduł nie nalicza czasu. Potwierdzam wyświetlaną godzinę przez sagemcom w trybie standby (na pomarańczowo). Oglądam dzisiaj już 4 godzinę na tym dekoderze właśnie i nic z dźwiękiem na szczęście się nie dzieje - wszystko jest OK, nie ma żadnych sekundowych, czy kilku sekundowych przerw w dźwięku. Poza długim pierwszym włączaniem z trybu standby (ok 20 sekund - ile dokładnie to jeszcze sprawdzę), wszystko ładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem wam szczerze, że gdyby w przyszłości uaktywnili funkcje PVR po podłączeniu własnego dysku to ten dekoderek może być hitem :)

 

też mam taką nadzieje :brawo:

dziś zrobiłem rajd po sklepach i nigdzie nie mieli go włączonego żeby się nim pobawić.. :cry:

 

czyli funkcja PVR podłączenie zewnętrznego dysku nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem tu nowy, najpierw Wszystkich powitam :D

 

W dniu 04.12 br. podpisałem nową umowę i chciałem do niej Philipsa 6201 - miałem już 1 szt. od 1,5 roku, z którego byłem bardzo zadowolony. Niestety nie było w moim punkcie Philipsów, więc wziąłem Sagemcoma.

 

Minusy:

- aktywacja karty 40 minut!

- po podłączeniu pod HDMI i Euro jednocześnie obraz się zawiesza, restart nie pomaga

- w trakcie pracy nie można wyciągać i wkładać karty bo się zawiesi

- tandetny wykonany pilot bez obsługi TV

- karta ze splitera nie działa

- start z czuwania 40 sek

- kanał 720 (Sport 1 dawniej DSF) nie działa, jedyny, który oglądam na Astrze, pozostałe działają w tym TvTrwam :roll:

Plusy:

- nowe, zielone menu jak w Pace PWR z super EPG

- nowy sprzęt, gwarancja 24 miesiące

 

Umowę na szczęście zdążyłem anulować i przez infolinię C+wskazano mi punkt, gdzie mogłem wziąć Philipsa 6201 :brawo: cena dla jednego i drugiego 148 zł w umowie na 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tombien ile płaciłeś za tego sagemcoma ? 148 czy 198 zł ?

Ja miałem zapłacic 148 a policzyli mi 198 zł...

 

Co do startu z czuwania, to powiem Ci że masakra 40 sekund.... Niemal dwukrotnie dłużej niż u mnie.

Na szczeście u mnie nadal wszystko w porządku z tym sprzetem, nic nie przycina, nic sie nie zawiesza... zobaczymy co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam wszystkim ten sprzęt. mocno niedopracowany soft już na starcie, co chwilę zanika dźwięk, obraz nieostry, powolny w działaniu, wolno działa przewodnik EPG po programach.

to tyle na temat tego dekodera. moim zdaniem jedyne wyjście przy podpisywaniu umowy z dekoderem na własność to brać Philipsa lub kupić dekoder na wolnym rynku, jak choćby Fergusona Ariva 100e lub wyższy i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@racjonalny Nie prowadź tu na forum kampanii antysagemowej. Sam mam ten dekoder i muszę powiedzieć, że jego jedyną wadą są te zaniki dźwięku, ale to nie jest wielki problem, bo pojawiają się średnio raz na 45 minut i trwają sekundę. Sądzę, że za kilka dni/tygodni pojawi się soft, który zniweluje ten problem. Obraz jest zadowalający, może nie jest to mistrzostwo świata, ale obraz jest dobry, nie narzekam. Działa sprawnie, kanały przełącza w miarę szybko, dla "normalnego" widza jest to standardowe, sprawne przełączanie kanałów. Być może urządzasz wyscigi dekoderów, który najszybciej działa i ten przełącza najwolniej :D A co do EPG to akurat lepszego niż w tym dekoderze, to w Cyfrze+ chyba nie znajdziesz. Być może jesteś znanym na świecie znawcą dekoderów i wydziałeś już wszystkie modele świata i przez to uznajesz, że ten sprzęt się do niczego nie nadaje, ale mnie on zadowala, bo jestem "normalnym" przeciętnym widzem, który dekoder kupuje po to, żeby oglądać kanały i sprawdzić program w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przełączniem kanałów w tym dekoderze jest OK, ale czy wam też czasami nie chce się za pierwszym razem włączyć pilotem dekoder z trybu stand-by (za drugim razem zawsze się udaje)? Czy po prostu ja coś źle kieruję pilot (ale trzymam go bardzo blisko dekodera, więc to chyba nie to)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Jestem tu nowy,zatem mam proźbe do was,zamontowali mi dzisiaj cyfre i dostałem ten dekoder SAGEMCOM DSI 87 HD tam wszystko zrobili itp,poczym kazali czekać około godziny na programie 1 do momentu zaktualizowania sie wszystkich kanałów mineło ponad 4 godziny i mam raptem 3 programy puls,tele 5 i polonie (od [beep]a;() co zorbić w takim wypadku???bo dodzwonić sie niemoge na info... dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...