Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem cyfry i dekodera. Mam oczywiście problem z zanikami dźwięku poza tym wszystko OK.

Mam pytanie : czy aktualizować oprogramowanie i narazić się na jeszcze większe kłopoty jak w postach powyżej czy lepiej zostawić wszystko tak jak jest?

POZDRAWIAM :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder startuje 40 sek ze starym softem, z nowym około 20 sek :-)

Nadal startuje 20 sekund?Demonem szybkości nie jest podobnie jak Philips 6201.Muszę dobrać coś do multirooma i na plus tego sprzętu trzeba zapisać rozmiar-6201 jest monstrum przy tym.6201 ma więcej wyjść i DVB-T które i tak mam z satelity.Warto brać ten sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już kupić Sagemcoma HD bez podpisywania aneksu, wystarczy mieć włączoną opcję HD na kontrakcie :D

 

Cena bez przedłużania umowy to 198 zł :D

(akcja sprzedażowa DHDS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że do tej pory można było go kupić za 198 tylko do opcji MR, a teraz można bez żadnych dodatkowych warunków :D

 

Zastąpił w ofercie bez aneksu Philisa 6201 który był za 249 zł i nie bedzie już dostarczany do punktów sprzedaży :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dzisiaj Sagemem i zauważyłem, że na kanałach TVN, TVN7, MTVN HD, Das Erste HD, 3 sat, ZDF HD, arte HD, Servus TV HD, Deluxe Music nie można odebrać dźwięku Dolby Digital pomimo ustawienia w menu dźwięku AC3, zmianie przyciskiem "+" ścieżki audio. Te same kanały bez problemu mają dźwięk DD2.0 lub DD5.1 na Pace PVR500 GB.

 

Duży plus na korzyść Sagema za możliwość ułożenia "własnej" listy kanałów, można sobie ustawić np. Canal+ na kanale nr 1, albo wszystkie kanały HD po kolei. Może ten sposób wybierania własnych programów udałoby się kiedyś przenieść do Pace PVR.

Jakość obrazu na kanałach SD na plazmie dużo lepsza niż na Pace PVR - ale to akurat może się wydawać każdemu inaczej.

Kolejny duży plus za wielkość napisów na Canal+ i Canal+ Film - takie napisy chciałbym zobaczyć na Pace PVR.

Na kanałach HRT1, TV Slovenija 1 i 2 brak napisu "nieobsługiwany system kodowania" tak doskonale znanego z Pace PVR, zwłaszcza z czasów gdy był na liście kanałów RTL.

 

Minus za brak działania napisów wywołanych z txt na kanałach HBO w wersji SD, bo na HBO HD i tak nie działa txt. Wyświetla się tylko jakiś fragment czcionki w prawym dole ekranu tv.

Brak fonii na kanałach radiowych CYFRA+ RADIO, RMF, MusicChoice, zawsze jest tylko na pierwszym kanale, np. na RMF FM, ale już po zmianie podnośnej audio - nie ma w ogóle sygnału na amplitunerze.

 

Zdarzają się jednosekundowe zaniki fonii, ale nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe. Podczas użytkowania nie zdarzyło mi się aby się zawiesił. Dużo sprawniej przełącza kanały niż Pace PVR.

 

Ogólnie całkiem dobre wrażenie, szkoda tylko, że nie ma dysku i DVB-T. Wtedy - najlepszy dekoder w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...