Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszaj kablami, może któryś nie kontaktuje. Również te od anteny satelitarnej. Ja mam nowy soft w DSI83 i u mnie to nie występuje. Tylko jak zmieniam programy słuchając muzyki przez internet to dekoder czasem całkiem gaśnie (czarny wyświetlacz). Wtedy trzeba na chwilę wyłączyć zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem błąd w sofcie na dekoderze zamiast P30 lub zegarka pojawia się napis Ucr i dekoder działa ale nie reaguje na pilota pomaga wyjęcie kabla z sieci elektrycznej :)

 

Ps.: Tak poza tym to działa poprawnie :jupi:

Ucr wychodzi jak masz DSI87 jak klikasz na TV/SAT i na SERW klikasz jeszcze raz na TV/SAT i wychodzi na wyświetlaczu P30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Proszę pomóżcie. Dekoder (83) po paru miesiącach prawie bezproblemowego nagrywania zaczął mieć problemy z zewnętrznym dyskiem (zawieszania, błędy w nagrywaniu), aż przestał czytać dysk. Dysk został podłączony do komputera, ale nic nie było na nim robione. Po ponownym podłączeniu do dekodera, ten sam dekoder pyta czy sformatować dysk.

 

Czy jest jakakolwiek szansa na odczytanie programów nagranych na tym dysku? Zależy mi na tym, na dysku jest ponad 200 programów!

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Proszę pomóżcie. Dekoder (83) po paru miesiącach prawie bezproblemowego nagrywania zaczął mieć problemy z zewnętrznym dyskiem (zawieszania, błędy w nagrywaniu), aż przestał czytać dysk. Dysk został podłączony do komputera, ale nic nie było na nim robione. Po ponownym podłączeniu do dekodera, ten sam dekoder pyta czy sformatować dysk.

 

Czy jest jakakolwiek szansa na odczytanie programów nagranych na tym dysku? Zależy mi na tym, na dysku jest ponad 200 programów!

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

 

Albo dysk zewnętrzny ci padł lub jeśli przenosiłeś jakieś filmy z dysku na komputer to mogło ściągnąć jakiegoś wirusa albo inne dziadowstwo. Raczej nie obejdzie się bez sformatowania dysku i utraty filmów na dysku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój dekoder od jakiegoś czasu postawał zwiechy po wejściu w EPG , widżety internetowe, i przy podpiętym dysku USB - wczoraj wymieniłem go na nowy .

Nowy jak na razie [ale to dopiero drugi dzień] - nie zawiesił się ani razu , choć podpiąłem do niego dysk USB , wchodziłem w EPG i funkcje internetowe :D Oby tak dalej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

mam problem z dekoderem (nie wiem moze to wina telewizroa) ale ciagle mi zmienia sie w ustawieniach na 576i i musze zmieniac na 1080

i jescze takie pytanie odnosnie RGB czy PAL ? ktore ma byc ustawione

Jeżeli nie podłączasz HDMI to rozdzielczość nie ma znaczenia. Dla SD ustawia się RGB lub PAL i sprawdza efekty na ekranie. Ja mam kabel między złączami Euro, który sam zrobiłem bo potrzebowałem 7 m. Video idzie pojedyńczym kablem antenowym więc nie ma mowy o RGB, Jednak jak ustawiam RGB w dekoderze to obraz jest jakby lepszy. A może tylko tak mi się wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...