Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkość dysku USB w calach nie ma znaczenia. Znaczenie ma pobór prądu z gniazda USB dekodera i nie powinien on przekroczyć 500mA.

Sprawdź w specyfikacji dysku jaki ma pobór i dobierz odpowiedni. Jeśli będziesz miał dysk o poborze ponad 500mA, wtedy dysk musi mieć własne zasilanie. Wszystko jest opisane w instrukcji.

 

P.S. Do pozostałych użytkowników Sagemcoma DSI87 - po aktualizacji softu nie ma u mnie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś po aktualizacji oprogramowania podczas oglądania dekoder sam się wyłączył? Wyświetlacz zgasł. Podobno samo się tak zrobiło. Pomogło wyłączenie z prądu.

mam tak samo juz 2razy sam sie wyłączył, :twisted:

 

Obczajcie w opcjach automatyczne wyłączenie bo jest na 4h standardowo ustawione po aktualizacji, to chyba o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak że po włączeniu dekodera najpierw muszę zacząć wybieranie programów klawiszami CH +/- a nie klawiszami cyfrowymi 0-9 . Jeśli użyję od razu klawiszy cyfrowych - dekoder dostaje zwiechy . To zjawisko występuje przy podpiętym zewnętrznym dysku USB .

Czy ktoś inny miał do czynienia z taką sytuacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, mam problem z dekoderem Sagemcom DSI87 CPL (HD). Czy ktoś ma podobną sytuacje, gdzie po wciśnięciu przycisku "pilot" bądź zmiany kanału niewyświetla się poprawie co aktualnie leci? myślałem, że aktualizacja pomoże lecz po wyłączeniu dekodera i włączeniu ponownie nic się nie działo, a odkąd zmienili interfejs z tego zielonego na nc+ wo ogóle dużo opcji pouciekało np: zmiany proporcji obrazu czy ręcznej aktualizacji (chyba, że jest inna metoda),

 

I nie wiem czy to wina dekodera czy oprogramowania? jeżeli dekodera to co byście mi polecili dobrego do wypożyczenia czy kupna? dla mnie ważne jest tylko posiadanie systemu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1/ Zdarzało się, że po zmianie kanału nie było wyświetlane info o aktualnym programie, choć ostatnio wszystko jest w zasadzie w porządku. Czasem wyświetla się tytuł i godzina programu, który zakończył się godzinę temu;

 

2/ Proporcje obrazu: Menu - ustawienia - wchodzimy w dolny pasek korzystając z przycisku "góra - dół" (krzyżowa biała sekcja) - potem w prawo - "ustawienia telewizora" - "skalowanie obrazu" lub przycisk "+" - format obrazu (ta opcja nie działa na wszystkich kanałach);

 

3/ Ręczna aktualizacja: Menu - ustawienia - wchodzimy w dolny pasek korzystając z przycisku "góra - dół" (krzyżowa biała sekcja) - potem w prawo - ikona "z dłonią" "aktualizacja oprogramowania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do otori Bez cytatu, bo post bezpośrednio po nim, tyle, że na nowej stronie. :)

 

viewtopic.php?f=6&t=17108&start=5340#p851470

To nie jest wyłącznie problem Sagemcoma..

viewtopic.php?f=29&t=25618&p=851396

 

To jest również mój problem i wielu innych użytkowników. Ja włączam dekoder na pół godziny przed planowanym oglądaniem i przynajmniej nie doświadczam tej uciążliwości, choć na pewno nie jest to rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...