Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest najważniejszy problem - gdyby można było przestawiać listę kanałów, to byłoby już znośnie. ALe cóż -tego się nie doczekamy. Przygotowany jest już nowy soft (carbo) na potrzeby nc+, gdzie może być ... gorzej, mimo że sama oprawa graficzna będzie o niebo lepsza - http://ncplus.pl/oferta/dekodery-reszta/box-sagemcom-hd, ale obawiam się że własna lista może być gorsza - ale cóż, ci którzy zostaną w nc+ na tym sprzęcie doświadczą tego na własnej skórze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje :

Tak, aktywowałem kartę na Sagemie HD i sprawdziłem w Arrivie 200 i Pace SD :-) Działa jak ta lala :-P

 

 

Pyatnie - skoro to jest "nieparowana" wersja nagry - czy istnieją techniczne możliwości skonstruowania splitera?

 

Teoretycznie tak.

Więc już teraz wiadomo po co było to podwójne kodowanie w cyfrze. Sagem HD dekoduje tylko Nagravision, a pozostałe Seca.

A ze spliterami Sagem HD nie działa tylko dlatego, że splittery nie obsługują kodowania Nagravision.

 

także Nagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam Sagema dsi87 i pełen pakiet cyfry wraz z kanałami HD.Po nieszczęsnej aktualizacji cyfry zmieniła sie lista kanałów - canal + na 30 a HBO na 160 :shock: Przestał mi całkowicie działać BBC knowledge i Discovery .Czy wszyscy tak teraz maja czy to tylko u mnie takie cuda sie dzieją ??? Dziękuje z góry za pomoc.

 

Bo na początek wrzucili je w wersji HD. Normalnie można je oglądać w SD na kanałach 274 i 275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten wspaniały dekoder. Nie miałem jak dotąd potrzeby korzystania z usb, ale dzisiaj chciałem podpiąć dysk zewnętrzny i włączyć jakiś film (na crt). Według info na dekoderze oraz paru osób na internetowych forach da się. U mnie co prawda wykrywa dysk, ale po wejsciu w "multimedia" tak jakby go nie widział.

 

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z dniem 1 kwietnia dekodery Sagemcom HD zostały wycofane z systemu sprzedaży, stały się bezcenne ponieważ nie można ich kupić za żadną cenę (z wyjątkiem osób, które otrzymały listy uprawniające do zakupu za 149 zł do końca kwietnia) :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :> A to ciekawostka...

 

W kwestii Sagemcomów i Polsatu Sport News - na liście w dekoderach n-ki jest brany z satelity. Nie ma go w dekoderach CYFRY+, bo Cyfrowy Polsat nie dodał kodowania w Nagra MA (S4/N3), więc i tak by się nie zdekodował (to samo jest z Polsatem HD i jeszcze czymś). Dlaczego tak? Najwyraźniej niedogadanie z Cyfrowym Polsatem. Zgłaszamy to namiętnie od startu nc+, ale na razie brak reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...