Skocz do zawartości

Moduł CAM TnK HD


zibi-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie przeprowadzić aktualizacje modułu nCam HD w Opticum X7 XTS 703p?

 

Sciagam rózne softy do dekodera, ale po wybraniu opcji aktualizacji modułu pojawia się tylko informacja "Sprawdzanie dostepnosci nowej wersji, prosze czakac...". I tak godzinami. Aktualny soft modułu to 1.00.03(r1502).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Szukam pomocy ponieważ sam chyba nie dam rady rozgryźć o co chodzi. Mam moduł ncam z kartą TNK HD w Vu+Duo. Do wczoraj wszystko było Ok, ale teraz kiedy włączam kanały z pakietu np. nPremium bądź MGM HD mam artefakty na ekranie (przebija się ostatnio oglądany kanał), zamiast czystego obrazu. Zaraz na początku , po kupieniu modułu miałem podobnie, wtedy pomogło ustawienie funkcji "Obsługa wysokiego bitrate" na "tak". Niestety teraz mam te funkcję ustawioną prawidłowo a obraz się "knoci". Próbowałem restartować tuner, moduł, pobrać nowsze oprogramowanie do modułu (w ustawieniach jest napisane,że korzystam z najnowszego, czyli 1.2.0 (r3294)) i nic. Wielka prośba - pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sat Kurier podaje, że z promocji "Polska Gola", gdzie za każdy strzelony przez naszą reprezentację gol daje darmowy miesiąc oglądania, mogą skorzystać użytkownicy n na kartę. Wnioskuję, że także TnK HD. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat np. jaki pakiet trzeba mieć opłacony i za jaki okres, aby się na tę promocję załapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@siara, problem z modułami to raczej problem z tym do czego ten moduł wkładasz, a nie samego modułu n-ki. Moduł nCAM w n-ce działa. Koniec dyskusji i Kropka.

Natomiast moduł CAM n-ki w dekoderze AbraKadabra działa, a w dekoderze HokusPokus nie działa. Musisz podać konkretne dane: jaki TV, ew. jaki dekoder masz (z jakim softem) to Ci ludziska odpowiedzą... ...to samo z CP... Poczytaj posty z "Moduł CI CP": viewtopic.php?f=7&t=321 to dowiesz się o problemach z konkretnymi odbiornikami i dekoderami dla danych modułów CAM...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry masz wyżej, jednak w zależności od wersji oprogramowania możesz mieć schody.

 

Masz dwie możliwości: zmiana oprogramowania dekodera na starsze (na 2.14 i 2.15 wyszukuje bez problemów na 12.265 pod nazwą ch-3106) albo dopisanie ręcznie kanału na komputerze do listy i wrzucenie listy na dekoder z pendrive (jak masz najnowsze oprogramowanie).

 

Ten drugi sposób jest opisany od tej strony:

viewtopic.php?f=29&t=25618&start=435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)

tp. 78 (12,265 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

ID: - (brak)

PID V: 1542 (MPEG-4/HD)

PID A: 1540 (pol), 1541 (org, AC3)

PID PCR: 1542

SID: 3106

PID PMT: 33

Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+), Conax (n), Viaccess PC 3.0 (Orange)

Wielkie dzięki-pomogłeś :brawo: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...