Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich jestem tu nowy i mam problem ze swoim dekoderem mysle że mi pomożecie . Latem stałem się posiadaczem opticum x7 kupiłem go na allegro z softem wgranym pod cyfre plus (zaznaczam że nieznam się na tym o czym tu na forum można poczytać ale staram się poznać )potem coś kombinowałem bo gdzieś tam wyczytałem że mam stary soft próbowałem go zmienić znikło mi wszystko nerwy itd.wreszcie udało mi się cos wgrać ale podejrzewam że jest to jeszcze starszy soft nie odbierają mi kanały canal+hd a mam pakiet wykupiony niewiem co zrobić gdzie szukać itd .także proszę o pomoc jak to zrobić i skąd ściągnąć dobre oprogramowanie z listą kanałów pod cyfre + jak znacie dobrze temat to dla was minuta . BĘDĘ WDZIĘCZNY DZIEKI I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od tygodnia problem ze zmianą kanałów, co jakiś czas zawiesza mi się na jakieś kilkanaście sekund, wymieniałem baterie w pilocie i to samo, raczej wygląda na zawieszenie tunerka. Soft najnowszy MCAS_lemontree_1.4.34.r wgrałem jeszcze w grudniu ale problem jest od tygodnia. Nie wiem czy wracać do poprzednich softów czy coś ze sprzętem się dzieje. Miał ktoś podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnym wyjściem z tej sytuacji może być wciśnięcie OK na pilocie. Jak pokaże listę kanałów można wybrać interesujący nas program.

Swoją drogą ciekawe dlaczego producent zachwala dekoder pod względem szybkości przełączania kanałów. Podaje to w specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w temacie Opticum HD XTS 703p , w opcji instalacja jest możność edycji satelity dodawanie usuwanie .

Jest wolne kilka pól w liście spisu zainstalowanych satelit , Panowie jak to się za to zabrać , w instrukcji nic nie napisali . :read:

Wie że jest opcja wgrywania całej listy nowej aktualizowanej , mi tylko chodzi o małe korekty tylko - :( .

Z góry dziękuje za pomoc :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Dzięki jordan87,to jeżeli chodzi o skanowanie transpordera ,czy całego satelity to wiem - dzięki .

Mnie dokładnie chodzi , o dodanie nowego satelity zmiana nazwy - wolne miejsca na liście satelitów są - ale jak to zdziałać , w instrukcji :read: nic nie ma .

Próbowałem ale nic nie wymyśliłem - stare Globo 5000Ci było bez żadnych min w tej materii .

Pozdrawiam - :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...