Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

xvid jest na GPL-u, więc nie jest płatny, a patenty na oprogramowanie nie obowiązują w Polsce, nie wiem jak w kraju, w którym to tworzą, ale ok... Oczywiście GPL wymusza upublicznienie kodu źródłowego, ale to inna sprawa. Obsługa musiałaby dotyczyć pewnie całego MPEG-4 ASP, czyli standardu, a nie konkretnego kodeka, który zaimplementował MPEG-4 ASP (xvid, divx).

 

Ciekawe kto wsadza MPEG-2 albo h.264 do AVI, które samo w sobie ma być obsługiwane, choć teoretycznie się da. Obsługa AVI to chwyt marketingowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuner XTS 703p mam tydzień.wrzuciłem mu soft pod c+ lemontree_1.4.05....

 

też mam od tygodnia X7/1.3.81

obsługuje mi dwie karty - C+ i TP TV. czasem pojawiają się komunikaty o braku uprawnień, ale znikają po 2-3 sek, więc da się przeżyć.

kilka razy się zawiesił, raz zrestartował przy nagrywaniu filmu. Po restarcie na nowo rozpocząłem nagrywanie i poszło do końca bez problemu.

Ciekawie jest z testem prędkości USB - mój flash (Transcend\16GB) pokazuje od 57MB/s do 119MB/s - zależy to od niewiadomo czego :?

Co ważne dla mnie filmy nagrane jako "ts" odtwarza bez problemu TV Samsung (seria B) po sieci - konwersja niepotrzebna.

 

Pytanie odnośnie wersji softu - ktoś jeszcze sprawdzał 1.4.05 ? są jakieś błędy czy można wgrywać?

 

i przy okazji - pewnie do bigcyc123 - czy jest jeszcze jakieś forum na którym omawiane są wersje firmware (niekoniecznie polskie) ?

jakoś nie zauważyłem tutaj zażartej dyskusji po pojawieniu się nowych update - może gdzieś indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci nie odpowiada,po co kupywałeś tego tunka?.weź ferdka.tam może wyświtlacz będzie ci pasił :D .

 

A od czego jest to forum ?? ;/

 

za darmo tego tunka nikt nie rozdawał , żeby nie mogli go dopracować.

jak firma porządna to zrobi tak aby wszystko było poprawnie wyświetlane i działające..

 

więc trzeba wytykać błędów jak najwięcej...

jak będziesz przymykał oko na bugi to firma nic nie zrobi...

podobnie jak ostatnia szanująca się.

 

ostatnio mnie zirytowało to,że jak podłączyłem dysk od x7 (1tb)to okazało się,że nagrany film w hd,x7 podzielił mi na 2 pliki ts.można coś zrobić aby było to w jednym pliku?

 

Nie pasuje coś ?

 

ZMIEŃ NA FERDKA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i przy okazji - pewnie do bigcyc123 - czy jest jeszcze jakieś forum na którym omawiane są wersje firmware (niekoniecznie polskie) ?

jakoś nie zauważyłem tutaj zażartej dyskusji po pojawieniu się nowych update - może gdzieś indziej ?

 

z chęcią podpinam się pod ta prośbą i również byłbym wdzięczny jakby ktoś miał namiary na inne wątki dot. tego tunera... mogą być anglojęzyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym sofcie "Software_1.3.81_Conax_(X7)_Polska_Lista_Kanalow.abs" w opcji USB->Lista plików, macie dostępne wszystkie funkcje, bo u mnie pierwsza (słuchanie mp3) i trzecia (oglądanie plików avi) opcja jest całkowicie niedostępna.

Dostępne mam: Zdjęcia, nagrania, Software i Wszystko

Czy w jakimś programie idzie zmienić wersje bootloadera i żeby wgrać samą listę kanałów do innego softu?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem z instalacją kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w Krakowie:

Jeśli wykonuję blind scan przy ustawieniach regionu Polska lub inny kraj tuner nie znajduje żadnych programów

Po wejściu do menu TP scan i ręcznym podaniu częstotliwości na 818 Mhz która przypisana jest do kanału 56 9 powinien to być kanał 64 jakość i moc sygnału osiągają po prawie 90% natomiast po przeskanowaniu tylko tej częstotliwości otrzymuje zwrotną informację, że pamięć jest pełna nie znaleziono żadnych programów. Nie wiem co robię nie tak korzystam z oprogramowania 1.3.49 lemontre. Proszę o pomoc szanownych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...