Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29 kwietnia 2011 roku po godzinie 18:30 Grupa TVN wydała poprawiony komunikat w sprawie dołączenia kanałów Polsatu do oferty platformy N. Zmiana dotyczy kanałów, jakie pojawią się w ofercie N, gdyż w poprzedniej wersji komunikatu nie pojawiły się wszystkie stacje. Oto pełna lista: Polsat, Polsat HD, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat 2, Polsat Film, TV Biznes, Polsat JimJam, Polsat Sport News (dołączy do oferty w późniejszym terminie). Ponadto pojawił się dopisek dotyczący Religia TV w ofercie Cyfrowego Polsatu.

 

zrodlo: spam.org

 

Czyli beda brakujace kanaly min. Polsat 2. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za istotny dopisek, który teraz już nie ma znaczenia?

W skrócie że oferta w tym składzie wchodzi od 6 maja i jednocześnie co za tym idzie kanały Polsatu wchodzą oficjalnie do n 6 maja. Nie 1, nie 5, nie 8, ani żadne inne wersje (bo widzę po komentarzach na satkurier.pl, że nie dla każdego to jest jednak oczywiste). Oczywiście kanały mogą pojawić się w nboxach wcześniej, ale 6 to oficjalna data.

Jak widać, także plik graficzny rzekomej ulotki nie do końca jest prawdziwy ;)

Jak widać jest prawdziwy, wszystkie kanały tam wymienione zostaną wg naszych informacji dołączone i co za tym idzie pełną poprawną listę kanałów łącznie z Polsat Sport News daliśmy jako pierwsi :brawo:

 

Umowa między ITI Neovision, a Cyfrowym Polsatem jest zawarta do 30 kwietnia 2015 roku, czyli długoterminowa, abonenci za rok nie będą się musieli spinać :P

 

Być może będą jeszcze w przyszłym tygodniu pewne niespodzianki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam swój post który napisałem w mało czytelny sposób.

 

Uważam że TNG przechytrzyła CP ponieważ wymieniła wszystkie oferowane kanały tvn w zamian dostając taką samą ilośc kanałów oferowanych przez Polsat według stanu obecnego ( w tym kanały tvn hd i tvn hd+1 w zamian za polsat hd) zdając sobie sprawe że wkrótce uruchomione zostaną nowe tematyczne kanały tvn w hd. Gdyby do wymiany doszło po ich uruchomieniu, mogłyby stac się cześcia negocjacji. Nowe kanały tematyczne prawdopodobnie będą na wyłącznośc w TNG. Jeżeli tak się stanie, to TNG będzie miała kilka nowych kanałów tvn w hd na wyłącznośc. W ten sposób utrata kanału tvn hd na wyłącznośc w TNG będzie szybko zrekompensowana. Czy to przypadek że do tego porozumienia doszło krótko przed wprowadzeniem zapowiadanych kanałów tematycznych tvn? Możemy tylko spekulowac próbując odpowiadziec na to pytanie.

 

Moim zdaniem, pracownicy TNG wykonali swietną robote wynegocjowując taką wymiane kanałów tuż przed wprowadzeniem kanałów tvn turbo hd, tvn style hd, tvn siedem hd i tvn 24 hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile czuję dosyć uzasadnioną ironię w ostatnim poście to coś w tym jest ;-) Najbardziej żal mi Cyfry+ w tym rozdaniu. Trochę pewnie im smutno.

 

Natomiast jestem zdziwiony, że to TVN raczej był silniejszą stroną tego porozumienia niż Polsat... Świadczy o tym fakt, że w zamian Cyfrowy Polsat dołączył Religię.tv, TVN CNBC i Mango24, a jednocześnie udostępnił Polsat HD. Muszę przyznać, że N dobrze zrobiła ryzykując te kilka miesięcy od czasu, gdy Cyfra+ podpisała umowę. Polsat trochę przespał moment, w którym powinien pojawić się u konkurencji. Choć trzeba też przyznać, że pod tym względem mogło być nawet gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest epokowe wydarzenie w historii polskiej telewizji cyfrowej. I chyba wszyscy są zadowoleni: Grupa TVN i Cyfrowy Polsat - bo rozszerzą dystrybucję własnych kanałów i uatrakcyjnią swoje oferty oraz klienci obu platform, bo zyskają bogatszą ofertę programową i może na trochę przestaną się kłócić na forach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że TVN planuje kanały HD. Ale, że jeden przechytrzył drugiego, bo ten drugi nic nie wie o planowanych kanałach jest śmieszne. Z tego, co wiem to @michalmichal nie zna zapisów umów, a w nich może być np. zapisane, że jeśli Polsat albo TVN uruchomi nowe kanały HD np. w ciągu najbliższych 12 miesięcy to trafią one do n'ki czy Cyfrowego Polsatu (odpowiednio Polsaty oraz TVN'y).

Poza tym Polsat także w każdej chwili może uruchomić nowe kanały HD. Polsat News HD może nawet jutro wystartować. I co tu też CP przechytrzył n'kę? Nie bądźmy śmieszni.

 

Jak dla mnie to tu nikt nie był silniejszą stroną. N'ka chciała tylko i wyłącznie Polsat HD, a CP chciał sprzedać wszystkie swoje kanały. A widać, że kompromis polegał na tym, że bierzemy wszystko i dajemy wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tu nikt nie był silniejszą stroną. N'ka chciała tylko i wyłącznie Polsat HD, a CP chciał sprzedać wszystkie swoje kanały. A widać, że kompromis polegał na tym, że bierzemy wszystko i dajemy wszystko.

 

Jeżeli zarzucasz @michalmichal, ze nie zna umowy, a snuje teorie nie rób tego samego. Też nie wiesz, co kto chciał.... Wiemy co kto dostał i na tym bazujmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to napisałem na podstawie wypowiedzi przedstawicieli n'ki oraz Polsatu. Fakt, że nie są to wypowiedzi z dziś czy z wczoraj, ale sprzed ładnych paru miesięcy czy nawet roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ciekaw jestem, czy n pójdzie za ciosem i zaproponuje iplę w nboxach. I wcale nie jest to mało prawdopodobne. Wczoraj w TVN24 w "Faktach po południu" wykorzystano wypowiedź Jerzego Dudka, a podpisano "materiał dzięki ipla.tv".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kanały Polsat i ipla włączyli na turbodekoderach 'n' to byłaby to najlepsza platforma w Polsce. Za 99zł 27 kanałów HD, kolekcje VOD w cenie abonamentu, najlepszy dekoder PVR HD na rynku. Cieszę się, że nie przedłużyłem umowy z C+ i przeszedłem do n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy n pójdzie za ciosem i zaproponuje iplę w nboxach. I wcale nie jest to mało prawdopodobne. Wczoraj w TVN24 w "Faktach po południu" wykorzystano wypowiedź Jerzego Dudka, a podpisano "materiał dzięki ipla.tv".

Gdyby chcieli włączyć, to już pewnie by o tym poinformowali. Chociaż kto ich wie :) Ciekawe tylko, czy nBox będzie mógł obsługiwać format, w którym jest ipla, bo Onet VoD nie mogli dodać z powodu nieobsługiwanego przez nBox formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...