Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Ciekaw jestem, czy n pójdzie za ciosem i zaproponuje iplę w nboxach. I wcale nie jest to mało prawdopodobne. Wczoraj w TVN24 w "Faktach po południu" wykorzystano wypowiedź Jerzego Dudka, a podpisano "materiał dzięki ipla.tv".

Gdyby chcieli włączyć, to już pewnie by o tym poinformowali. Chociaż kto ich wie :) Ciekawe tylko, czy nBox będzie mógł obsługiwać format, w którym jest ipla, bo Onet VoD nie mogli dodać z powodu nieobsługiwanego przez nBox formatu.

To nie problem ;) Format ipli to ten sam, który jest chociażby na YouTube czy w serwisie TVN24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kombinowałem z odbiorem DVB-T ze Skrzycznego, na dniach miałem kombinować z Częstochową i już prawie sticka kupiłem... na szczęście me wrodzone lenistwo opóźniało kombinowanie z anteną i oszczędziło mi stówkę. Tak, że nie zawsze warto być zbyt robotnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kombinowałem z odbiorem DVB-T ze Skrzycznego, na dniach miałem kombinować z Częstochową i już prawie sticka kupiłem... na szczęście me wrodzone lenistwo opóźniało kombinowanie z anteną i oszczędziło mi stówkę. Tak, że nie zawsze warto być zbyt robotnym.

Witam ,

Ja poszedłem już krok dalej i byłem w punkcie sprzedaży Polsatu pytać o mini HD za 14,90 zł ale mnie powstrzymało skąpstwo :lol2: bo do tego pakietu trzeba dopłacać za dekoder HD 5 zł/miesiąc. Tak czy inaczej :D lenistwo/oszczędność , czytaj skąpstwo się opłaciło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy kanały polsatowskie dołożą po nie zmienionej cenie dla tych którzy już mają abonamenty w n-ce, czy będą dostępne tylko dla nowych klientów którzy dopiero podpiszą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kusiło na mini HD bo mam plazmę 42 cale i wolałem POLSAT HD i tylko jego ale z drugiej strony górę brał rozsądek:) A tu taka niespodzianka w N-ce gratuluję i niestety Cyfro spadasz u mnie o kolejny schodek niedługo na start z c+ po promcji a N zostaje na full :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ach, te Wasze teorie spiskowe. Jakiś powód mają, aby kanały weszły do ofert dopiero 5 maja. A jaki? To nie wiadomo i nie ma co gdybać, bo się nie wygdyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wasze" czyli czyje? Ja tu żadnych teorii spiskowych nie wysnuwam. Wręcz przeciwnie, uważam tak jak Ty, że nie ma sensu tutaj na siłę szukać takowych. Widocznie mieli jakiś powód dla którego ustalili że włączenie nowych kanałów nastąpi tego a nie innego dnia. Może w majowy weekend nie chciało im sie pracować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wasze było skierowane do tych, co je wysnuwają. Po pojawieniu się informacji, że dojdzie do wymiany kanałów między ITI, a CP zarówno w dziale n'ki jak i CP takich teorii pojawiło się wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzicie ze moze dlatego wprowadzaja polsaty 5 maja aby zrobic to po jutrzejszym meczu LM ktory Polsat tez pokaze w HD?

Zgadzam się, wszyscy wiedzą że w momencie dodanie kanały Polsatu będą miały wysoką oglądalność wśród abo n i dlatego n zdecydowała dodać je dzień później żeby nie zagrażać pozycji nSportu w środowy wieczór. Oczywiście inne mecze będą w Polsacie ale to przyszłość i widz już trochę się Polsatem nasyci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... straciliby z 10% oglądalności. Nie rozumiem tego, ale miłośnicy sportu w jakiejkolwiek formie myślą, że wszyscy abonenci jakiegokolwiek operatora nie marzą o niczym innym tylko o sporcie na wszystkich kanałach przez 24h/dobę. Prawda jest niestety brutalniejsza. Sport może jest istotny dla 10 - a w porywach 20% abonentów. Reszta na kanały sportowe zajrzy sporadycznie lub nawet nie wie, że je ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się oficjalne komunikaty, pragnę tylko odnotować, że wśród wymienionych stacji jest (tak jak pisaliśmy od początku, a niektórzy nie wierzyli) Superstacja i tu wyjaśnienie. Zgodnie z tym, co mi powiedziano: umowa z Telewizją Polsat/Cyfrowym Polsatem Superstacji nie obejmuje, bo Superstacja nie należy od grupy, tylko jest własnością spółki Ster i dlatego nie było jej, a jak ktoś się dopytywał i robił to nieumiejętnie, pytając o umowę z Telewizją Polsat/Cyfrowym Polsatem, to zgodnie z prawdą otrzymywał odpowiedź nie zawierającą Superstacji.

 

Polsat Sport News nie jest wymieniony w komunikacie, bo nie nadaje, pojawi się dopiero jak wystartuje jego przekaz (i nie jest powiedziane, że od razu w momencie startu, brak szczegółów).

 

Przypuszczalnie jeszcze dziś będzie informacja jakie kanały trafią do jakich pakietów (póki co wszelkie informacje na ten temat nie są prawdziwe, to raczej marzenia/przypuszczenia/zgadywania samych czytelników, w tej chwili nie ma nic oficjalnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...