Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej mnie zastanawia do czego to wszystko zmierza... Niby nic, bo obsługę Kino Polska zapewne po prostu przejęła w Polsce C+ (tak jak Filmboxa), Orange Sport Info pojawia się, bo jest umowa TP-N. Tylko po co im tyle miejsca? nShow 3D pakują na niedopchany TP z TVN HD, a na drugim wciskają resztę serwisów HD, pozostawiając trzecią częstotliwość prawie pustą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Ligue 1 też jest (do 2 meczy na kolejkę). Mecze transmitowane są głównie w niedzielę. Dodatkowo, przegladając ramówkę widziałem że w przyszłym tygodniu planują transmitować jedno ze spotkań w ramach Klubowych Mistrzostw Świata. Poza tym z nowości :stacja wraz z Orange Sport posiada prawa do Real Madrid TV,AC Milan TV czy Arsenal TV (Jutro np. retransmisja meczu Barcelona-Real).

Także w porównaniu z tym co było parę miesięcy temu, nawet jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie zastanawia do czego to wszystko zmierza... Niby nic, bo obsługę Kino Polska zapewne po prostu przejęła w Polsce C+ (tak jak Filmboxa), Orange Sport Info pojawia się, bo jest umowa TP-N. Tylko po co im tyle miejsca? nShow 3D pakują na niedopchany TP z TVN HD, a na drugim wciskają resztę serwisów HD, pozostawiając trzecią częstotliwość prawie pustą...

jak to do czego? do pozbycia się transpondera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie wstawienia tam w przyszlosci BBC Knowledge HD i moze Orange Sport HD... choc kanaly klubowe to teoretycznie cos wiecej na tych kanalach, a z drugiej strony szykowanie sie na strate np ligi polskiej i zapychania powoli ramowki czyms innym o wiele tanszym... ewentualne patrzac na francje przygotowywaniem sie do zamkniecia kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

N dolaczy do swojej oferty Vh1 Europe. ;)

 

Zgodnie z zapowiedziami naszej redakcji, kanał muzyczny VH1 Europe trafi do oferty platformy n. Do przekazu tego kanału na satelicie HOT BIRD 6 (13E) dołączono system dostępu warunkowego Conax z CAID 0B01.

 

zrodlo: satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma do rzeczy, że nadawać będą oprócz nowych seriali także te sprzed 10 lat? TVP twierdziło, że może udostępnić ten program w HD bo od początku tak będzie realizowany, więc cześć materiału jest HD,a cześć skalowana do HD podobonie jak to jest choćby na AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP Seriale mam mieszane uczucia:

Z jednej strony nowe kanały TVP były zapowiadane już jak n-ka startowała, może więc na podstawie tej samej umowy TVN-u z TVP kanał TVP Seriale dołącza z marszu do platformy N? Może n-ka nic nie dopłacała do tego kanału, no bo jeśli tak to sądzę że będzie to strata kasy. Mam chociaż nadzieje że będzie w 16:9 i że będzie nadawał więcej seriali komediowych, to może wtedy zyska moje uznanie.

 

Jeżeli chodzi o VH1 Europe to myślę że do czasu wyłączenia VH1 Polska pojawi się u wszystkich operatorów jako zamiennik. Moim zdaniem to się dobrze składa, i tak ostatnio w polskiej wersji nie było wiele programów z prezenterami a w telewizji muzycznej najważniejsza jest muzyka i w wersji europejskiej kanału muzyki nie brakuje. Polscy widzowie zyskają natomiast drugi całodzienny kanał spod znaku Comedy Central, który zyskał już w Polsce wielu fanów. Szkoda tylko że ramówkę CC Family stanowią albo same powtórki z głównego CC albo kiepskiej jakości "Cudowne Lata". Może by sie postarali o jakieś inne seriale, nie muszą być najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ taiszo

A na C+Film HD wszystko to HD nie ale w lepszej jakości jak na kanale SD bo choć 16/9 dołączają :D przy pomoc dekompresji obrazu z SD do lepszego

 

PS.: Tak samo może być i w przypadku kanału TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Seriale na pewno nie będzie HD. Można co ocenić po ramówce stacji. Będą tam transmitować on nowa wszystkie polskie tasiemce, a 10lat temu jest nikt nie nagrywał w HD

 

Janosika też nikt nie nagrywał w HD a mimo to puszczają go na TVP HD w 16:9 i w jakości nieporównywalnie lepszej niż na kanałach SD. Tam gdzie nie ma nagranego materiału HD można zastosować upscaling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...