Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Własnie dlaczego SAGEMCOM NIE obsluguje DD NA TVN?.Poza tym jak sie go odpala to non stop pokazuje brak sygnalu.Dopiero przełączenie na ASTRE i skakanie po programach daje efekt i dekoder zaskakuje.Wiele razy tez BOOT-uje:(.Poprosze jak mozna o numer nowej wersji oprogramowania,zebym wiedzial czy juz ja pobral.Info o nowym oprogramowaniu pokazuje sie w momencie właczenia?-Bede wdzieczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z pobraniem nowego softu. Dekoder sam nie pobiera, ręcznie też nie chce zaktualizować, odłączanie od prądu też nic nie daje. Może trzeba korzystać z listy głownej by pobrać ten soft. Bo ja korzystam z listy ulubionej. Ma ktoś jakieś pomysły aby pobrać ten soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie jak na razie zdaje egzamin!!! Czcionka nareszcie bardziej czytelna, z nowości to jeszcze zauważyłem że chyba ciemniej wyświetla się zegar w stan-by, dodano również nowe ikony podczas odtwarzania nagrań. Wszystko funkcjonuje elegancko, zobaczymy za kilka dni, mam nadzieję że nie będzie żadnej zawiechy, ani przestawiania kanałów na liście ulubionych. Aktualizacja poszła samodzielnie, przy złączaniu dekodera (miałem ustawioną listę ulubionych kanałów). Jedyna rzecz, której mi jeszcze brakuje, to trochę większej czcionki przy opisie funkcji guzików pilota przy wyświetlaniu menu i opisów programów.

Czy zauważyliście jeszcze jakieś nowości?? Proponuję zrobić listę profitów tej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę zassać nowego softu. Zrobilbym powrot do ustawień fabrycznych, ale to układanie listy od nowa.....

Podobnie jest niestety u mnie na wczoraj kupionym Sagem'ie ale poczekam do jutra aż uprawnienia przyjdą i do mojego dekodera a poza tym dobrze jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ESI88 tydzień oto maje uwagi:

Za mala czcionka menu. Oglądam na 52 cale ful hd z takiej odległości ze nigdy nie było problemów z odczytaniem telegazety lub menu innych tunerów ,

brak problemu z odczytem menu dotyczy również polsatowskiego HD 5000 (drugi tuner)

Za małe litery menu ESI88 - litery są tak małe ze muszę wstawać z fotela i podejść dwa kroki aby odczytać np. opis filmu (tv hd 52) cale.

Rozumiem ze jest to dodatkowy interaktywny kanał sportowy :)

Mimo najnowszego oprogramowania problemy znane z forum występują tez u mnie.

-zawieszanie przy zmianach kanałów

-przeskakiwanie kilku kanałów na raz

- jeżeli włączy się pierwsze telewizor to tuner przechodzi w tryb niskiej rozdzielczości a przycisk hd jest nieaktywny. z tym problemem poradziłem sobie dzięki forum :) najpierw trzeba włączyć tuner.

Ale jak to wytłumaczyć mam zonie?

 

Dzięki za nowy soft , a już myślałem ze wyostrzył mi się niespodziewanie wzrok i czytam menu bez wstawania w fotela :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...