Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport 4K wyświetlił mi się na webOS (Nanocell z końca 2020) przez aplikację PBGO. Działa - potwierdzam, że kolory lepiej ustawili.

Dodatkowo - Eurosport 4K działa również castowany poprzez AirPlay z telefonu z iOS...

Premiera treści 4K na większej liczbie urządzeń czy to efekt... uboczny? :D 

 

Edit. Eleven Sports 4K też działa. Nie było żadnej aktualizacji aplikacji, wersja webOS 5.5.0-19.

Jaka wersja aplikacji nie wiem, bo od kilku godzin LG Content Store wyrzuca tylko błąd "Content is unavailble"

Edytowane przez Damian65
więcej szczegółów
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni nie uruchamiałem i dziś lookam, a tam na liście w końcu Eurosport 4K, wcześniej brak i reszta kanałów w 4K. Może w końcu po mailach pisanych przeze mnie i nie tylko coś naprawili. ;)

 

Ciekawi mnie kiedy znowu kanały 4K przestaną się pojawiać na liście? Hehe.

 

Obraz płynny i racja obraz na Eurosport 4K żyleta, normalnie bomba, a kolory mega wyraziste, aż kusi mnie napisać "Czemu nie stworzyli również Eurosport 2 4K na igrzyska". 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, michalx1974 napisał(a):

A czy jest dokładny wykaz kanałów dla poszczególnych pakietów? Szukam może słabo ale nie widzę.

Wykupiłem pakiet PB START

i miało być ponad 20 kanałów 🤔 a mam 3

Polsat, TV4, TV Puls.

 

Do 20 trochę brakuje.

Witam, przy każdym z pakietów jest podany wykaz programów jakie są dostępne w danym pakiecie. W przypadku Polsat Box Go start są to 3 kanały, link tutaj: https://polsatboxgo.pl/pakiety/start?category=kanały tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest zakładka/kafelek 'Filmowe nowości również w 4K" ale jakoś nie widzę treści 4K.. jest jakiś sposób aby wyfiltrować zawartość 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konta z ważnością do 2030 są już dostępne na znanym portalu aukcyjnym :D 

Skończy się tak jak z Playerem, Ci co ponabijali nadal korzystają i szeroko się uśmiechają do osób które straszyły że tak nie wolno bo konto zostanie usunięte.

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Woocash napisał(a):

Konta z ważnością do 2030 są już dostępne na znanym portalu aukcyjnym :D 

Skończy się tak jak z Playerem, Ci co ponabijali nadal korzystają i szeroko się uśmiechają do osób które straszyły że tak nie wolno bo konto zostanie usunięte.

 

Smakosze Papryki mocno się uaktywnili, wielu z nich na kilka lat do przodu zapewniło sobie bezpłatny dostęp, więc po tym dosyć szybko okazja z Filmwebu padła.

 

A regulaminu nikt nie złamał, więc konta na Polsat Box Go nie zostaną usunięte. Jeśli już, to Solorz i spółka wyciągną wnioski na przyszłość, tj. nie pozwolą "wklepywać" nieograniczoną liczbę kodów na jednym koncie (np. na C+ Online w danej chwili można skorzystać tylko z jednego kodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy serwis teraz to wytrzyma jak tyle subskrynentów im przybyło  :)

W sumie to niezła akcja była.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...