Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
2 godziny temu, kingofsouth napisał:

@Wodnik Szuwarek , jednak jest Ipla  na Xboxie. Trochę dziwne , gdyż nie wyszukuje jej sklepie , ale pogrzebałem w konsoli i jest u mnie zainstalowana.

Faktycznie to może oznaczać rebranding. Wydaje mi się , że jeszcze działa Ipla tym osobom co mają apkę zainstalowaną. Nowe osoby raczej jej już nie zainstalują.

Jak masz zainstalowaną to tak, ale czy jest dostępna w sklepie jak ktoś jej nie ma zainstalowanej?

Najlepiej sprawdzić na liście aplikacji bez wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Napisz w tej sprawie na adres mailowy: pomoc@ipla.tv z dokładnym opisem sytuacji. Oczywiście, jeśli posiadasz wykupiony pakiet, a kanałów nie ma. 

 

Gwoli ścisłości - słowo "pomoc" w tym adresie mailowym jest tylko dla zmyłki. Nikt na tej skrzynce nie pomaga w rozwiązywaniu problemów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam nowego nie znalazłem. Zwróciłem tylko uwagę na fakt, że w internetowej ofercie Ipli brak jest kanałów TVN - chociaż są obecne w ofercie satelitarnej CP, a być może i w CP GO - tego nie wiem.

Piszą o dołączeniu naziemnego TVN (i innych podstawowych kanałów), ale o tym wiadomo już od jakiegoś czasu.

Ciekaw jestem czy kanały obecne dziś w CP GO (m.in. właśnie TVN-y - przecież dokumentalne Discovery oraz Eurosport są w Ipli) zostaną dołączone do subskrypcyjnej oferty Polsat Box GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikatach prasowych, które przekazują klub piłkarskie Fortuna 1 ligi, jest napisane, że nowa nazwa wejdzie 1 września. Tutaj też są spore zmiany - tak, jak w poprzednich sezonach były mecze za darmo (które nie mieściły się w ramówce Polsatu Sport), tak teraz, każdy mecz płatny 10 zł. Od 1 września, wraz ze startem nowych usług, będą dedykowane pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
23 minuty temu, swordfish napisał:

Likwidują bezpłatny pakiet IPLA Plus dla abonentów Plusa, tam gdzie było 5 kanałów dostępnych, m.in. Polsat News.

Gdzie jest informacja o likwidacji tego pakietu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, swordfish napisał:

Likwidują bezpłatny pakiet IPLA Plus dla abonentów Plusa, tam gdzie było 5 kanałów dostępnych, m.in. Polsat News.

Dziady jedne..

Niech tylko zaczną  dzwonić dzwonić z aneksem do Plusa

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Gdzie jest informacja o likwidacji tego pakietu? 

Informacje o nadchodzących zmianach od 1.09.2021 są na stronie Plusa.

 

Na dole są zakładki z opisem, co dla kogo się zmienia.

https://www.plus.pl/tyrzadzisz

 

Płatne pakiety mają być zachowane do końca trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...