Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tych zmian co zamiściłem powyżej muszę dodać jeszcze:

08.06.

13:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Tunezja - Meksyk (premiera)

 

.................................

Info z godz. 15:55

Trwa w PSN mecz LŚ reprezentacji Brazylii(na żywo), niewiem dlaczego Brzylijczycy rozgrywają swoje mecze przedpołudniem, a nie jak normalnie na świecie po południu i wieczorem, tylko spotkanie z Polską było o dośc normalnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu doszły zmiany w ramówce PSN:(głównie przez zmianę godzin wyścigów Euroformuły, pierwszy wyścig dziś o 14:50 w PSE :cry:)

Na ten weekend wygląda to tak:

07.06.

15:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Brazylia - Iran (na żywo)

20:40 Piłka nożna - mecz towarzyski: Belgia - Tunezja (na żywo)

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Niemcy - Francja (premiera)

01:15 Formuła 1: Grand Prix Kanady - sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

 

08.06.

11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Tunezja - Kuba (premiera/powtórka) :?:

13:20 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig w Portimao (na żywo)

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Belgia - Kanada (na żywo)

19:30 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra (na żywo)

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Niemcy - Francja (premiera)

01:15 Formuła 1: Grand Prix Kanady (retransmisja)*

* w nocy pewnie bez skrótu,ale jak będzie w pon. o 09:05, we wtorek o 15:05 i w środę o 11:05 to na pewno zetną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na Twitterze to podobno gradobicie tam jest, więc może z powodów atmosferycznych coś się popsuło.
grad podczas meczu Belgia-Tunezja mecz przerwany :/

 

Dziwny był ten grad, byl wielkości pilek do ping ponga i nie topił się prawie wogóle, grad był ok.21:10, a jeszcze o 23:00 kulki gradowe jeszcze w dużej ilości leżały na boisku.

 

Jak opóźnił się mecz to myslalem,że F1 też się opóźni, naszczęscie następny po meczu Belgii, siatkarski mecz Francuzi dośc szybko wygrali i F1 rozpoczęla się o 1:25, ale dziwne ścięli 2 minuty z początku Q2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opóźnił się mecz to myslalem,że F1 też się opóźni, naszczęscie następny po meczu Belgii, siatkarski mecz Francuzi dośc szybko wygrali i F1 rozpoczęla się o 1:25, ale dziwne ścięli 2 minuty z początku Q2 :/

 

Na Polsat Sport Extra podczas relacji na żywo też nie było 2 min. Q2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo fajnie pokazali F1 w PSN:zaczęla się o 1:45 i trwa aż do czwartej rano(dokladnie do 3:55),pokazli cały wyścig bez ścinania, potem nawet konferncję,był tylko jeden blok reklamowy,kilkuminutowy.

Jak się skonczył wyścig to już normalnie było już jasno za oknem,więc całą ''noc'' spędzilem z F1.

Był to świetny wyścig, najlepszy w szeonie, a ''dzwony'' na pierszym i ostatnim zakręcie były świetne.Polecam obejrzec zwłaszcza pierwsze i ostatnie okrążenie(nawet tym, którzy z reguly nie ogladają F1).

 

Dzisiejszy wyścig oczywiście będzie wcycinany, ponieważ potrzebują ok.125 minut bez reklam, a mają góra 80 minut.

Ustawinie na starcie i okrążenie formujące już dzisiaj rano wycieli, naszczęście to co bylo najlepsze,pierwsze i ostatnie okrążenie na pewno zostawią.

 

EDIT:Wycieli ok. 20 okrążeń i zakończyli transmisje na okrążeniu zjazdowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwidowano Polsat Biznes teraz czas na Polsat Sport News wzamian Polsat Plus z meczami kadry siatkarskiej i pilkarskiej.

 

Ta głupota nie wymaga komentarza :lol:

 

Takiego fana to chyba nie spotkałem by oglądał transmisję live, powtórkę, powtórkę z powtórki..

 

Live nie oglądałem, bo nie mogłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Takiego fana to chyba nie spotkałem by oglądał transmisję live, powtórkę, powtórkę z powtórki..

Ja obejrzałem wczoraj live w PSE wykupując jednorazowy dostęp SMSem za 9,84 zł na ipli. Było jednak warto, bo wyścig był wspaniały. Później w nocy nagrywałem i oglądałem retransmisję na PSN i jeszcze postanowiłem obejrzeć z rana po przebudzeniu kolejną powtórkę, tą już ściętą. Co prawda trochę się rozchorowałem i leżę od kilku dni oglądając w kółko TV, ale to nie zmienia faktu, ze też jestem maniakiem F1. :D Jednak zawsze oglądam najpierw na żywo, bo to jest niepowtarzalne uczucie, którego nie zastąpi żadna powtórka, nawet bez znania wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boogeyman

Też uważam, że zdecydowanie lepiej na żywo, ale niestety nie mogłem, oglądałem natomiast w tym czasie świetny final TBL i mecz siatkarzy.Próbowałem nie dowiedzieć się o wynikach wyścigu, ani z serwisów sportowych, ani z paska podczas wyścigu w PSN, jednak w pewnym momencie spojrzałem i... :shock:

jest napisane, że wygra Ricciardo przed Rosbergiem i Vettelem, a gdy to zobaczyłem ok.33 okrążenia kolejność wyglądała zupełnie inaczej: 1 Rosberg, potem Hamilton,Perez, Hulkenberg, Vettel,Ricciardo,pomyslałem co się musiało wydarzyć ,że kolejność jest zupelenie inna na mecie, akurat w tym przypadku, gdy zobaczyłem wyniki na pasku to jeszcze bardziej zaciekawił mnie wyścig, chociaż wiadomo zawsze najlepiej oglądać na żywo i bez pasków, mam nadzieję ,że następne wyścigi pokażą w PSN premierowo(za pierwszym razem bez ściania )o lepszej porze, a nie do 4:00,chociaż byly tego też i plusy-bardzo mało reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najgorsze w tych retransmisjach na PSN są chyba jednak te paski, bo przy F1 zasłaniają mnóstwo informacji. Powinni zostawiać jeden pasek, ten dolny i zmniejszać zegar. W ogóle ten zegar powinien wyświetlać tylko godzinę, nie wiem po co całą datę tam wpychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas treningów i kwalifikacji F1 dolny pasek może być , ale podczas wyścigu nie powinno być wogóle pasków,bo zasałaniają pasek F1 z kolejnością i stratami zawodników, pit stpami,itp.

 

Podczas GP Malezji w PSN paska nie było, podczas powtórek tenisa też często niema górengo paska, a gdy tabelka z wynikiem jest do samego lewego dolnego narożnka pasków nie ma wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...