Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ramówki nie są aktualizowane, wiadomo to od dawna. naprawdę nie masz większych kłopotów?? Mówiłem Ci, sprawdzaj stronę PolsatSport.pl Tam codziennie jest ramowka na kolejny dzień w formie artykułu z rozpiską komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe dni w PSN motosportami stoją (ale też nie tylko):

AKTUALIZACJA

04.07.

17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Finlandia - Belgia (na żywo)

21:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

23:00 IAAF World Athletics (premiera)

05.07.

09:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 1. wyścig na torze Hungaroring (na żywo)

16:00 Tenis: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry podwójnej (na żywo)

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu (na żywo)

06.07.

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Wielkiej Brytanii (na żywo)

13:05 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig na torze Hungaroring (premiera)

14:05 ATP World Tour Uncovered (premiera)

14:30 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (na żywo)

20:00 Rugby: Ekstraliga - mecz finałowy:Lechia Gdańsk - Aventa Pogoń Siedlce (na żywo)

07.07.

11:05 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (powtórka)

19:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (retransmisja/skrot)*

* a mogli już pokazać w niedzielę o 17:05 w PSN bo jest wolny... no wiem,oni tak na złość robią

08.07.

11:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (powtorka)

13:05 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (powtórka)

09.07.

11:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (powtorka)

15:05 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (powtórka)

10.07.

07:05 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (powtórka)

11:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (powtorka)

21:00 Polska 2014(premiera)

 

Pomimo zapowiedzi wcześniejszych nie będzie kwalifikacji F1 w PSN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w PSN zetnęli ok.30 minut sesji F1, co ciekawe nie dali sport flesza o 22:00.

Wczoraj obejrzałem tylko fragmenty, dziś po 9 całą sesję, tj. ścietą o ok.23 minuty, więc trochę więcej pokazali :lol2:

..............

A i jeszcze jak wczoraj była premiera magazynu IAAF World Athletics to zapomnieli o dopisku ''premiera'' i dali dwa paski :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat lub PSN przez wiele lat pokazywało na żywo kwalifikacje i wyścigi F1, teraz na żywo są tylko w PS i w PSE, powtórki w darmowym PSN, wiele osób chce obejrzeć F1 za darmo, a coraz częściej brakuje tych relacji w Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możliwe, że fan tv jak i wiele innych osób tego nie obejrzy, bo tylko oglądając PSN można było się dowiedzieć. Kolejny raz leci transmisja, że tak powiem z du*y. Co prawda obejrzałem już live o 14 na PSE, ale archiwizuję qual i wyścigi z PSN i gdybym nie włączył przypadkowo, to bym przegapił. Na szczęście tylko Q1 nie nagrałem, aczkolwiek szkoda, gdyż dzisiaj sypnęło w tej części niespodziankami na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na psn wszystko idze z du-py jak jakąś tramsmisje przerwią tak zawsze jest a mam pytanie jak to jest z wyścigem Euroformuła open piewszy wyścig jest na żywo a drugi jako premiera a tramsmisji z kwalfikacji nie ma tak jak z kwalfikacjami do porshe supercup tez nie ma tramsmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv pewnie się cieszy - kwalifikacje F1 właśnie na PSN, bo na Wimbledonie przerwa z powodu opadów deszczu :D

 

Oczywiście,że się cieszę :jupi:

 

Możliwe, że fan tv jak i wiele innych osób tego nie obejrzy, bo tylko oglądając PSN można było się dowiedzieć. Kolejny raz leci transmisja, że tak powiem z du*y. .

 

Obejrzałem,obejrzałem, już o 16:00 wiedziałem,że coś się święci, nie dali Wimbledonu tylko Sport flesz, FIFA Futbol Mundial, coś o piłce ręcznej, Sport Flesz i kwalifikacje F1 jak planowali początkowo o 17:05, finał debla Wimbledonu dali w PSN jako premiera o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że fan tv jak i wiele innych osób tego nie obejrzy, bo tylko oglądając PSN można było się dowiedzieć. Kolejny raz leci transmisja, że tak powiem z du*y. Co prawda obejrzałem już live o 14 na PSE, ale archiwizuję qual i wyścigi z PSN i gdybym nie włączył przypadkowo, to bym przegapił. Na szczęście tylko Q1 nie nagrałem, aczkolwiek szkoda, gdyż dzisiaj sypnęło w tej części niespodziankami na maxa.

 

Moge Ci pomoc jesli chodzi o F1 (nie tylko o 1.sza czesc kwalifikacji, ale ogolnie), ale musimy to zalatwic na priv. Udostepnij mi mozliwosc pisana prywatnych wiadomosci do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być Rallycross o 11:05 jako premiera , a nie było dopisku premiera i były dwa paski,przerwali sport fleszem, czyżby premeira była o 7:00 dziś w Polsacie Sport Extra?

Oglądał ktoś wtedy PSE?

A może zapomnieli o tym, że to premiera bo początkowo miało być na żywo wczoraj o 14:30 w PSN, powtórki dziś o 7:00 w PSE i 11:05 w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powinieneś już dawno przywyknąć do tego, że bardzo często występują takie sytuacje. Natomiast mnie bardziej zastanawia jak to zrobią z wczorajszym, nietypowym wyścigiem F1. Mam nadzieję, że nie wytną kraksy z początku, która spowodowała godzinne opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy do 19:05, ale powinni pokazać start i gdzieś ok. 5 minut po czerwonej fladze, bo były powtórki wypadku,potem ściąć,pokazać restart i pewnie znowu trzeba pewnie ściąć, normalnie powinni po raz pierwszy pokazać cały wyścig w PSN i zarezerwoawać na to 3 godziny(na normalny wyścig).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale wiesz jak to jest... Chcesz mieć całość bez spoilerowania wynikami, bez zasłaniających pasków, to zapłać. W sumie to logiczne działanie. Dobrze, że mamy w zasadzie całe MotoGP w PSN na żywo lub jako premiera i inne sporty motorowe. Prawa do F1 są chyba jednak znacznie droższe i dlatego zamknęli ją tylko do kodowanych kanałów. I tak niewiele brakowało, żebyśmy jej nie widzieli wcale. Poza tym oglądalność jest niezła i wychodzi na to, że zrobili dobry interes. Trzeba się cieszyć, że nc+ nie przejęła, bo wtedy dopiero byłby problem. A tak właściwie za grosze można mieć PS i PSE lub też jak kto woli wykupić na ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz jak to jest... Chcesz mieć całość bez spoilerowania wynikami, bez zasłaniających pasków, to zapłać. W sumie to logiczne działanie. Dobrze, że mamy w zasadzie całe MotoGP w PSN na żywo lub jako premiera i inne sporty motorowe.Poza tym oglądalność jest niezła i wychodzi na to, że zrobili dobry interes. Trzeba się cieszyć, że nc+ nie przejęła, bo wtedy dopiero byłby problem.

 

Z tym nc+ to oczywiście masz rację, ale jak już jest powtórka to dlaczego mają być paski, zwłaszcza dwa, na początku sezonu był jeden, podczas fragmentów GP Malezji i kwalifikacji GP Monako nie było wcale, jak były powtorki Wimbledonu to bardzo często wogóle nie było pasków.

Jakby były wyścigi w darmowych kanałach to ogladalność byłaby pewnie nawet około miliona.

 

..................................

Wczoraj wycieli ok. 60% długości okrażeń wyścigu F1, potem do 21:00 zostało im jeszcze dużo czasu to nie tylko dawali rekalmy, ale też ogłoszenia spoełeczne, nadawcy, jakieś zapowiedzi,itp. Nie wiem jak było dziś bo nie mogłem oglądać o 11:05, ktoś dzisiejszą powtórkę oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...