Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego pkt widzenia kanał sportowy powtórkowy jest bezcelowy. Z tego względu,że ja albo oglądam coś na żywo albo wcale. Mnie nie bawią retransmisje, bo już tak mam,że lubię być na bieżąco, więc nie będę odcinał się od wszelkich mediów by przypadkiem nie poznać wyniku, bo raz to trudne,a dwa to katorga dla mnie istna żyć w niepewności jak tam sobie poradzili moi ulubieńcy itd. Jeszcze mógłbym obejrzeć retransmisję, która jest niedługo po wydarzeniu,ale czekać dobę czy kilka dni.. - to nie. Oglądanie natomiast zmagań sportowych gdy znam rozstrzygnięcie traci dla mnie urok i smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wieczorem powtórkowy wieczór sportów motorowych:

19:10 F1:Gp Hiszpanii

21:05 Porsche Super Cup-wyścig w Barcelonie

 

Jak zrobili Sportowe podsumowanie dnia o 22:45 to teraz po 21 i po 22 nie ma powtórek raczej wydarzeń sportowych tylko magazyny(inaczej według swojej filozofii się nie wyrobią po np. mecze piłkarskie by pokazywali od ok.21:20 do 22:00(ścięcie ok.10 minut), a druga połowę by pokazli tylko w godzinach 22:20-22:40,więc im by się nie o połacało, od 23:00 pomimo wolnych całych 60 minut też nie ma powtórek sportu, tylko w tygodniu prawie zawsze magazyny. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja mam podobnie jak wislok. Sport na żywo to jest to, każda retransmisja nawet nie znając wyniku już nie jest taka sama. Mimo wszystko Polsat ścinając w ten sposób jak to robi powtórki F1 zachowuje się bardzo nieprofesjonalnie. Jak już ścinać to z głową, żeby np. zamiast przydługiej retransmisji zrobić skrót na poziomie. Tyle chyba by jednak mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nowe transmisje w Polsacie Sport News:

 

16.05.

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 1. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)

09:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 1. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)

13:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 2. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)

14:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

15:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 2. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off: PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom (na żywo)

17.05.

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)

09:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)

12:05 Magazyn ligi rosyjskiej

12:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 (na żywo)

13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP (na żywo)

15:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - Łotwa (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - 1. mecz półfinałowy (premiera)

23:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 (premiera)*

* dziwne,że tak późno, wolny PSN jest już wolny od 19:45

18.05.

08:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie Moto3 (na żywo)

09:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie Moto2 (na żywo)

09:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie MotoGP (na żywo)

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto3 (na żywo)

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto2 (na żywo)

15:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Łotwa - Macedonia (na żywo)

17:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie MotoGP (premiera)*

*dziwne między 14:00 a 15:20 wolny jest PSE, ale fajnie jednak że jako''nowość'' będzie w PSN

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

 

20.05.

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

21.05.

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

22:05 Magazyn ligi rosyjskiej

22.05.

15:00 Tenis: Turniej WTA w Strasburgu - mecz ćwierćfinałowy (na żywo)

18:15 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

21:00 Polska 2014 (premiera)

23:00 Formuła 1: Grand Prix Monako - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

23.05.

14:00 Tenis: Turniej WTA w Strasburgu - 1. mecz półfinałowy (na żywo)

16:00 Tenis: Turniej WTA w Strasburgu - 2. mecz półfinałowy (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Bułgaria - USA (premiera)

 

24.05.

11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Niemcy - Japonia (premiera)

15:00 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Ukraina - Łotwa (na żywo)

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Niemcy - Japonia (na żywo)

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Brazylia - Włochy (premiera)

23:00 Formuła 1: Grand Prix Monako - sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

 

25.05.

09:40 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monako (na żywo)

11:05 Tenis: Turniej WTA w Strasburgu - mecz finałowy (premiera)

15:30 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Wielkiej Brytanii (na żywo)

17:30 Siatkówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Łotwa - Szwajcaria (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

23:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Belgia - Austria (premiera)

26.05.

13:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej (premiera)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

29.05.

18:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

21:00 Polska 2014 (premiera)

 

Już się przyzwyczaiłem,że nie pokazuja 1 i 3 sesji treningowej F1, ale, że nie pokażą najciekawszego wyścigu sezonu(tj. GP Monako) nie jestem wstanie zrozumieć, tyle czsu mają oni na powtorki wyścigu, a i tak ich nie będzie w PSN, porzednie zawsze chociaż raz były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Limit promocyjny się wyczerpał - czas brać CP lub pakiet ipli. Ja o ile wszystko pójdzie po mojej myśli na wakacje powinienem zameldować się już jako "abonent Słoneczka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwałtownie i ciągle zmienia się ramówka Polsatu Sport News.Na ten moment wygląda to tak na weekend

17.05.

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)

09:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)

12:05 Magazyn ligi rosyjskiej

12:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 (na żywo)

13:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)

14:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP (na żywo)

15:00 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - Łotwa (na żywo)

17:05 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - 1. mecz półfinałowy (premiera)

22:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 (premiera)

23:00 Piłka nożna plażowa: Riviera Maya Cup w Cancun - mecz: Brazylia - Niemcy (premiera)

00:15 Piłka nożna plażowa: Riviera Maya Cup w Cancun - mecz: Meksyk - USA (premiera)

18.05.

08:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie Moto3 (na żywo)

09:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie Moto2 (na żywo)

09:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - rozgrzewka w klasie MotoGP (na żywo)

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto3 (na żywo)

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie Moto2 (na żywo)

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji - wyścig w klasie MotoGP (na żywo)

16:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie - mecz finałowy (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

23:00 Piłka nożna plażowa: Riviera Maya Cup w Cancun - mecz: USA - Niemcy (premiera)

00:15 Piłka nożna plażowa: Riviera Maya Cup w Cancun - mecz: Meksyk - Brazylia (premiera)

 

Podkreślone zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, jednak Moto GP jest bardzo czasochłonnym ramówkę sportem,więc niewykluczone,że po prostu jak ma to miejsce teraz nadal całość będzie w PSN ,a w PSE będą inne rzeczy np. mecze ligi holenderskiej, Ukraińskiej, Rosyjskiej live, które teraz często nadawane są jedynie w formie retransmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mecz el.ME:Słowenia-Łotwa trwał aż do 17:40, więc półfinał tenisowy z Rzymu został przesunięty, ale trwał aż do ok.21:40(a nie jak planowano do 19:30), więc nastąpiły kolejne zmiany, moto2 jako premiera pokazli już od 21:40, a nie od 22:05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja w ten weekend obejrzałem prawie wszystkie relacje z Moto jakie były, pomijając może 1 czy 2 wolne treningi. Warto oglądać nie tylko wyścigi, gdyż można się naprawdę dużo dowiedzieć. Muszę pochwalić komentatorów, są naprawdę świetni (Michał Fiałkowski i Adam Badziak). A w piątek nawet w trzech komentowali z Grzegorzem Jędrzejewskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend obejrzałem prawie wszystkie relacje z Moto jakie były, pomijając może 1 czy 2 wolne treningi. Warto oglądać nie tylko wyścigi, gdyż można się naprawdę dużo dowiedzieć. Muszę pochwalić komentatorów, są naprawdę świetni (Michał Fiałkowski i Adam Badziak). A w piątek nawet w trzech komentowali z Grzegorzem Jędrzejewskim.

 

To miałeś przystawkę bo już w najliższy weekend creme de la creme czyli GP F1 ! :)

Ja już nie mogę się doczekać. Ogólnie to po Twoich postach widzę, że zagorzałym fanem sportów motorowych jesteś. A może coś o swoich preferencjach osobistych zespołów/kierowców jakie lubisz w F1 ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...