Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 liga zuzla najprawdopodobniej w Polsacie Sport News

 

- Rozpoczęliśmy rozmowy z Polskim Związkiem Motorowym. W przyszłorocznym budżecie Polsatu są zaplanowane pieniądze na transmisje ze spotkań polskiej pierwszej ligi - poinformowała nas w piątek osoba z otoczenia Zygmunta Solorza, właściciela stacji.

http://www.express.bydgoski.pl/look/art ... 2&IdTag=17

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40169 ... awansowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać wraz z upowszechnieniem PSN jego oferta sportowa się wzmacnia ( Całe MOTO GP , PLK, najprawdopodobniej I liga żużla) do tego coraz częściej można zobaczyć spotkania piłkarskie. Miał być co prawda kanał newsowy ,ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabałę-Malarz? :D Super, sam bym brał ;)

 

Żużla niestety nie lubię.

 

Odsyłam do https://satkurier.pl/news/92459/polsat-s ... ruszy.html :) Kluczowe jest kilka pierwszych zdań artykułu :) Może być tak jak pisał @wislok, że w ogóle nie wystartuje :)

 

Polska piłka nożna? Polsat poluję na T-ME? :lol2: A może Puchar Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie w grupie komercyjnej (14-49) PSN zajął ostatnie miejsce wśród widzów DVB-T

 

XI 2013- 0,76%

XI 2012- 1,06%

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... oc-do-gory

 

Nawet TVP Kultura ich przegoniła. Więc inwestycje w transmisje LIVE nie powinny dziwić. Zapewne one ciągną oglądalność w górę. PSN traci udziały i tendencja spadkowa może się utrzymać jeśli nie zaczną przykładać się do tego kanału. Może w końcu namyślą się na prawdziwe serwisy informacyjne z aktualnymi wydarzeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grupie komercyjnej przegrywają z TVP Kultura- jestem zaskoczony. Inwestycje w kanał nie są oczywistością, raczej większość się spodziewała tego,że kanał zostanie osłabiony na rzecz PSW. Polsat robi piękną rzecz- w sytuacji gdy jest tendencja do przenoszenia coraz to większych ilości sportu do stacji płatnych i zarabianie na abonamencie to Polsat robi rzecz odwrotną. Zresztą Polsat to dla mnie zagadka- bo z jednej strony PSN, z drugiej PPV. Co do oglądalności to wytłumaczenie jest jedno- Polacy generalnie nie interesują się sportem i oglądają go,jeśli występują Polacy i to z sukcesami. Prawa jakie są transmitowane w PSN nie interesują szerokich rzesz kibiców ,a zapaleni fani sportu przeważnie mają kanały płatne i oglądają ciekawsze wydarzenia sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie w grupie komercyjnej (14-49) PSN zajął ostatnie miejsce wśród widzów DVB-T

 

XI 2013- 0,76%

XI 2012- 1,06%

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... oc-do-gory

 

Nawet TVP Kultura ich przegoniła. Więc inwestycje w transmisje LIVE nie powinny dziwić. Zapewne one ciągną oglądalność w górę. PSN traci udziały i tendencja spadkowa może się utrzymać jeśli nie zaczną przykładać się do tego kanału. Może w końcu namyślą się na prawdziwe serwisy informacyjne z aktualnymi wydarzeniami?

 

Te badania nie odzwierciedlają ile osób tak naprawdę ogląda dany kanał, bo przecież nie wszyscy widzowie mają urządzenie pomiarowe. Granica błędu wynosi chyba 5% , to te 0,3% to jest nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem oglądam wiadomości sportowe.

 

Mam tak samo jak Ty... cytując słowa pewnej polskiej piosenki :P

 

Szkoda, że te wiadomości sportowe w wiekszości dotyczą dyscyplin, do któych prawa ma Polsat

 

jw.

 

Najczęściej są to jakieś zapowiedzi gal bokserskich/KSW i reklamowanie innych transmisji do których prawa ma Polsat. [beep]m już nimi. Weźmy np. Mistrzostwa Świata w siatkówce. Jeszcze się nie zaczęły, a chciałbym żeby już skończyły. Już widzę oczami wyobraźni jak Polsatowicze będą się spuszczać w trakcie tej imprezy. Pewnie z kilka kanałów będzie w to zaangażowanych. Począwszy od Polsatu Sport, skończywszy na Polsacie News... eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem oglądam wiadomości sportowe.

 

Mam tak samo jak Ty... cytując słowa pewnej polskiej piosenki :P

 

Szkoda, że te wiadomości sportowe w wiekszości dotyczą dyscyplin, do któych prawa ma Polsat

 

jw.

 

Najczęściej są to jakieś zapowiedzi gal bokserskich/KSW i reklamowanie innych transmisji do których prawa ma Polsat. [beep]m już nimi. Weźmy np. Mistrzostwa Świata w siatkówce. Jeszcze się nie zaczęły, a chciałbym żeby już skończyły. Już widzę oczami wyobraźni jak Polsatowicze będą się spuszczać w trakcie tej imprezy. Pewnie z kilka kanałów będzie w to zaangażowanych. Począwszy od Polsatu Sport, skończywszy na Polsacie News... eh.

 

 

Akurat o MŚ w siatkówce niech gadają jak najwięcej. .. Ministerstwo w żaden sposób nie chce promować tego.. Będzie to największa impreza w Polsce w historii, oczywiście sportowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...