Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Logo moim zdaniem nawiązuje trochę do czasów przed News Corp. (gdy było zielone logo) Być może będzie coś tam emitowane ze "Starego" Pulsu.

Mi się tam bardziej kojarzy z logiem po reaktywacji czyli za czasów obowiązywania nazwy "TV Niepokalanów - Puls" ale o gustach się nie dyskutuje. Swoją drogą zastanawiam się czy TV Puls nie myśli czasem o kolejnej zmianie oprawy i loga wykorzystując do tego fakt startu kanału TV Puls 2 - jeżeli tak by się stało to byłoby dobrze bo oprawa graficzna głównej anteny jak same logo stacji aż się prosi o wymianę na coś zupełnie nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawiam się czy TV Puls nie myśli czasem o kolejnej zmianie oprawy i loga wykorzystując do tego fakt startu kanału TV Puls 2 - jeżeli tak by się stało to byłoby dobrze bo oprawa graficzna głównej anteny jak same logo stacji aż się prosi o wymianę na coś zupełnie nowego :)
Nie wiem, czy oprawa i logo aż się proszą do wymiany? Aż tak się nie podoba? Po co zmieniać co roku logo? Spójrz na Polsat. Tam ta sama oprawa graficzna śmiga od dobrych 6 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak najbardziej można wymienić oprawę graficzną oraz logo na nowe i właśnie to co obecnie widzimy przy Pulsie jest tego powodem - widocznie technicy pomyśleli że nie można z loga obecnego TV Puls zrobić loga dla drugiego wzoru więc opracowali nowy wzór zapewnie dla obydwóch kanałów. Innym powodem dla czego warto wymienić grafikę włączając w to logo jest na nowe jest użyta w starej oprawie czcionka oraz kolorystyka która niestety nie jest nowoczesna. Sam uważam ze obecne logo jest jednym z najgorszych jakie Puls posiadał - gorsze było tylko te poprzednie i te za czasów nazwy TV Niepokalanów - Puls.

Co do Polsatu to owszem ta oprawa co posiadają śmiga już 6 lat ale już widzowie z tego co wiem żądają jej wymiany na nową i ja się zupełnie z nimi zgadzam. A jeżeli chodzi o logo to tu najlepszym przykładem są TVP1 i TVP2 - te same loga "wiszą" już od 9 lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...