Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tej naszej NTC to są prawie same zapchaj dziury: TV6, ATM Rozrywka, PoloTV, TTV i teraz szykuje się kolejny.

Wprawdzie nie oglądam ale Polo TV, ale ten kanał nie zasługuje na miano zapchajdziury. Z jakiegoś powodu pod względem oglądalności jest na podium stacji muzycznych, a TTV to też nie zapchajdziura, to jednak nowość na naszym rynku - kanał interwencyjno-społeczny z ciekawymi programami bez polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem cichą nadzieje że to będzie taki Polski " Super RTL " a nie powtórkowa stacja ;/ Ta cała DVB-T nic nie warta jest ;/ Mamy niby cyfrowa TV ale tak naprawdę nie wnosi na razie ona nic Świerzego nowego i fajnego ( eski Pola mamy FTA ) Ewentualnie TTV oraz oczekiwana TVP HD 1 i 2 w dvb-t .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej naszej NTC to są prawie same zapchaj dziury: TV6, ATM Rozrywka, PoloTV, TTV i teraz szykuje się kolejny.

Wprawdzie nie oglądam ale Polo TV, ale ten kanał nie zasługuje na miano zapchajdziury. Z jakiegoś powodu pod względem oglądalności jest na podium stacji muzycznych, a TTV to też nie zapchajdziura, to jednak nowość na naszym rynku - kanał interwencyjno-społeczny z ciekawymi programami bez polityki.

@bartek0395

Czego chcieć więcej od Polo TV? Kanał od początku planował nadawać disco polo i swą obietnicę spełnił. Co innego mogę powiedzieć o TV.Disco. [beep], jakich mało. TTV również jest bardzo ciekawą stacją. Dużo programów live, seriale dokumentalne, poradnikowe. Swego czasu był dla mnie najlepszym kanałem FTA. Ja nie wiem, co Ty byś chciał w DVB-T?

Z tego co wiem, to puls 2 na początku ma nadawać 12 godzin na dobę i w ramówce mieć 3 programy własnej produkcji, oby tylko kanał rzeczywiście wystartował w tym dniu w którym jest zapowiadany.

12 h na dobę, to trochę krótko, ale lepsze te 12 h, niż pasy łowieckie. Z czasem może program będzie się wydłużał. Ja bym nawet nie chciał oglądać tych trzech programów własnej produkcji. Najlepiej jak by zawitały bajki. Wtedy chociaż dzieci byłyby zadowolone z DVB-T :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie oglądam ale Polo TV, ale ten kanał nie zasługuje na miano zapchajdziury. Z jakiegoś powodu pod względem oglądalności jest na podium stacji muzycznych,

Tak jest na drugim miejscu pod względem oglądalności wśród kanałów muzycznych w NTC a na pierwszym Eska :).

Dobrze było by jakby kanał stał się kanałem dla dzieci , bo takiego brakuje w ofercie NTC i FTA, a np . po 21 mógłby nadawać jakieś filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda przydałaby się większa różnorodność w NTC, ale nadal uważam, że kanał dla dzieci, który zarabiałby wyłącznie na emitowaniu reklam miałby bardzo małe szanse na utrzymanie się na polskim rynku. Po prostu nie wyobrażam sobie oglądania na takim kanale reklam kierowanych do dorosłych, i moim zdaniem wielu reklamodawców też tak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nie wiem czy zauważyliście ale na kanale PULS 2 w ramach DVB-T pojawiła się identyfikacja dźwiękowa oraz TXT... być może testy tej stacji ruszą wcześniej :-)

 

haha

dodatkowa ścieżka ;-) nadają tam inne piski ??

 

 

A tak na poważnie to kibicuje projektowi. Fajna odskocznia od "potentatów" tv (tj. Polsatu, TVNy i TVP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...