Skocz do zawartości

Cenzura na forum


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zadałem pytanie dlaczego usunięta została moja prywatna wiadomość "wsiedliście" na mnie nie wiem za co? Czyżby już pytać nie wolno było?

Bo zadałeś pytanie, na które odpowiedź była jednoznaczna i dlatego pisałem o tej irytacji w poprzednim poście :| Jak ktoś, nawet Admin czy moderator mógłby ingerować w Prywatne Wiadomości pomiędzy tobą, a innym użytkownikiem :roll: Mógłby, tylko za twoją zgodą, ale tylko jeśli ktoś przez PW zacząłby cię obrażać, a ty wysłałbyś Adminowi cytat z treścią wiadomości użytkownika, który cię obrażał, aby udowodnić, że takie coś miało miejsce i chyba tylko to mogłoby być jakąkolwiek intewencją osób postronych w twoje Prywatne rozmowy z innym użytkownikiem :roll: A tak to tylko ty i druga osoba z którą piszesz przez PW ma dostęp do tych rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze, że się znacie, nie mam nic przeciw temu.

Czy Twoja wypowiedź Adminie, Ty, który powinieneś stać na straży prawa tego forum, nie splamiła Twojej osoby? Odpowiedz proszę choćby prywatnie.

 

Dla mnie moje pytanie o usunięcie prywatnej wiadomości nie było wcale irytujące i cóż mogę tego nie wiedzieć, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie "splamiła" (cokolwiek ma to znaczyć). Znasz pojęcie ironia, sarkazm? Jacek był banowany wielokrotnie, zwykle na 30 minut, ale żeby wiedzieć czemu - trzeba znać jego sytuację, obserwować shoutbox, to nie jest zwykły użytkownik.

 

Irytujące nie było pytanie, tylko sposób jego zadania sugerujący, że to administracja PW kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dobrze, że się znacie, nie mam nic przeciw temu.

Czy Twoja wypowiedź Adminie, Ty, który powinieneś stać na straży prawa tego forum, nie splamiła Twojej osoby? Odpowiedz proszę choćby prywatnie.

 

Dla mnie moje pytanie o usunięcie prywatnej wiadomości nie było wcale irytujące i cóż mogę tego nie wiedzieć, prawda?

brak_nicku@ A co to ma znaczec ''nie splamila'' ? jak by nie bylo obraza Admina. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeżeli uraziłem że Administacja kasuje pw to przepraszam! Nie miałem tego na celu, a jak już wcześniej pisałem, jest to pytanie, a nie oskarżenie, czy zarzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_nicku masz racje w 100 %

przez shoutbox tylko się dusicie

1 2 wypowiedzi na 10 minut

a na ircu można w ciągu

Co do fuzji sami ście zaczynali a o tym pisze wiele osób

Co do irca można zrobić prosto

zrobić irca na prubę na miesiąc

od 1 sierpnia do 1 września i potem podjąć decyzje

acha a o mnie mozecie se pisać co chcecie nawet że jestem wa....... itd jestem strasznie zbulwersowany tym że nie ma irca że nikt nie liczy się z moimi słowami

Oczywiście irc może prowadzić ktoś inny ba nawet nie muszę być opem byle mnie nie banowano na kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ STARYWYGA daruj już sobie te fuzje i IRC bo już jest to nudne. :roll:

Jak cos nie pasuje to nikt na sile CIę nie trzyma na tym forum,usuń konto i będziesz miał spokój.

 

Tonący trzyma się brzytwy

na forum panuje wolnośco słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ STARYWYGA daruj już sobie te fuzje i IRC bo już jest to nudne. :roll:

Jak cos nie pasuje to nikt na sile CIę nie trzyma na tym forum,usuń konto i będziesz miał spokój.

 

Tonący trzyma się brzytwy

na forum panuje wolnośco słowa

Niektórzy czasem jej niestety nadużywają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz @brak_nicku co narobiłeś - teraz mnie Jacek będzie prześladować znowu :P;) A miałem z nim ostatnio trochę spokoju :P

 

Jacek vel STARYWYGA - był IRC testowo i prawie nikt na niego nie wchodził, później były chyba ze dwie ankiety (jak nie trzy) i we wszystkich IRC przegrał. Ja na to nie mam czasu i mi się nie chce (mam wystarczająco dużo innych obowiązków), a nikt inny z redakcji też się tym nie chce zająć. Jeśli nie ma kto z ramienia redakcji nadzorować kanału, to nie ma mowy o oficjalnym kanale (jaki to oficjalny kanał, jak nikogo od nas tam nie będzie). Milion razy pisałem czemu Shoutbox jest lepszy i wygodniejszy (automatycznie w przeglądarce, zintegrowany z loginami z forum, czyli nie można się łatwo podszywać pod kogoś, nie trzeba osobnych rejestracji, nie trzeba uczyć się komend itp.) IRC miał swoje złote lata, teraz korzysta z niego już wąskie grono użytkowników - nie ma sensu się w to bawić teraz, było 10 lat temu o to pytać. Poza tym nie wiem, co się tego IRC-a czepiłeś - czas nastawić się na nowe technologie - załóż sobie Blip-a, Facebooka, Twittera - trza na czasie być :P A jak już koniecznie ten IRC, to sobie załóż swój i już, ale reklam tu widzieć nie chcę, w porywie wstaw sobie w podpis i żadnych odniesień do SAT Kuriera ma nie być, bo zgody na kanał IRC nie wydaję i nie wydam.

 

I żadnej fuzji nie będzie - weź przestań.

 

Jestem królem cierpliwości :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ani raz IRC nie ogłosozny przez Admina

ani razu nie promowany

a kanał IRc może być nieoficjalny

i niezależny

logi mogą codziennie lecieć do ciebie

po prostu skandal

A fuzji nie mieszaj z Ircem bo to całkiem dwie inne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciałby być na ircu niech napisze poniżej

kogo interesuje temat niech piszev poniżej

Za parę dni dni jak zmienię providera internetu zrobię kanał irc

będzie promowany na

shoutboxie

Resumując kto jest chętny pisać poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie służy zapisywaniu się na IRC. Jak ktoś jest chętny na Jackowy IRC, kompletnie nie związany w żadnym stopniu z SAT Kurierem, to zgłaszać się do niego na PW. I na tym temat IRC zakończymy (aczkolwiek jak znam życie, to za kilka tygodni znowu będzie to samo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dlaczego, niektóre wątki zostały przeniosione do kosza? Chciałby uzyskać od Mr. Orbity odpowiedź na temat tego co napsiał w wątku "Cenzura na forum" a mianowicie:

"Mr. Orbita napisał(a):

No i widzisz @brak_nicku co narobiłeś - teraz mnie Jacek będzie prześladować znowu A miałem z nim ostatnio trochę spokoju

 

Jacek vel STARYWYGA - był IRC testowo i prawie nikt na niego nie wchodził, później były chyba ze dwie ankiety (jak nie trzy) i we wszystkich IRC przegrał. Ja na to nie mam czasu i mi się nie chce (mam wystarczająco dużo innych obowiązków), a nikt inny z redakcji też się tym nie chce zająć. Jeśli nie ma kto z ramienia redakcji nadzorować kanału, to nie ma mowy o oficjalnym kanale (jaki to oficjalny kanał, jak nikogo od nas tam nie będzie). Milion razy pisałem czemu Shoutbox jest lepszy i wygodniejszy (automatycznie w przeglądarce, zintegrowany z loginami z forum, czyli nie można się łatwo podszywać pod kogoś, nie trzeba osobnych rejestracji, nie trzeba uczyć się komend itp.) IRC miał swoje złote lata, teraz korzysta z niego już wąskie grono użytkowników - nie ma sensu się w to bawić teraz, było 10 lat temu o to pytać. Poza tym nie wiem, co się tego IRC-a czepiłeś - czas nastawić się na nowe technologie - załóż sobie Blip-a, Facebooka, Twittera - trza na czasie być A jak już koniecznie ten IRC, to sobie załóż swój i już, ale reklam tu widzieć nie chcę, w porywie wstaw sobie w podpis i żadnych odniesień do SAT Kuriera ma nie być, bo zgody na kanał IRC nie wydaję i nie wydam.

 

I żadnej fuzji nie będzie - weź przestań.

Jestem królem cierpliwości"

Przepraszam co narobiłem??? Czy ja coś pisałem o IRC?" - napisał brak_nicku.

 

Dlaczego ten wątek Mr.Orbity znikł z tego wątku na forum? A jest tylko w koszu!

No i dlaczwego piszesz o mnie "co narobiłeś"???

 

Link do usuniętych wątków viewtopic.php?f=24&t=15478&p=375622#p375622

Właściewie to jednak ten wątek yu jest, ale moja jedna wypowiedź została przenisona do kosza dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...