Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Wszystko się zgadza, ale niektórzy użytkownicy TNK HD wysyłają pieniądze zwykłym przekazem przez bank lub pocztę i wtedy wpisują na blankiecie swoje imię i nazwisko oraz adres. Co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlużczej przerwie podłączyłem wczoraj mój zestaw ADB 2850 na liście pojawiły się kanały Elewen oczywiście zakododowane,

jednak bardzo mnie zaskoczył komunikat:

Kanal niedostępny na TVS który jest przecież niekodowany i jest przy nim polska i angielska ścieżka językowa.

Czy ktoś też to zauważył ?

Po wyszukaniu działa TVS na pozycji powyżej 2000, więć podejrzewam że pozycja 87 TVS ma błędne parametry.

Mam aktualnie pakiet bez opłat jednak ten kanał powinien działać.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Prawdopodobnie TVS nadaje już tylko z transpondera 10 719 V, a zakończony został przekaz z częstotliwości 11 488 H.

Więcej: :arrow:https://satkurier.pl/news/119161/slaska-tvs-zmienia-tp-na-13e.html

Musimy poczekać, aż zostanie zaktualizowana lista kanałów, u mnie również na kanale 87 ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam do 1 pażdziernika kiedy to będzie akualizowana lista kanałów w wziązku ze zmianami na transporderach.

Myślę żę wtedy operator poprawi błąd i skoryguje parametry TVS.

Niestety nie ma chyba możliwości podejrzenia jakie parametry teraz są dla tego kanału, tak jak na dekoderach polsatu HD X000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe 4 kanały HD posiadające swoje odpowiedniki w wersji SD(TV 4, POLSAT 2, DISNEY CHANNEL, TRAVEL CHANNEL) świecą, bardzo mądre posunięcie dzięki temu mamy już 23 kanały w jakości HD w TNK HD.  :mrgreen:

Szkoda tylko, że popełniono parę błędów:

1.) Brak ścieżki Dolby na nowych kanałach

2.) Brak kanału Polsat Sport News HD, który dosłownie prosi się o wersje HD.

3.) Brak jakiegoś nowego kanału w HD TVP INFO albo TVP KULTURA

4.) Ciągle brak uprawnień do Nsport+HD (wersja SD ma tragiczną jakość gorszą niż kaseta vhs) i Minimini+HD

5.) Nowe kanały Polsatu po wyłączeniu overscanu mają czarne pasy u góry

Edytowane przez piotrek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sobie dzisiaj nastawić nsport+ SD (był na 214) kanale a tu sam nsport+ hd. O co chodzi ?

 

Tak coś pomieszali ze nic nie mogę znaleźć. Czy zlikwidowali ten kanał w wersji SD czy moze u mnie w dekoderze coś się pomieszało i da się go ręcznie postawić.

 

Napiszcie czy u was ten kanał odbiera i na jakim kanale

Edytowane przez zubow83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na NTL nadal ciemność jak pisałem w poście #4744

a po wejściu w opcje w miejscu język jest puste pole, czyli podejrzewam błąd na liście. Natomiast po wyszukaniu NTL działa. Jeśli są prawidłowe parametry to kanał nie zapisuje się na liście pozycja powyżej 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...