Skocz do zawartości

Nowy Regulamin Cyfra+ od 4.05.2010


meff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie jest to przypadkiem jakoś uregulowane prawnie w UE? że zmiana regulaminu operatora musi dać możliwość wypowiedzenia umowy abonentowi gdy wg niego staje się ona mniej korzystna? (tylko operator z własnej woli może łaskawie to ująć w swoim regulaminie lub nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 15 Postanowienia końcowe

§ 8. Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, jeżeli ich treść

zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia Abonentowi.

W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem

obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu

Abonentowi, Regulamin oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+

oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie jeszcze oprócz Artykułu 15 par.8 także Artykuł 15 par.2 i Artykuł 7 par.1 to wam rozjaśni i ukróci pęd do rezygnacji tylko z powodu dodania nowych kanałów i opcji. No chyba że są także inne zmiany to wtedy tak. Trzeba by porównać słowo po slowie.

PS Ani słowa w nowym regulaminie o BBC HD... Trochę czarno to widzę. A może oni lubią często zmieniać regulamin? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę już zaakceptować nowy regulamin w zamian za sciągniecie characzu 10zł. z Pace PVR 500GB :wink:

 

Masz to napisane w ICA , ktoś do Ciebie dzwonił ? Jednym słowem skąd wiesz , że w zamian za akceptację regulaminu , bedziesz miał PVRa za free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy regulamin będzie dostarczany z magazynem + więc poczekajmy :]

Nic nie będzie dostarczane z magazynem, na razie nowy regulamin obowiązuje tylko nowych abonentów. Poza tym zmiany są korzystne dla abonenta, więc można zerwać z tego powodu umowę, ale zostanie naliczona kara umowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przykład zmiany się nie podobają - mam w kuchni Powitalny+, postanowiłem dołączyć Cinemax tym bardziej, że jest tam Cinemax HD bez dodatkowych opłat. Zadzwoniłem dziś do BOK i nie mogę mieć wogóle tej paczki ponieważ do mojego pakietu nie można dołączyć kanałów HD, a Cinemax-ów bez HD już nie ma.

Pani na infolinii oczywiście twierdzi, że nie jest to podstawą do rozwiązania umowy. Nowego regulaminu nie dostałem, magazynu Plus+ w moim abo się nie otrzymuje więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy powitalnym+ nigdy nie było możliwe dołączenie opcji premium w trakcie trwania umowy, jedynie abonent mógł włączyć wybraną opcję w czasie podpisywania/przedłużania umowy, i na to nie ma zupełnie wpływu ostatnia zmiana regulaminu. Jedynym wyjściem jest podniesienie pakietu do min. Podstawowego+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...