Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy na Cyfrze+ na HBO HD są nadawane polskie napisy? pytam bo w "n" nie są, a jakby były to bym się może przeniósł z HBO?

 

objaśnienie: mam C+ i n. HBO mam na n. i jakby na C+ było lepiej, to bym przeniósł HBO z n do C+ :-)

 

komentarz: @james... @pawel... dzięki... naprawdę nie rozumiem, dlaczego to wszystko jest takie dziadowskie... w końcu oni zabierają nasze pieniądze, a nawet oryginalnej wersji z polskimi napisami w HD obejrzeć nie można...

 

--

sunmoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wyjaśnił to dokładnie... Ma Cyfre i N-kę... HBO ogląda z N. Jednak jakby były napisy w Cyfrze, to zrezygnowałby z niego w N-ce i wykupił w Cyfrze. Jednak taka sama sytuacja jak w N jest w Cyfrze. Jedynie sprawnie działały napisy w CP, ale teraz już niestety nie (wynik zmian na transponderach) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak wygląda sprawa podpisania umowy z C+?

Interesuje mnie kilka rzeczy:

1) długość umowy

2) ceny dekoderów

3) zmiany pakietów w trakcie umowy

4) czy włączenie opcji dodatkowych wydłuża umowę

5) czy podpisujemy umowę tylko na jakiś główny pakiet czy także na opcje dodatkowe, których nie możemy później wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy.

Jestem nowym abonentem. W czwartek podpisalem umowe na multipakiet, w piatek przyszedl szanowny monter ktory mial zamontowac i "zainstalowac". Do dzis nie mam canal+. Najpierw wlaczyl k 19 i kazal czekac 3h. Czekalem 4 godziny i nic. Dzialaja tylko jakies biznes tv,polonia,tvp kultura i tvp info. W sobote gdy zaszedlem do nich powiedzieli zeby wlaczyc na kanal 1 i poczekac 3h i nic. Pozniej poczytałem troche na internecie o wymianie kart i postanowilem zrobic tak jak jest podane wlaczyc kanal 19 wylaczyc dekoder do stanu stand by, wyjac wtyczke wlozyc karte i wlaczyc dekoder. No i na tej 19 byl nastawiony od 14.30 wczorajszego dnia do 12 dzisiejszego i nic. Teraz w ksiazeczce cyfry doczytalem sie ze jesli jest czarny ekran (w moim przypadku) ustawic na canal+ na 30min - nastawilem na 2 h i nic. A meczyki leca :/ caly weekend w [beep]e a najbardziej boli mnie ze leci juz chelsea - man utd a wieczorem Milan z Lazio. Mam dekoder Mediasat. Na infolinie nie moge sie dodzwonic ! POMOCYY !! RATUNKU !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej boli mnie ze leci juz chelsea - man utd a wieczorem Milan z Lazio. Mam dekoder Mediasat. Na infolinie nie moge sie dodzwonic ! POMOCYY !! RATUNKU !!
I z tego powodu robisz śmietnik pisząc o swoim problemie w kilku tematach na raz? Najpierw czytamy Regulamin, a później zadajemy pytania. Zrób to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zamówić w aktualnej promocji Multipakiet Canal+ i mam w związku z tym kilka pytań.

Czy do podpisania umowy wymagany jest dokument z zakładu pracy, czy wystarczą dwa dokumenty potwierdzające tożsamość?

Jakie muszę wnieść od razu opłaty w momencie podpisywania umowy w punkcie Cyfry+, a jakie dopiero po otrzymaniu faktury (w przypadku złożenia zamówienia na pakiet z dodatkowymi kanałami canal+film oraz canal+sport, wraz z dekoderem HD na wynajem)?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...