Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Są specjalne rozgałęźniki z EURO na 2xEURO, tylko nie powiem Ci gdzie je możesz kupić :roll: Zwyczajnie się nie orientuję... Może w Hollex coś jest, nie sprawdzałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich i proszę gorąco o pomoc lub jakąś radę. Z góry napiszę że jestem kompletnie zielony w tych sprawach i może się okazać że to nie awaria :D

Jeśli tak to sorki ... Otóż , dziś wziąłem sobie Multipakiet C+ (z dekoderem Philipsa HD , do tego mam plazmę Philipsa) , do tego mam jeszcze N , i wszystko dobrze zrobiłem , aktywacja , ok , i zdążyłem w sam raz na mecz ManUtd z Tottenhamem , oglądałem go na C+ Sport HD i dowolnie mogłem regulować format obrazu (przyciskiem HD na pilocie) wszystko było ok , ale już podczas meczu Realu który był później także na C+ Sport HD nie mogłem już zmieniać formatów obrazu (próbowałem kilkakrotnie , włączałem i wyłaczałem także dekoder i nic ...), także podczas kolejnego meczu , także na tym kanale było tak samo :/ Tak więc dlaczego dosłownie parę godzin wcześniej podczas meczu ManUtd mogłem zmieniać format obrazu a później NIE ?? Proszę o pomoc :D

Kolejne pytanie czy da się coś zrobić z obrazem jaki był na kanale C+ Sport HD podczas meczu Realu i kolejnego meczu Primiera Division , chodzi mi o te pasy po bokach :/ , da się to jakoś wyregulować ???? Czym to jest spowodowane że raz mogę obraz regulować a innym razem nie ?? :(

 

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za ogrom pytań , lecz bardzo mnie one nurtują !? Pomóżcie :D Pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Pasy, które widziałeś są oznaką nadawania meczu w formacie 4:3 nie 16:9 i do tego jest to emisja SD nie HD... Normalny objaw na kanałach HD, gdy nadawana audycja jest transmitowana w formacie SD :? Mam nadzieję, że to jest zrozumiałe... Dlatego też nie mogłeś zmieniać formatu obrazu... Polecam obczaić stronkę z programem Canal+ Sport i tam są zaznaczone audycje, które nadają w HD!KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Teraz jest niby promocja na multipakiet -4 miesiące 50% taniej. Wcześniejsza oferta dużo lepsza była bo umowe można było podisać na 13 lub 18 miesięcy (teraz tylk o 18) i dekoder strong zdrożał o 100 zł. Czemu ta cyfra nie da odbiornika podobnie jak n na wynajem za darmo z aktywacją 99 zł?? Może kiedyś zmienia zdanie, bo dzięki temu więcej ludzi zdecydowałoby się na ich ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest niby promocja na multipakiet -4 miesiące 50% taniej. Wcześniejsza oferta dużo lepsza była bo umowe można było podisać na 13 lub 18 miesięcy (teraz tylk o 18) i dekoder strong zdrożał o 100 zł. Czemu ta cyfra nie da odbiornika podobnie jak n na wynajem za darmo z aktywacją 99 zł?? Może kiedyś zmienia zdanie, bo dzięki temu więcej ludzi zdecydowałoby się na ich ofertę.

 

Ale dekoder możesz wynająć tylko będziesz im płacił za dzierżawę. Promocja nie jest na 4 miesiące 50% taniej tylko na 3. Dekoder podrożał o 100zł ale aktywacja przy opcji na 18 miesięcy wynosi 1zł. Plusy i minusy. Jak zsumujesz wszystkie 18 miesięcy ze zniżką cena Multipakietu Canal+ wyniesie 35,75zł za miesiąc. Lepiej kupić Multipakiet niż CP przynajmniej coś obejrzysz ciekawego jakiś meczyk lub film. Miałem CP platforma tania kanałów sporo ale nic ciekawego na nich nie leciało. Jeżeli ktoś chce oglądać dobre ligi piłkarskie to Canal+Sport jeśli siatkówkę to Polsat Sport. Wybór należy do ciebie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mjałem zamiaru brać CP. Jestem posiadaczem n i bardzo sobie tą platformę chwalę. Waham się tylko co lepiej wziąć Cyfre (pakiet podstawowy + Canal plus _ 3xhd) czy n (sport i kultura) + multipakiet(bez hd). Druga opcja tańsza ale czy lepsza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest uzależniowe od tego co chcesz odlądać i co ciebie interesuje. Ja wybrałem Multipakiet Canal+ stawiam na ciekawy film i sport a kanały podstawowe TVP1,2, Info, TV4, TVN, Polsat, Puls mam z anteny siatkowej dorzuce jeszcze kanały FTA (Hotbird, Astra 19,2, Astra /28,2 28,5/ i styknie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie. Bede zakladał instalacje w domu 3 tunery cyfry(pioneer 1350, ts4, philips 6201 hd) + splitter.zalezy mi na astrze w jednym pokoju

 

Teraz moje pytania:

1. Czy ten zestaw bedzie dobry http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=74&id=646

2. Czy wiec jak jest ten monoblock to pioneer i thomson ts4 nie beda mialy problemow z odebraniem hotbirda skoro w kablu jest astra i hotbird?

3. Czy ten konwerter jest dobry, czy moze lepszy bedzie inverto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się tylko co lepiej wziąć Cyfre (pakiet podstawowy + Canal plus _ 3xhd) czy n (sport i kultura) + multipakiet(bez hd). Druga opcja tańsza ale czy lepsza??

 

Powiem tylko, że znam osoby, które z C+ rezygnowały na rzecz n-ki. Nie słyszałem, aby ktoś w drugą stronę rezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest konieczność posiadania drugiego dekodera. Mogliby się dogadać i dołączyć multipakiet do innych platform i zostawić obecne ceny za niego, ale mało realne to jest. Można stronga podłączyć jakąś przelotką z noboxem??/ wiem że z recorderem jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Cyfrowy Polsat nie musisz posiadać drugiego pudła w domu, możesz oglądać na jednym- żaden problem. Jeśli n-kę, no to niestety, ale musisz pocierpieć, bo n nie sprzedaje modułów... :/

Zrozumcie, że nigdy pakiet kanałów Canal+ nie dołączy do innej platformy niż Cyfra, w której już jest od samego początku :roll: . Cieszcie się, że w ogóle Canal+ jest sprzedawany jako samodzielna opcja.

Stronga można podłączyć przez przelotkę, ale nie zawsze ona poprawnie działa to raz a dwa: z takimi połączeniami często są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...