Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałaby się większa antena, bo kanały HD nadawane są na transponderach, które wymagają nieco większej czaszy. Właściwie to nie wymagają, ale aby mieć poprawny odbiór nawet w nieco gorszych warunkach to potrzebna jest większa antena - zalecane minimum 80 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zaznaczam ze jestem zielony i dopiero co usłyszałem od znajomego o promocji świątecznej w Cyfrze+.

 

Interesuje mnie jak najkrótszy czas umowy, jak najmniejsze koszty (chodzi mi o podstawowe kanały i paczkę Canal+) dla SD jak i HD. Interesuje mnie pakiet podstawowy i paczka Canal+.

 

Proszę, napiszcie mi bo narazie korzystam z kablówki UPC i coraz wiecej zdzierają kasy za takie [beep]o!

 

Dzięki z gory za pomoc

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem tuner PVR pozyczyłem od brata na jakis czas bo wyjechal za granice wykupilem sobie obcje hbo digital po 2 dnich juz dzialalo tydzien temu padla mi karta i wymienilem ja u dystrybutora na nowa i od tamtej pory mam problem z aktywacja hbo digital na infolini powiedzieli mi ze tylko ci co maja na umowie wpisany tuner pvr moga to odbierac napiszcie mi czy to prawda wychodzi na to ze jakos to prubuja sparowac aby nikt nie mogl ogladac hbo digital na lewych pvr soft mam najnowszy wer.79 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem nie czekac do grudnia i jutro wybieram sie do Vobisu po cyferke : ), mam jedno pytanie czy HD PVR bedzie dzialal na jednym kablu. Obecnie mam tylko jeden kabel, a docelowo bede mial dwa, ale dopiero pod koniec grudnia. Wiem, ze nbox recorder dziala na jednym kablu, ale nie jest w pelni funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej każdy dekoder będzie działał na antenie zbiorczej. 6880 jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży z tego co powszechnie wiadomo, chyba że ktoś już rozpoczął jego dystrybucję. Jego testów nie było, także ciężko jest cokolwiek na jego temat powiedzieć, choć z pewnością będzie lepszy od 6860.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno ma największe możliwości jeśli chodzi o odbiór kanałów innych pozycji sat, można układać własne listy programów, w stosunku do poprzedniej wersji jest lespiej zorganizowane menu, co do niezawodności to jeszcze za wcześnie coś mówić 8)

 

Uwaga ! W stosunku do starego Stronga 6860 nowy Strong nie chodzi bez karty C+ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis cyferke, ale z kanalow HD mam tylko MTV HD i HBO HD. Na innych HD jest napisane Brak sygnalu, sprawdz antene...w ustawieniach anteny mam zielony pasek miedzy 4 i 5. Czy kanaly HD beda aktywowane pozniej, czy to jest wina sygnalu. Mam antene po nce, szara jajowata, ktora nadaje sie do nrecordera. Na razie do Phillips mam podlaczony jejedn kabel, czy to moze byc powod braku niektorych HD? Ponadto kanaly SD maja przyciete pasy, w nce obraz dopasowywal sie do telewizory, plis help.

 

Dalem rade z konsultantem...okazalo sie, ze mialem stara wersje oprogramowania 76...

Jesli chodzi o wrazenia, to uswiadomilem sobie wlasnie jak zla jakosc mialy kanaly SD w nce....ciesze sie, ze powrocilem do cyferki :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem kilka sztuk u klientów z tego co zdążyłem zauważyć to szybkość przełączania, niewiele się zmieniła, pilot ma zupełnie inny rozkład klawiszy ale jakość wykonania moim zdaniem na trochę lepszym poziomie, poprawiono konfiguracje DiseqC w menu, przy strojeniu przez "czerwony" klawisz dodawane są tylko nowe kanały, których do tej pory nie było na liście :D

 

Jutro nad nim posiedzę i coś więcej napisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...