Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Multipakiet C+ przez splitter też powinien pójść - wkońcu to ten sam system kodowania, a dekoder tak czy siak musi obsługiwać system kodowania SecaMediaguard, który stosuje Cyfra+ - także dla Multipakietu jako osobnej oferty - więc raczej nie powinno być problemu, ale może jeszcze jakiś inny, użytkownik tego forum i abonent Cyfry+ lub posiadacz Multipakietu może napisze ci coś więcej na ten temat. Z nowymi kartami ten splitter, który ci przykładowo podałem w tamtym poście radzi sobie podobno dobrze, zresztą przeczytaj ten artykuł :arrow:Nowe karty Cyfry+ od 8 września :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panorama to się zowie. Podobnie będziesz miał na TVS i Polsat News - jeśli oczywiście TV nie przełączysz (jak masz taką opcję).

 

Polsat News mam i jak są wydarzenia na polsacie to obraz jest przycięty, ale jak wygląda sprawa z innymi kanałami Canal+? Też w 16/9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będąc już abonentem Cyfry+ można od niej wykupić wynajmowany dekoder? Warto? Co się dzieje wtedy podczas awarii, trzeba kupić nowy? Podczas najmu to chyba od ręki wymienia się ten popsuty na nowy, tak? Aha i jaka jest cena zakupu przy pakiecie komfortowym z c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość wykupu wynajmowanego dekodera zależy od oferty/promocji/regulaminu jaki Cię obowiązuje. Najlepiej jak do nich zadzwonisz i się dopytasz. Plusem wykupu jest niższy abonament o 10 zł. Niestety jak dekoder nie jest już na gwarancji (rok) to uszkodzenie jest Twoim problemem i nie ma możliwości wymiany jak przy dekoderze wynajmowanym, który w każdym punkcie w 5 min. wymieniają na sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzień nie działa mi ten multipakiet. Wczoraj dzwoniłem powiedział, ze powinno działac za 1,5 h i nic. Dzisiaj... powiedział, że za godzinke na pewno i dalej nic. Jaki moze być tego powód? :sciana: czy to może wina akrty? dekoder kupiłem Pioneer'a 1430 na własnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...