Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Proszę o informacje jak najlepiej, najszybciej wykonać proces zmiany pakietu. Obecnie mam pakiet Komfortowy a zamierzam zmienić na pakiet Powitalny.

Czy taka zmiana wiąże się z jakimiś kosztami?

Słyszałem, o istnieniu jakiegoś internetowego centrum abonentów, da się to tam zrobić? Skąd wziąść numer abonenta i hasło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli w przyszłości ponownie będę chciał wykonać manewr Powitalny --> Komfortowy, też zapłacę za zmianę ?

 

Słyszałem, o istnieniu jakiegoś internetowego centrum abonentów, da się to tam zrobić? Skąd wziąść numer abonenta i hasło?

 

Podbijam pytanie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną jest jakaś promocja. Zmiana na pakiet wyższy jest bezpłatna, zmiana w dół kosztuje 10 zł, zmiana w dół na powitalny kosztuje 59 zł.

Internetowe centrum abonenta jest na stronie cyfry. Wszystkie dane masz na umowie. Ale po ostatnich zmianach nie da się tam zmienić pakietu (na 95%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadal dostępny z HotBirda kanał RTL Schweiz. Na wykazie kanałów znalazłem go, więc powinien być. Ale po obejrzeniu listy kanałów na dekoderze nie mogę go namierzyć. A w niedzielę chciałem obejrzeć tam F1.Z opisu na satkurier.pl jest podane, że jest FTA. Może ktoś wie jak mi pomóc by zlokalizować ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z opcji dodatkowej można zrezygnować, podobnie jak można zmienić pakiet na niższy lub wyższy. W przypadku kanałów HD kiedyś był aneks do umowy, teraz chyba tego cudu nie ma... Wiązało się to równocześnie z wymianą Mediasata czy Philipsa na tuner HD lub HD PVR od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy na opcje dodatkowa wiąże mnie tak samo długa umowa jak na pakiet podstawowy??:D

 

Na zaden pakiet sie nie wiazesz. Po jednym platnym miesiacu opcje jak i pakiet mozesz zmienic ponownie, przy czym za downgrade opcji placisz 10 zl, chyba ze zmieniasz na powitalny to wtedy 59 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam dekoder Philips HD PVR. Mam Multipakiet Canal +, chcialbym zeby w pokoju obok rowniez mozna bylo ogladac ten Multipakiet.

Zalezy mi na tym, zeby dalo sie ogladac na tym drugim dekoderze inne kanaly niz na 1, zeby nie byly od sebie uzaleznione.

Czy jest taka mozliwosc? Jezeli tak co mi jest konkretnie potrzeba?

splitter? Drugi dekoder? Jakis kabel?

Prosze o objasnienie.

Aha, musi to byc w pelni legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to możliwe :wink: potrzebujesz:

- splittera np. Bezprzewodowy splitter SmartWi + 2 karty,

- oczywiście do tego dekoder z obsługą sytemu kodowania SecaMediaguard - z wejściem CA na samą kartę lub z wejściem CI na moduł systemu SecaMediaguard, wtedy potrzebny będzie też właśnie takowy moduł (dekodery i moduły współpracujące z tym splitterem, który ci dałem za przykład masz podane w tamtym linku, który podałem wyżej, więc możesz sobie wybrać - jest tam też oczywiście krótka instrukcja instalacji tego splitera),

- żeby mieć niezależny odbiór na drugim dekoderze potrzebna będzie druga antena z konwerterem albo do anteny, którą już posiadasz konwerter Twin (lepsze rozwiązanie jeśli nie chcesz wieszać na elewacji drugiej anteny :wink:),

- no i kilka metrów kabla, żeby połączyć konwerter umieszczony na nowej antenie lub Twina na dotychczasowej antenie z tym drugim dekoderem :wink:

Potem kablem łączysz dekoder z konwerterem przy nowej antenie i ustawiasz antenę na Hot Birda lub na dotychczasowej antenie wymieniasz obecny konwerter na Twina i z nim łączysz oba dekodery (zależy od tego, którą opcję wybierzesz), potem kartę Cyfry+ wkładasz do splittera, a do dekoderów wkładasz karty abonenckie od splittera i tym sposobem powinieneś mieć niezależny odbiór różnych kanałów na obu dekoderach :wink: jedyna zależność jaka wynika z zastosowania splittera jest taka, że na obu dekoderach będziesz miał ten sam pakiet, jaki opłacasz w Cyfrze+ :wink: to pokrótce chyba tyle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za obszerne wyjasnienie!

Mam sam Multipakiet, chcialbym sie tylko upewnic czy jego ta oferta rowniez dotyczy? i czy przy wymianie kart ktora sie szykuje nie bedzie problemow. Rozumiem, ze dekoder PVR od C+ nie ma zadnego wplywu na ta cala operacje? trzeba przyznac, ze to niezly szajs jest, jednak brak alternatywy, wiekszosc filmow ogladam z odtworzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...